Kézilabda kupa
2. forduló (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | VARSÁNYI Nóra | DVSC SCHAEFFLER | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
2. | TYISKOV-HELEMBAI Fanny | Praktiker-Vác | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
3. | PETROVA Jevgenyija | HK Asztrahanyocska | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
4. | SERICS Andrea | Kastamonu Belediyesi GSK | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
5. | AZURMENDI Nora | Super Amara Bera Bera | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
6. | FANTON Irene | Glassverket HE | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
7. | LAHCENE Marion | JDA Bourgogne Dijon Handball | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
8. | RADOVICS Szandra | Ankara Yenimahalle BSK | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
9. | PRELEVICS Sladana | ZsRK Medicinar | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
10. | SZOBINA Jelizaveta | Kubany | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
11. | MARICS Zana | MKS Zaglebie Lubin | 2 (4 perc) | 1 | 2,00 |
12. | STOLERU Carmen | CSM Roman | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
13. | CIFRA Anita | Dunaújvárosi Kohász KA | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
14. | MICIJEVICS Camila | Dunaújvárosi Kohász KA | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
15. | SCHIRMER Maike | Buxtehuder SV | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
16. | SEMENIUK Karolina | MKS Zaglebie Lubin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
17. | PUNKO Anna | DVSC SCHAEFFLER | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
18. | GRIGEL Lotte | DVSC SCHAEFFLER | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
19. | SZAMOKINA Darja | HK Asztrahanyocska | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
20. | ANTONOVA Irina | HK Asztrahanyocska | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
21. | GÓMEZ SUAU Carla | Club Balonman Atletico Guardes | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
22. | GUTIERREZ Jennifer | Club Balonman Atletico Guardes | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
23. | GÜLER Yasemin | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
24. | YILMAZ Yeliz | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
25. | KOTCSINA Natalja | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
26. | SZINICSINYA Anasztaszia | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
27. | SANS SERRA Judith | Super Amara Bera Bera | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
28. | PINTEA Crina | Paris 92 | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
29. | BIDSTRUP Mia | København Håndbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
30. | BONT Debbie | København Håndbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
31. | DE WILD Nienke | Morenhoff Jansen Dalfsen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
32. | NÜSSER Larissa | Morenhoff Jansen Dalfsen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
33. | LOKKART Chantal | Morenhoff Jansen Dalfsen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
34. | SZARKOVA Simona | DHK Banik Most | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
35. | STRÍŠKOVÁ Adéla | DHK Banik Most | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
36. | BOROVSKA Michaela | DHK Banik Most | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
37. | IVERSEN Rikke | Silkeborg-Voel KFUM | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
38. | KOUYATE Aissatou | ES Besancon Feminin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
39. | BOUQUET Chloe | ES Besancon Feminin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
40. | CIOLAN Ana | HC Zalau | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
41. | DRAGUT Ana | HC Zalau | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
42. | ROB Roxana | HC Zalau | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
43. | ZORJA Valerija | Ankara Yenimahalle BSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
44. | BEDEL Ümmügülsüm | Ankara Yenimahalle BSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
45. | RADOJEVICS Dijana | Ankara Yenimahalle BSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
46. | LAJUK Olga | Ankara Yenimahalle BSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
47. | STRÖMBERG Carin | Viborg HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
48. | HOEG-POULSEN Clara | Viborg HK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
49. | CSERNYISKOVA Alla | NUR Mingecsavir | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
50. | KLIMENKO Irina | NUR Mingecsavir | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
51. | FUDGE Kathryn | LC Brühl Handball | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
52. | VINYUKOVA Natalja | HC Zvezda | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
53. | RUCSNOV Alekszandra | ZsRK Medicinar | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
54. | HÖGDAHL Moa | Byasen Handball Elite | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
55. | YTTERENG Hanna | Byasen Handball Elite | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
56. | AXINTE Diana | HC Dunarea Braila | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
57. | BERESCU Ana | HC Dunarea Braila | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
58. | BEHNKE Julia | TusSies Metzingen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
59. | MINEVSZKAJA Ewgenija | TusSies Metzingen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
60. | PETERSEN Silje | HSG Blomberg-Lippe | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
61. | CHMELAROVA Tereza | DHK Banik Most | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
62. | ILJINA Dzijana | HC Dunarea Braila | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
63. | POLOCOSER Anca | CSM Roman | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
64. | SIMION Greta | CSM Roman | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
65. | BOLJEVICS Jasna | CSM Roman | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
66. | NICK Viktória | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
67. | KRUPJÁK-MOLNÁR Beatrix | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
68. | SZALAI Babett | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
69. | DOMBI Luca | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
70. | DE SOUZA Karoline | Praktiker-Vác | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
71. | LAKATOS Rita | Praktiker-Vác | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
72. | KÁCSOR Gréta | Praktiker-Vác | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
73. | KAISER Isabella | Buxtehuder SV | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
74. | GOOS Michelle | Buxtehuder SV | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
75. | GUBERNATIS Friederike | Buxtehuder SV | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
76. | HAURUM Christina | Buxtehuder SV | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
77. | FISCHER Lone | Buxtehuder SV | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
78. | GÓRNA Adriana | MKS Zaglebie Lubin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
79. | WAZNA Zuzana | MKS Zaglebie Lubin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
80. | WOJTAS Alina | MKS Zaglebie Lubin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
81. | CSÁKI Viktória | DVSC SCHAEFFLER | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
82. | VANTARA-KELEMEN Éva | DVSC SCHAEFFLER | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
83. | HAJDUCH Csenge | DVSC SCHAEFFLER | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
84. | BORGES Juliana | DVSC SCHAEFFLER | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
85. | KOCSETOVA Anna | HK Asztrahanyocska | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
86. | CSIGIRINOVA Natalja | HK Asztrahanyocska | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
87. | JEMELJANYENKA Jana | HK Asztrahanyocska | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
88. | EGOZKUE Naiara | Club Balonman Atletico Guardes | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
89. | GUARIEIRO Giulia | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
90. | ETXEBERRIA Maitane | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
91. | HORACEK Tamara | Paris 92 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
92. | OFTEDAL Hanna | Paris 92 | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
93. | DEILA Thale | Glassverket HE | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
94. | SJOGREN Emilie | Glassverket HE | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
95. | JÖSENDAL Amailia | Glassverket HE | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
96. | SKOLKOVA Martina | JDA Bourgogne Dijon Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
97. | DEWEZ Eloise | JDA Bourgogne Dijon Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
98. | BLOMSTRAND Hanna | København Håndbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
99. | NIELSEN Mai | København Håndbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
100. | MEYER Annika | København Håndbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.