2. forduló

32 csapat, első mérkőzés 2017. október 14-15., második mérkőzés 2017. október 21-22. Nevezett csapatok: Kastamonu Belediyesi GSK  (Törökország, a Bajnokok Ligája selejtező 1. csoport 4. helyén végzett együttes), Mecalia Atletico Guardes (Spanyolország, a Bajnokok Ligája selejtező 2. csoport 4. helyén végzett együttes), DHK Banik Most (Csehország), Köbenhavn Handbold (Dánia), TusSies Metzingen (Németország), Kubany (Oroszország), Issy Paris Hand (Franciaország), DKKA Dunaújváros KA (Magyarország), HC Dunarea Braila (Románia), Tertnes Bergen (Norvégia), Viborg HK (Dánia), Buxtehuder SV (Németország), Zvezda Zvenyigorod (Oroszország), ES Besancon Feminin HB (Franciaország), DVSC-TYP (Magyarország), HC Zalau (Románia).  
               E 16 csapathoz sorsolták a Glassverket (Norvégia) és az Asztrahanyocska (Oroszország) együtteseit, valamint az 1. fordulóból továbbjutó 14 csapatot: NUR Mingecsavir (Azerbajdzsán), BNTU-BelAZ Minsk Reg. (Fehéroroszország), Silkeborg-Voel KFUM (Dánia), Super Amara Bera Bera (Spanyolország), Cercle Dijon Bourgogne (Franciaország), HSG Blomberg-Lippe (Németország), Váci NKSE (Magyarország), Morrenhof Jansen Dalfsen (Hollandia), Byasen Handball Elite (Norvégia), Metraco Zaglebie Lubin (Lengyelország), CSM Roman (Románia), ZsRK Medicinar (Szerbia) és Ankara Yenimahalle BSK (Törökország).



Az EHF-kupa 2. fordulójának első mérkőzései

2017. október 14., szombat, 18:30 óra, Lubin
Metraco Zaglebie LubinDVSC-TVP
0-0


2017. október 14., szombat, 20:00 óra, Dalfsen
 
Morrenhof Jansen Dalfsen DHK Banik Most
0-0

2017. október 21., szombat, 18:15 óra, Bergen
 
BNTU-BelAZ Minsk Reg. Tertnes Bergen
0-0

2017. október 14., szombat, 20:00 óra, Dijon
 
Cercle Dijon Bourgogne Köbenhavn Handbold
0-0

2017. október 14., szombat, 15:00 óra, Silkeborg
Silkeborg-Voel KFUM ES Besancon Feminin HB
0-0

2017. október 14., szombat, 11:30 óra, Zalau
 
HC Zalau Ankara Yenimahalle BSK
0-0

2017. október 14., szombat, 15:00 óra, Kastamonu
Kastamonu Belediyesi GSK  Super Amara Bera Bera
0-0

2017. október 14., szombat, 16:00 óra, Dunaújváros
DKKA Dunaújváros KA CSM Roman
0-0


2017. október 15., vasárnap, 18:00 óra, Trondheim
 Byasen Handball Elite HC Dunarea Braila
0-0

2017. október 14., szombat, 16:00 óra, Buxtehude
Buxtehuder SV Váci NKSE
0-0


2017. október 14., szombat, 19:30 óra, Metzingen
TusSies Metzingen HSG Blomberg-Lippe
0-0

2017. október 21., szombat, 17:00 óra, Zvenyigorod
LC Brühl Handball Zvezda Zvenyigorod
0-0

2017. október 14., szombat, 15:00 óra, Viborg
NUR Mingecsavir Viborg HK
0-0

2017. október 20., péntek, 20:30 óra, Issy-Les-Moulineaux
Issy Paris Hand Glassverket
0-0

2017. október 14., szombat, 19:00 óra, Pontevedra
Asztrahanyocska  Mecalia Atletico Guardes
0-0

2017. október 14., szombat, 16:00 óra, Krasznodar
ZsRK Medicinar Kubany
0-0

Az EHF-kupa 2. fordulójának második mérkőzései

2017. október 22., vasárnap, 18:00 óra, Debrecen
DVSC-TVP Metraco Zaglebie Lubin
0-0


2017. október 21., szombat, 18:00 óra, Most
 
DHK Banik Most  – Morrenhof Jansen Dalfsen
0-0

2017. október 22., vasárnap, 18:00 óra, Bergen
Tertnes Bergen – BNTU-BelAZ Minsk Reg.
0-0

2017. október 21., szombat, 18:00 óra, Fredriksberg
 
Köbenhavn Handbold – Cercle Dijon Bourgogne
0-0

2017. október 21., szombat, 18:00 óra, Besancon
ES Besancon Feminin HB – Silkeborg-Voel KFUM
0-0

2017. október 22., vasárnap, 17:00 óra, Cankaya/Ankara
Ankara Yenimahalle BSK – HC Zalau
0-0

2017. október 15., vasárnap, 17:00 óra, Kastamonu
Super Amara Bera Bera – Kastamonu Belediyesi GSK
0-0

2017. október 22., vasárnap, 11:00 óra, Roman
CSM Roman – DKKA Dunaújváros KA
0-0

2017. október 22., vasárnap, 11:00 óra, Braila
HC Dunarea Braila – Byasen Handball Elite  
0-0

2017. október 21., szombat, 18:00 óra, Vác
Váci NKSE – Buxtehuder SV
0-0

2017. október 21., szombat, 18:00 óra, Blomberg
HSG Blomberg-Lippe – TusSies Metzingen
0-0

2017. október 22., vasárnap, 17:00 óra, Zvenyigorod
Zvezda Zvenyigorod – LC Brühl Handball
0-0

2017. október 15., vasárnap, 15:00 óra, Viborg
Viborg HK – NUR Mingecsavir
0-0

2017. október 15., vasárnap, 18:00 óra, Drammen
Glassverket – Issy Paris Hand
17-26 (5-10)

2017. október 15., vasárnap, 19:00 óra, Pontevedra
Mecalia Atletico Guardes – Asztrahanyocska  
0-0

2017. október 15., vasárnap, 16:00 óra, Krasznodar
Kubany – ZsRK Medicinar
0-0





























Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk