1. forduló (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. VOLAR Kristijan RK Dubrava 4  (8 perc) 2 2,00
2. QUINTUS Tom Handball Esch 4  (8 perc) 2 2,00
3. JOSEF Jan KRAS/Volendam 4  (8 perc) 2 2,00
4. BIRGISSON Agust FH Hafnarfjordur 4  (8 perc) 2 2,00
5. ABRAO Silva SL Benfica 3  (6 perc) 2 1,50
6. VINKOVICS Luka RK Dubrava 3  (6 perc) 2 1,50
7. VIDA Ivan RK Dubrava 3  (6 perc) 2 1,50
8. KREMERIS Kestutis Klaipeda Dragunas 3  (6 perc) 2 1,50
9. PAULSEN Sondre OIF Arendal 3  (6 perc) 2 1,50
10. RANNEKLEIV Laurits OIF Arendal 3  (6 perc) 2 1,50
11. VAN SCHIE Léon KRAS/Volendam 3  (6 perc) 2 1,50
12. KEZICS Josip HC Ohrid 2013 3  (6 perc) 2 1,50
13. SZPASZOVSZKI Bojan HC Ohrid 2013 3  (6 perc) 2 1,50
14. CSEZLOV Anatolij Pölva Serviti 3  (6 perc) 2 1,50
15. BAMMER Dominik Bregenz Handball 3  (6 perc) 2 1,50
16. JELINEK Wilhelm SG INSIGNIS Handball Westwien 3  (6 perc) 2 1,50
17. ZVJEZDOV Artyem ZTR Zaporozsje 3  (6 perc) 2 1,50
18. AKIMENKO Andrij ZTR Zaporozsje 3  (6 perc) 2 1,50
19. FELLMANN Daniel HC Kriens-Luzern 3  (6 perc) 2 1,50
20. PEKTAS Alp Beykoz BLD SK 3  (6 perc) 2 1,50
21. RAMOSAJ Bujar KH BESA Fam Gas 3  (6 perc) 2 1,50
22. PERVANCSICS Alekszej HC Olimpus-85-USEFS 3  (6 perc) 2 1,50
23. INNEREBNER Hannes SSV Bozen Loacker Volksbank 3  (6 perc) 2 1,50
24. IGNATYENKÓ Ernest Klaipeda Dragunas 2  (4 perc) 1 2,00
25. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 2  (4 perc) 2 1,00
26. PESQUEIRA Ricardo SL Benfica 2  (4 perc) 2 1,00
27. ZSUJOVICS Petar HC Dinamo Pancsevo 2  (4 perc) 2 1,00
28. MARICSICS Davor RK Dubrava 2  (4 perc) 2 1,00
29. PALEVICIUS Laurynas Klaipeda Dragunas 2  (4 perc) 2 1,00
30. PUCHNIK Miha Achilles Bocholt 2  (4 perc) 2 1,00
31. KALUDEROVICS Vuk RK Partizan 1949 Tivat 2  (4 perc) 2 1,00
32. TASZESZKI Ivan HC Ohrid 2013 2  (4 perc) 2 1,00
33. MLADENOVSZKI Jovica HC Ohrid 2013 2  (4 perc) 2 1,00
34. ANDONOSZKI Krste HC Ohrid 2013 2  (4 perc) 2 1,00
35. HOLMSTAD Egil BSK Handball Elite 2  (4 perc) 2 1,00
36. ARNARSON Ernir Afturelding 2  (4 perc) 2 1,00
37. CSAVAR Davor HRK Gorica 2  (4 perc) 2 1,00
38. VLADUSICS Andro HRK Gorica 2  (4 perc) 2 1,00
39. RANFTL Julian SG INSIGNIS Handball Westwien 2  (4 perc) 2 1,00
40. FRIMMEL Sebastian SG INSIGNIS Handball Westwien 2  (4 perc) 2 1,00
41. JOVANOVIC Mladan SG INSIGNIS Handball Westwien 2  (4 perc) 2 1,00
42. ISZANCSUK Denisz ZTR Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
43. SPENGLER Luca HC Kriens-Luzern 2  (4 perc) 2 1,00
44. ENGLER Luca HC Kriens-Luzern 2  (4 perc) 2 1,00
45. ÖZTÜRK Csaglayan Beykoz BLD SK 2  (4 perc) 2 1,00
46. KIRKAYAK Ümit Beykoz BLD SK 2  (4 perc) 2 1,00
47. FRIDRIKSSON Asbjorn FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 2 1,00
48. RIKHARDSSON Odinn FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 2 1,00
49. HLAVATY Mojmir HC Dukla Praha 2  (4 perc) 2 1,00
50. SVITAK Jakub HC Dukla Praha 2  (4 perc) 2 1,00
51. FREIDMANN Daniel Maccabi Srugo Rishon Lezion 2  (4 perc) 2 1,00
52. GAETA Felipe SSV Bozen Loacker Volksbank 2  (4 perc) 2 1,00
53. OLAFSSON Olafur Valur FC 2  (4 perc) 2 1,00
54. PAPAPOULIOS Dionysios AC Doukas 2  (4 perc) 2 1,00
55. CSAGALJ Igor Vojvodina 2  (4 perc) 2 1,00
56. JOVANOVICS Milan Vojvodina 2  (4 perc) 2 1,00
57. ZARAVINASZ Georgias Olympiacos SFP 1  (2 perc) 2 0,50
58. FAMPATS Filoppos Olympiacos SFP 1  (2 perc) 2 0,50
59. PAPADIONYSIOU Anastasios Olympiacos SFP 1  (2 perc) 2 0,50
60. SANIKIS Grogorios Olympiacos SFP 1  (2 perc) 2 0,50
61. KARAMPOURNIOTIS Panagiotis Olympiacos SFP 1  (2 perc) 2 0,50
62. KACIN Jan Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
63. STEHLIK Jan Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
64. TONAR Michal Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
65. TONAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
66. ROM Martin Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
67. IVANCEV Milan Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
68. SAFRANEK Ondrej Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
69. FRANCISCO DA SILVA Joao SL Benfica 1  (2 perc) 2 0,50
70. MARQUES Pedro SL Benfica 1  (2 perc) 2 0,50
71. MOREIRA Belone SL Benfica 1  (2 perc) 2 0,50
72. CAVALCANTI Alexandre SL Benfica 1  (2 perc) 2 0,50
73. PETKOVICS Ivan HC Dinamo Pancsevo 1  (2 perc) 2 0,50
74. SZAPONJICS Stefan HC Dinamo Pancsevo 1  (2 perc) 2 0,50
75. SZLAVULJICSA Szavo HC Dinamo Pancsevo 1  (2 perc) 2 0,50
76. JOVANOVICS Luka HC Dinamo Pancsevo 1  (2 perc) 2 0,50
77. JELICS Veszelin HC Dinamo Pancsevo 1  (2 perc) 2 0,50
78. GRAHOVAC Nikola RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
79. GODEC Karlo RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
80. MEDICS Petar RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
81. SZAMRDZSICS Sandro RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
82. VANAGAS Lukas Klaipeda Dragunas 1  (2 perc) 2 0,50
83. BUTKUS Benas Klaipeda Dragunas 1  (2 perc) 2 0,50
84. VIRBAUSKAS Zanas Klaipeda Dragunas 1  (2 perc) 2 0,50
85. SIMENAS Lukas Klaipeda Dragunas 1  (2 perc) 2 0,50
86. SIMONAVICIUS Laurynas Klaipeda Dragunas 1  (2 perc) 2 0,50
87. SCHOLTEN Dany Handball Esch 1  (2 perc) 2 0,50
88. BOCK Christian Handball Esch 1  (2 perc) 2 0,50
89. KOHN Julien Handball Esch 1  (2 perc) 2 0,50
90. MYHRA Anders OIF Arendal 1  (2 perc) 2 0,50
91. VIDOVICS Josip OIF Arendal 1  (2 perc) 2 0,50
92. PEDERSEN Kristoffer OIF Arendal 1  (2 perc) 2 0,50
93. RUI David OIF Arendal 1  (2 perc) 2 0,50
94. KEDZIORA Bartusz Achilles Bocholt 1  (2 perc) 2 0,50
95. VALKENBORGH Roal Achilles Bocholt 1  (2 perc) 2 0,50
96. KITTEL Andreas Achilles Bocholt 1  (2 perc) 2 0,50
97. CREMERS Jordi Achilles Bocholt 1  (2 perc) 2 0,50
98. KOOIJMAN Evert Achilles Bocholt 1  (2 perc) 2 0,50
99. WERTELAERS Brecht Achilles Bocholt 1  (2 perc) 2 0,50
100. RADULOVICS Nemanja RK Partizan 1949 Tivat 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk