1. forduló

 

Mind a négy magyar csapat

 

kiemelt az első fordulóban


Az Európai Kézilabda Szövetség elkészítette a férfi EHF-kupa 2017/18. évi idényének lebonyolítási rendszerét és a nevezett csapatok listáját. A Csurgói KK és a Balatonfüredi SE a második fordulóban, a Grundfos Tatabánya KC és a CYEB Budakalász a harmadik fordulóban kapcsolódik be a küzdelem sorozatba.

          Nevezett csapatok: RK Dubrava (Horvátország), SL Benfica (Portugália), BSK Handball Elite (Norvégia), ZSTR Zaporozsje (Ukrajna), HC Dukla Praha (Csehország), Valur FC (Izland), Maccabi S. Rishon Lezion (Izrael), SG Insignis West Wien (Ausztria), Achilles Bocholt (Belgium), HC Volvodina (Szerbia), Olimpiacos SFP (Görögország), KH Besa Fam Gas (Koszovó), HV Kras/Volendam (Hollandia), HB ESCH (Luxemburg), Pölva Serviti (Észtország). E 15 csapathoz sorsolják a következő 15 egyesületet: Beykoz BLD SK (Törökország), SSV Bozen Loacker (Olaszország), HC Olimpus-85 USEFS (Moldova), RK Partizan 1949 Tivat (Montenegró), Dragunas Klaipeda (Litvánia), Talent Robstav MAT Plzen (Csehország), Afturelding (Izland), RK Dinamo Pancevo (Szerbia), AC Doukas (Görögország), HC Ohrid 2013 (Macedónia), HC Kriens-Luzern (Svájc), HRK Gorica (Horvátország), OIF Arendal (Norvégia), FN Hafnarfjordur (Izland), Bregenz Handball (Ausztria).

 

Az EHF-kupa 1. fordulójának első mérkőzései

 

2017. szeptember 9., szombat, 18:30 óra, Novi Sad
AC Doukas – HC Vojvodina
13-33 (5-13)

 

2017. szeptember 3., vasárnap, 19:00 óra, Peja
VS KH BESA Fam Gas – Beykoz BLD SK
29-21 (14-9)

 

2017. szeptember 2., szombat, 18:00 óra, Klaipeda
Klaipeda Dragunas – RK Dubrava
36-36 (16-15)

 

2017. szeptember 3., vasárnap, 20:00 óra, Prága
VS HC Dukla Praha – FH Hafnarfjardar
27-30 (13-14)

 

2017. szeptember 1., péntek, 20:00 óra, Plzen
Talent Robstav MAT Plzen – Olimpicos SFP
21-21 (12-8)

2017. szeptember 2., szombat, 19:00 óra, Bocholt
RK Partizan 1949 Tivat – Achilles Bocholt
19-38 (7-16)

 

2017. szeptember 9., szombat, 16:00 óra, Reykjavik
Valur FC – SSV Bozen Loacker Volksbank
34-27 (16-12)

 

2017. szeptember 1., péntek, 20:30 óra, Lisboa
SL Benfica – HC Dinamo Pancevo
39-20 (21-9)

 

2017. szeptember 2., szombat, 19:00 óra, Ohrid
HC Ohrid 2013 – KRAS/Volendam
24-24 (13-15)

 

2017. szeptember 3., vasárnap, 17:00 óra, Luzern
HC Kriens-Luzern – ZTR Zaporozsje
24-20 (12-9)

 

2017. szeptember 8., péntek, 16:00 óra, Rishon Lezion
HC Olimpus-85-USEFS – Maccabi Srugo Rishon Lezion
20-39 (12-16)

 

2017. szeptember 2., szombat, 18:30 óra, Island
Afturelding  – BSK Handball Elite
25-26 (15-12)

 

2017. szeptember 2., szombat, 19:00 óra, Esch/Alzette
Handball Esch – OIF Arendal
25-29 (11-13)

 

2017. szeptember 2., szombat, 19:30 óra, Maria Enzersdorf
SG Insignis Handball Westwien – Bregenz Handball
30-28 (13-12)

 

2017. szeptember 2., szombat, 19:00 óra, Velika Gorica
HRK Gorica – Pölva Servit
21-21 (10-8)

 

Az EHF-kupa 1. fordulójának második mérkőzései

 

2017. szeptember 10., vasárnap, 18:30 óra, Novi Sad
HC Vojvodina – AC Doukas
26-24 (10-16)

A HC Vojvodina csapata kettős győzelemmel (59-37) a 2. fordulóba jutott.

2017. szeptember 10., vasárnap, 18:30 óra, Beykoz, Isztanbul
Beykoz BLD SK – VS KH BESA Fam Gas
35-23 (15-10)
A Beykoz BLD SK csapata egy győzelemmel, egy vereséggel,
jobb gólkülönbséggel (56-52) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 9., szombat, 19:00 óra, Zágráb
RK Dubrava – Klaipeda Dragunas
36-35 (20-14)

Az RK Dubrava csapata egy döntetlennel és egy győzelemmel (48-47)
a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 9., Szombat, 17:00 óra, Hafnarfjördar
FH Hafnarfjardar – VS HC Dukla Praha
31-25 (15-11)

Az FH Hafnarfjardar csapata kettős győzelemmel (61-52)
a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 3., vasárnap, 17:00 óra, Plzen
Olimpicos SFP – Talent Robstav MAT Plzen
18-29 (8-17)
A Talent Robstav MAT Plzen csapata kettős győzelemmel (50-39)
a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 3., vasárnap, 16:30 óra, Bocholt
Achilles Bocholt – RK Partizan 1949 Tivat
32-20 (14-10)

Az Achilles Bocholt kettős győzelemmel (70-39)
a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 10., vasárnap, 16:00 óra, Reykjavik
SSV Bozen Loacker Volksbank – Valur FC
31-30 (16-17)

A Valur FC csapata egy győzelemmel, egy vereséggel,
jobb gólkülönbséggel (64-58) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 2., szombat, 17:00 óra, Lisboa
HC Dinamo Pancevo – SL Benfica
28-35 (9-17)

Az SL Benfica kettős győzelemmel (74-48) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 3., vasárnap, 19:00 óra, Ohrid
KRAS/Volendam – HC Ohrid 2013
23-24 (10-13)
A HC Ohrid 2013 egy döntetlennel és egy győzelemmel (48-47)
a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 9., szombat, 17:00 óra, Zaporozsje
ZTR Zaporozsje – HC Kriens-Luzern
23-21 (13-10)

A HC Kriens-Luzern csapata egy győzelemmel, egy vereséggel,
jobb gólkülönbséggel (45-43) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 9., szombat, 12:00 óra, Rishon Lezion
Maccabi Srugo Rishon Lezion – HC Olimpus-85-USEFS
45-28 (26-11)

 Az Maccabi Srugo Rishon Lezion kettős győzelemmel (84-48)
a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 9., szombat, 18:00 óra, Osló
BSK Handball Elite – Afturelding
29-27 (12-16)

 
Az BSK Handball Elite kettős győzelemmel (55-52) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 3., vasárnap, 18:00 óra, Esch/Alzette
OIF Arendal – Handball Esch
28-25 (15-10)
 Az OIF Arendal kettős győzelemmel (57-50) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 9., szombat, 19:00 óra, Bregenz
Bregenz Handball – SG Insignis Handball Westwien
27-27 (11-12)

Az SG Insignis Handball Westwien csapata
egy döntetlennel és egy győzelemmel (57-55) a 2. fordulóba jutott.

 

2017. szeptember 9., szombat, 18:00 óra, Pölva
Pölva Serviti HRK Gorica
25-22 (10-10)
Az Pölva Serviti csapata egy döntetlennel és egy győzelemmel (57-55)
a 2. fordulóba jutott.


 

 



 

 












 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk