Csoportmérkőzések

Csoportbeosztás

A-csoport
Split

B-csoport
Porecs

C-csoport
Zágráb

D-csoport
Varazsdin

Horvátország

Franciaország

Németország

Spanyolország

Svédország

Fehéroroszország

Macedónia

Dánia

Szerbia

Norvégia

Montenegró

Csehország

Izland

Ausztria

Szlovénia

Magyarország

 

A-csoport (Split)

01.12.

18:15

Svédország – Izland

24-26 (8-15)

01.12.

20:30

Horvátország – Szerbia

32-22 (14-9)

01.14.

18:15

Szerbia – Svédország

25-30 (10-16)

01.14.

20:30

Izland – Horvátország

22-29 (13-14)

01.16.

18:15

Szerbia – Izland

29-26 (12-12)

01.16.

20:30

Horvátország – Svédország

31-35 (12-17)

 A-csoport végeredménye:

1. Svédország 3 2 0 1 89-82 7 4
2. Horvátország 3 2 0 1 92-79 13 4
3. Szerbia 3 1 0 2 76-88 -12 2
4. Izland 3 1 0 2 74-82   -8 2

B-csoport (Porecs)

01.12.

18:15

Fehéroroszország – Ausztria  

27-26 (14-12)

01.12.

20:30

Franciaország – Norvégia

32-31 (15-17)

01.14.

18:15

 Ausztria – Franciaország

26-33 (12-17)

01.14.

20:30

 Norvégia – Fehéroroszország

33-28 (15-12)

01.16.

18:15

 Franciaország – Fehéroroszország

32-25 (14-11)

01.16.

20:30

 Norvégia – Ausztria

39-28 (17-14)

 B-csoport végeredménye:

1. Franciaország 3 3 0 0 97-82 15 6
2. Norvégia 3 2 0 1 103-88 15 4
3. Fehéroroszország 3 1 0 2 80-91 -11 2
4. Ausztria 3 0 0 3 80-99 -19 0

C-csoport (Zágráb)

01.13.

17:15

 Németország – Montenegró

32-19 (17-9)

01.13.

19:30

 Macedónia – Szlovénia

25-24 (11-11)

01.15.

18:15

 Szlovénia – Németország

25-25 (15-10)

01.15.

20:30

 Montenegró – Macedónia

28-29 (16-15)

01.17.

18:15

 Németország – Macedónia

25-25 (12-11)

01.17.

20:30

 Montenegró – Szlovénia

19-28 (13-14)

C-csoport végeredménye:

1. Macedónia 3 2 1 0 79-77 2 5
2. Németország 3 1 2 0 82-69 13 4
3. Szlovénia 3 1 1 1 77-69 8 3
4. Montenegró 3 0 0 3 66-89 -23 0

D-csoport (Varazsdin)

01.13.

18:15

Spanyolország – Csehország  

32-15 (16-9)

01.13.

20:30

 Dánia – Magyarország

32-25 (14-12)

01.15.

18:15

 Magyarország – Spanyolország

25-27 (12-13)

01.15.

20:30

 Csehország – Dánia

28-27 (15-16)

01.17.

18:15

 Csehország – Magyarország

33-27 (15-11)

01.17.

20:30

 Spanyolország – Dánia

22-25 (13-14)

 D-csoport végeredménye:

1. Spanyolország 3 2 0 1 81-65 16 4
2. Dánia 3 2 0 1 84-75 9 4
3. Csehország 3 2 0 1 76-86 -10 4
4. Magyarország 3 0 0 3 77-92 -15 0


Minden csoportból az 1-3. helyezett csapat jut a középdöntőbe,
az eredményeket viszik magukkal (A-B ág 1. csoport, C-D ág 2. csoport).

1. csoport állása a csoportmérkőzések után:

1. Svédország 2 2 0 0 56-56 9 4
2. Franciaország 2 2 0 0 64-56 8 4
3. Horvátország 2 1 0 1 63-57 6 2
4. Norvégia 2 1 0 1 64-60 4 2
5. Fehéroroszország 2 0 0 2 53-65 -12 0
6. Szerbia 2 0 0 2 47-62 -15 0


2. csoport állása a csoportmérkőzések után:

1. Macedónia 2 1 1 0 50-49 1 3
2. Spanyolország 2 1 0 1 54-40 14 2
3. Dánia 2 1 0 1 52-50 2 2
4. Németország 2 0 2 0 50-50 0 2
5. Csehország 2 1 0 1 43-59 -16 2
6. Szlovénia 2 0 1 1 49-50 -1 1



 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk