3. forduló

32 csapat, első mérkőzés 2017. november 18-19., második mérkőzés 2017. november 25-26. Nevezett csapatok (3. fordulóba kiemelt négy együttes): Randers HK (Dánia), Handball Club Lada (Oroszország), SCM Craiova (Románia), ÉRD HC (Magyarország).
           E 4 csapathoz csatlakozott a 2. fordulóból továbbjutott 16 csapat: Byasen Handball Elite (Norvégia), BNTU-BelAZ Minsk Reg. (Fehéroroszország), Viborg HK (Dánia), ES Besancon Feminin (Franciaország), DVSC-TVP (Magyarország), Váci NKSE (Magyarország), Kastamonu Belediyesi GSK (Törökország), Asztrahanyocska (Oroszország), Kubany (Oroszország), TusSies Metzingen (Németország), Köbenhavn Haandbold (Dánia), DKKA Dunaújváros KA (Magyarország), Issy Paris Hand (Franciaország), Zvezda Zvenyigorod (Oroszország), DHK Banik Most (Csehország), HC Zalau (Románia);
           valamint a Bajnokok Ligája selejtező csoportjaiban 2. és 3. helyen végzett négy csapat: HC Homel (Fehéroroszország), HC Podravka Vegeta (Horvátország), H 65 Höörs HK (Svédország), Hypo Niederösterreich (Ausztria).

Az EHF-kupa 3. fordulójának első mérkőzései

2017. november 12.,vasárnap 18:00 óra, Stjordal
Byasen Handball Elite – HC Homel

32-28 (19-14)

2017. november 11., szombat, 17:30 óra, Minszk
BNTU-BelAZ Minsk Reg. – Randers HK

23-22 (14-12)

2017. november 11., szombat, 16:00 óra, Viborg
Viborg HK – HC Podravka Vegeta

32-17 (16-9)

2017. november 11., szombat, 16:00 óra, Togliatti
Handball Club Lada – ES Besancon Feminin
30-22 (14-7)

2017. november 11., szombat, 16:00 óra, Craiova
SCM Craiova – DVSC-TVP
24-19 (16-11)

2017. november 12., vasárnap, 14:30 óra, Vác
Váci NKSE – Kastamonu Belediyesi GSK

24-26 (12-11)

2017. november 11., szombat, 14:00 óra, Asztrahány
Asztrahanyocska – Kubany  

29-27 (15-13)

2017. november 12., vasárnap, 18:30 óra, Höör
H 65 Höörs HK – TusSies Metzingen

24-24 (11-13)

2017. november 11., szombat, 13:30 óra, Frederiksberg
Köbenhavn Haandbold – DKKA Dunaújváros KA
22-21 (11-12)

2017. november 11., szombat, 16:00 óra, Érd
ÉRD HC – Issy Paris Hand
31-21 (18-8)

2017. november 12., vasárnap, 18:00 óra, Zvenyigorod
Zvezda Zvenyigorod – DHK Banik Most

31-28 (14-13)

2017. november 10, péntek, 18:00 óra, Maria Enzersdorf
Hypo Niederösterreich – HC Zalau

22-30 (11-17)



Az EHF-kupa 3. fordulójának második mérkőzései

2017. november 18., szombat, 18:00 óra, Zhlobin
HC Homel – Byasen Handball Elite

22-27 (14-12)
A  Byasen Handball Elite csapata kettős győzelemmel (32-28, 27-22), 59-50-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.

2017. november 19., vasárnap, 14:00 óra, Randers
Randers HK – BNTU-BelAZ Minsk Reg.

26-23 (15-13)
A Randers HK csapata egy vereséggel (22-23), egy győzelemmel (26-23),
48-46-os gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 18., szombat, 18:00 óra, Koprivnica
HC Podravka Vegeta – Viborg HK

21-20 (10-10)
A Viborg HK csapata egy győzelemmel (32-17), egy vereséggel (20-21),
52-38-as gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 18., szombat, 20:00 óra, Besancon
ES Besancon Feminin – Handball Club Lada

32-26 (16-19)
A Handball Club Lada csapata kettős győzelemmel (30-22, 36-32),
66-54-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 19., vasárnap, 18:00 óra, Debrecen
DVSC-TVP – SCM Craiova

26-24 (13-14)
Az SCM Craiova csapata egy győzelemmel (24-19), egy vereséggel (24-26),
48-45-ös gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 19., vasárnap, 17:00 óra, Kastamonu
Kastamonu Belediyesi GSK – Váci NKSE

36-29 (13-14)
A  Kastamonu Belediyesi GSK csapata kettős győzelemmel (26-24, 36-29),
62-53-as gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 19., vasárnap, 16:00 óra, Krasznodar
Kubany – Asztrahanyocska  

33-29 (18-14)
A Kubany csapata egy vereséggel (27-29), egy győzelemmel (33-29), 60-58-as gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.

2017. november 18., szombat, 19:30 óra, Metzingen
TusSies Metzingen – H 65 Höörs HK

28-29 (15-13)
A H 65 Höörs HK csapata egy döntetlennel (24-24), egy győzelemmel (29-28), 53-52-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.

2017. november 18., szombat, 18:00 óra, Dunaújváros
DKKA Dunaújváros KA – Köbenhavn Haandbold

20-23 (11-12)
A Köbenhavn Haandbold csapata kettős győzelemmel (22-21, 23-20),
45-41-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 19., szombat, 20:00 óra, Issy-Les-Moulineaux
Issy Paris Hand – ÉRD HC

31-20 (13-7)
Az Issy Paris Hand csapata egy vereséggel (21-31),
egy győzelemmel (31-20), 52-51-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.
 


2017. november 19., vasárnap, 18:00 óra, Most
DHK Banik Most – Zvezda Zvenyigorod

33-22 (18-13)
A DHK Banik Most csapata egy vereséggel (28-31), egy győzelemmel (33-22), 61-53-as gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.

2017. november 18., szombat, 17:00 óra, Zalau
HC Zalau – Hypo Niederösterreich

29-21 (13-7)
A HC Zalau csapata kettős győzelemmel (30-22, 29-21),
59-43-as gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.



 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk