3. forduló (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. TAMAS Larisa HC Zalau 4  (8 perc) 2 2,00
2. TUDOR Nicoleta SCM Craiova 4  (8 perc) 2 2,00
3. NOSIKOVA Alena Handball Club Lada 4  (8 perc) 2 2,00
4. HAJDUCH Csenge DVSC-TVP 3  (6 perc) 2 1,50
5. DMITRIJEVA Darja Handball Club Lada 3  (6 perc) 2 1,50
6. TARASZOVA Kristina Handball Club Lada 3  (6 perc) 2 1,50
7. SAPOSNYIKOVA Anna HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 2 1,50
8. FROLOVA Jaroszlava Kubany 3  (6 perc) 2 1,50
9. YILMAZ Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 3  (6 perc) 2 1,50
10. BEHNKE Julia TusSies Metzingen 3  (6 perc) 2 1,50
11. GROATEN Jenny Byasen Handball Elite 3  (6 perc) 2 1,50
12. NYIKITYINA Natalja Zvezda Zvenyigorod 3  (6 perc) 2 1,50
13. DVORAKOVA Katerina DHK Banik Most 3  (6 perc) 2 1,50
14. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 3  (6 perc) 2 1,50
15. BARISIC Tatjana Hypo Niederösterreich 2  (4 perc) 2 1,00
16. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 2  (4 perc) 2 1,00
17. NIKOLICS Zeljka SCM Craiova 2  (4 perc) 2 1,00
18. VARSÁNYI Nóra DVSC-TVP 2  (4 perc) 2 1,00
19. BLOMSTRAND Hanna Köbenhavn Haandbold 2  (4 perc) 2 1,00
20. NICK Viktória DKKA Dunaújváros KA 2  (4 perc) 2 1,00
21. SIGNATÉ Mariama ÉRD HC 2  (4 perc) 2 1,00
22. HORACEK Tamara Issy Paris Hand 2  (4 perc) 2 1,00
23. ABBINGH Lois Issy Paris Hand 2  (4 perc) 2 1,00
24. KANAVAL Marija BNTU-BelAZ Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
25. MONTI DANIELSSON Clara Randers HK 2  (4 perc) 2 1,00
26. NUNEZ NISTA Maria ES Besancon Feminin 2  (4 perc) 2 1,00
27. KOUYATE Aissatou ES Besancon Feminin 2  (4 perc) 2 1,00
28. BOUQUET Chloe ES Besancon Feminin 2  (4 perc) 2 1,00
29. SZAMOKINA Darja HK Asztrahanyocska 2  (4 perc) 2 1,00
30. GARJEVA Julia Kubany 2  (4 perc) 2 1,00
31. DA SOUZA Karoline Váci NKSE 2  (4 perc) 2 1,00
32. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 2 1,00
33. KOTCSINA Natalja Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 2 1,00
34. MÄSSING Mikaela H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
35. BARDIS Anna H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
36. THORLEIFSDOTTIR Kristin H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
37. OLSSON Anna H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
38. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
39. SZAMANOVSZKAJA Victoria HC Homel 2  (4 perc) 2 1,00
40. DRONOVA Irina HC Homel 2  (4 perc) 2 1,00
41. AGBABA Jelena HC Homel 2  (4 perc) 2 1,00
42. REDKA Anna HC Homel 2  (4 perc) 2 1,00
43. AMELCSENKO Alena Zvezda Zvenyigorod 2  (4 perc) 2 1,00
44. ZAHAROVA Tatjana Zvezda Zvenyigorod 2  (4 perc) 2 1,00
45. CHMELAROVA Tereza DHK Banik Most 2  (4 perc) 2 1,00
46. KUDRJAVCEVA Ekatyerina Handball Club Lada 1  (2 perc) 1 1,00
47. LINELL Jonna H 65 Höörs HK 1  (2 perc) 1 1,00
48. MAGNUSSEN Maja Byasen Handball Elite 1  (2 perc) 1 1,00
49. LAZEA Sabrina HC Zalau 1  (2 perc) 1 1,00
50. DJACSENKO Kszenyja Handball Club Lada 1  (2 perc) 1 1,00
51. STINGA Andrea HC Zalau 1  (2 perc) 2 0,50
52. TRIF Andrada HC Zalau 1  (2 perc) 2 0,50
53. NICA Cristina HC Zalau 1  (2 perc) 2 0,50
54. NICHITEAN Diana HC Zalau 1  (2 perc) 2 0,50
55. EINARSDOTTIR Hildigunnar Hypo Niederösterreich 1  (2 perc) 2 0,50
56. LÁSZLÓ Barbara Hypo Niederösterreich 1  (2 perc) 2 0,50
57. RADOI Maria SCM Craiova 1  (2 perc) 2 0,50
58. FLORIANU Florina SCM Craiova 1  (2 perc) 2 0,50
59. PUNKO Anna DVSC-TVP 1  (2 perc) 2 0,50
60. VANTARA-KELEMEN Éva DVSC-TVP 1  (2 perc) 2 0,50
61. ZAMFIRESCU Madalina DVSC-TVP 1  (2 perc) 2 0,50
62. GRIGEL Lotte DVSC-TVP 1  (2 perc) 2 0,50
63. BUNDSEN Johanna Köbenhavn Haandbold 1  (2 perc) 2 0,50
64. ALM Jenny Köbenhavn Haandbold 1  (2 perc) 2 0,50
65. DULFER Kelly Köbenhavn Haandbold 1  (2 perc) 2 0,50
66. BIDSTRUP Mia Köbenhavn Haandbold 1  (2 perc) 2 0,50
67. SZEKERCZÉS Luca DKKA Dunaújváros KA 1  (2 perc) 2 0,50
68. KLUJBER Katrin DKKA Dunaújváros KA 1  (2 perc) 2 0,50
69. KOVÁCS Anna DKKA Dunaújváros KA 1  (2 perc) 2 0,50
70. ROBERTS Jamina ÉRD HC 1  (2 perc) 2 0,50
71. SERCIEN UGOLIN Oceane Issy Paris Hand 1  (2 perc) 2 0,50
72. SZUHAMIRAVA Hanna BNTU-BelAZ Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
73. ARCJUKOVICS Lilja BNTU-BelAZ Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
74. KUDRJAVCEVA Regina BNTU-BelAZ Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
75. RUDKOVSZKAJA Tatjana BNTU-BelAZ Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
76. MAZGO Anasztazija BNTU-BelAZ Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
77. MOLID Mari Randers HK 1  (2 perc) 2 0,50
78. GUSTIN Daniela Randers HK 1  (2 perc) 2 0,50
79. NIELSEN Anne Randers HK 1  (2 perc) 2 0,50
80. JOHANSSON Sara Randers HK 1  (2 perc) 2 0,50
81. NORGAARD Ann Viborg HK 1  (2 perc) 2 0,50
82. HOEG-POULSEN Clara Viborg HK 1  (2 perc) 2 0,50
83. JENSEN Line Viborg HK 1  (2 perc) 2 0,50
84. KARLOVCAN Korina HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
85. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
86. VIDAK Marijeta HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
87. PETIKA Tena HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
88. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
89. GOLEC Violetta Handball Club Lada 1  (2 perc) 2 0,50
90. SANNIKOVA Alekszandra Handball Club Lada 1  (2 perc) 2 0,50
91. GAFONOVA Maria Handball Club Lada 1  (2 perc) 2 0,50
92. LEVEQUE Alice ES Besancon Feminin 1  (2 perc) 2 0,50
93. FEUVRIER Apolline ES Besancon Feminin 1  (2 perc) 2 0,50
94. FRECON Alizee ES Besancon Feminin 1  (2 perc) 2 0,50
95. POSZTNOVA Ljudmila HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 2 0,50
96. SZABIROVA Karina HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 2 0,50
97. ANTONOVA Irina HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 2 0,50
98. PETROVA Jevgenyija HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 2 0,50
99. CSIGIRINOVA Natalja HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 2 0,50
100. SZAVINOVA Jana Kubany 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk