Csoportmérkőzések

A 3. fordulóból továbbjutott 16 csapatot – Helvetia Anaitasuna (Spanyolország),
KS Azoty-Pulawy SA (Lengyelország), SC Magdeburg (Németország),
Füchse Berlin (Németország), RD Koper 2013 (Szlovénia),
Frisch Auf Göppingen (Németország), Cocks (Finnország), Wacker Thun (Svájc), Chambery Savoie MB HB (Franciaország),
Fraikin BM Granollers (Spanyolország), Lugi HF (Svédország),
Bjerringbro-Silkeborg (Dánia), RK Nexe (Horvátország),
Saint-Raphael Var Handball (Franciország),
HC SZKA Minszk (Fehéroroszország),Tatran Presov (Szlovákia)
– négy csoportra osztják (A-, B-, C- és D-csoport),
minden csoportban oda-vissza alapon körmérkőzéseket rendeznek.

1. forduló: 2018. február 10-11., 2. forduló: 2018. február 17-18.,
3. forduló: 2018. február 24-25., 4. forduló: 2018. március 3-4.,
5. forduló: 2018. március 24-25., 6. forduló: 2018. március 31-április 1.

Minden csoportból az első két helyezett jut a negyeddöntőbe.


 

A-csoport

2018.02.10.

14:00

Bjerringbro-Silkeborg – TATRAN Presov

27-19 (15-10)

2018.02.10.

18:00

SZKA Minszk – SC Magdeburg

31-33 (19-17)

2018.02.14.

19:00

SC Magdeburg – Bjerringbro-Silkeborg

33-26 (15-12)

2018.02.17.

18:00

TATRAN Presov – SZKA Minszk

25-25 (13-11)

2018.02.24.

15:00

Bjerringbro-Silkeborg – SZKA Minszk

32-30 (14-14)

2018.02.24.

18:00

TATRAN Presov – SC Magdeburg

19-29 (11-16)

2018.03.03.

19:30

SZKA Minszk – Bjerringbro-Silkeborg

27-26 (15-14)

2018.03.04.

15:00

SC Magdeburg – TATRAN Presov

36-24 (22-12)

2018.03.24.

18:00

TATRAN Presov – Bjerringbro-Silkeborg

32-28 (13-16)

2018.03.25.

15:00

SC Magdeburg – SZKA Minszk

35-30 (17-15)

2018.03.31.

15:00

Bjerringbro-Silkeborg – SC Magdeburg

27-26 (12-11)

2018.03.31.

18:00

SZKA Minszk – TATRAN Presov

34-27 (14-12)

 

B-csoport

2018.02.07.

19:30

Füchse Berlin – Saint-Raphael Var

21-26 (7-13)

2018.02.10.

19:00

Helvetia Anaitasuna – Lugi HF

34-32 (17-17)

2018.02.15.

19:00

Lugi HF – Füchse Berlin

27-32 (16-12)

2018.02.17.

18:00

Saint-Raphael Var – Helvetia Anaitasuna

36-27 (18-13)

2018.02.24.

19:00

Helvetia Anaitasuna – Füchse Berlin

28-30 (11-17)

2018.02.25.

16:00

Lugi HF – Saint-Raphael Var

28-30 (10-11)

2018.03.03.

20:45

Saint-Raphael Var Handball – Lugi HF

28-26 (14-17)

2018.03.04.

15:00

Füchse Berlin – Helvetia Anaitasuna

34-23 (17-10)

2018.03.24.

15:00

Lugi HF – Helvetia Anaitasuna

31-33 (17-15)

2018.03.24.

20:45

Saint-Raphael Var – Füchse Berlin

25-34 (12-17)

2018.04.01.

15:00

Füchse Berlin – Lugi HF

34-25 (17-12)

2018.04.11.

17:00

Helvetia Anaitasuna – Saint-Raphael Var

29-38 (14-16)

 

C-csoport

2018.02.10.

17:00

Cocks – RD Koper 2013

27-32 (14-16)

2018.02.10.

19:30

Frisch Auf Göppingen – RK Nexe

30-27 (16-15)

2018.02.17.

19:00

RD Koper 2013 – Frisch Auf Göppingen

20-25 (10-15)

2018.02.18.

18:00

RK Nexe – Cocks

31-24 (16-16)

2018.02.24.

15:00

RD Koper 2013 – RK Nexe

27-31 (13-16)

2018.02.24.

17:00

Cocks – Frisch Auf Göppingen

20-31 (12-14)

2018.02.28.

20:00

Frisch Auf Göppingen – Cocks

33-27 (13-12)

2018.03.04.

18:00

RK Nexe – RD Koper 2013

29-24 (15-12)

2018.03.24.

19:00

RK Nexe – Frisch Auf Göppingen

24-27 (8-15)

2018.03.24.

15:00

RD Koper 2013 – Cocks

23-25 (10-13)

2018.03.31.

17:00

Cocks – RK Nexe

20-22 (10-14)

2018.03.31.

19:30

Frisch Auf Göppingen – RD Koper 2013

31-26 (17-11)

 

D-csoport

2018.02.10.

20:45

Chambery Savoie HB – Fraikin Granollers

30-30 (12-17)

2018.02.11.

16:00

KS Azoty-Pulawy – Wacker Thun

31-29 (17-14)

2018.02.17.

17:00

Wacker Thun – Chambery Savoie HB

25-29 (12-15)

2018.02.18.

19:00

Fraikin Granollers – KS Azoty-Pulawy

32-26 (21-14)

2018.02.24.

16:00

KS Azoty-Pulawy SA – Chambery Savoie HB

25-27 (15-12)

2018.20.25.

17:00

Wacker Thun – Fraikin Granollers

26-23 (11-12)

2018.03.04.

12:30

Fraikin Granollers – Wacker Thun

25-24 (10-10)

2018.03.04.

15:00

Chambery Savoie HB – KS Azoty-Pulawy

28-22 (14-9)

2018.03.24.

17:00

Wacker Thun – KS Azoty-Pulawy

26-34 (11-14)

2018.03.25.

19:00

Fraikin Granollers – Chambery Savoie HB

28-21 (13-12)

2018.03.31.

16:00

KS Azoty-Pulawy – Fraikin Granollers

30-37 (13-17)

2018.03.31.

20:45

Chambery Savoie MB HB – Wacker Thun

27-22 (14-9)

 

Csoportok állása >>>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk