3. forduló

32 csapat, első mérkőzés 2017. november 18-19., második mérkőzés 2017. november 25-26. Nevezett csapatok: Alpla HC Hard (Ausztria), Tatran Presov (Szlovákia) – a Bajnokok Ligája selejtező 2. és 3. helyén végzett együttes –, Bjerringbro-Silkeborg (Dánia), Ribe-Esbjerg HH (Dánia), CBM La Rioja (Spanyolország), Fraikin BM Granollers (Spanyolország), Saint-Raphael Var Handball (Franciország), Frisch Auf Göppingen (Németország), Füchse Berlin (Németország), SC Magdeburg (Németország), CYEB Budakalász (Magyarország), Grundfos Tatabánya KC (Magyarország), KS Azoty-Pulawy SA (Lengyelország), RD Koper 2013 (Szlovénia), RD Riko Ribnica (Szlovénia), Lugi HF (Svédország).
            E 16 csapathoz csatlakozott a 2. fordulóból továbbjutott 16 csapat: HC SZKA Minszk (Fehéroroszország), RK Nexe (Horvátország), RK Dubrava (Horvátország), TTH Holstebro (Dánia), Helvetia Anaitasuna (Spanyolország), Chambery Savoie MB HB (Franciaország), Cocks (Finnország), Balatonfüredi KSE (Magyarország), OIF Arendal (Norvégia), Gwardia Opole (Lengyelország), FC Porto (Portugália), HC Dobrogea Süd Constanta (Románia), Pfadi Winterthur (Svájc), Wacker Thun (Svájc), HK Malmö (Svédország) és a Hafnarfjordur (Izland) –  St. Petersburg HC (Oroszország) párharc óvás alatt álló győztese.


Az EHF-kupa 3. fordulójának első mérkőzései

2017. november 19., vasárnap 19:00 óra, Budakalász

CYEB Budakalász – Helvetia Anaitasuna
27-35 (11-14)

2017. november 18., szombat, 18:00 óra Pulawy
KS Azoty-Pulawy SA – TTH Holstebro
30-27 (14-15)

2017. november 19., vasárnap, 15:00 óra, Magdeburg
SC Magdeburg – HC Dobrogea Süd Constanta
27-25 (13-10)

2017. november 19., szombat, 18:30 óra, Porto
FC Porto – Füchse Berlin
27-30 (12-14)

2017. november 19., vasárnap, 19:00 óra, Opole
Gwardia Opole – RD Koper 2013
30-25 (17-12)

2017. november 15., szerda, 20:00 óra, Göppingen
Frisch Auf Göppingen – OIF Arendal
27-27 (14-15)

2017. november 19., vasárnap, 16:30 óra, Siuntio
Cocks – RD Riko Ribnica
24-17 (14-9)

2017. november 18., szombat, 17:30 óra, Thun
Wacker Thun – Alpla HC Hard
19-17 (13-8)

2017. november 19., vasárnap, 13:00 óra, Tatabánya
Grundfos Tatabánya KC – Chambery Savoie MB HB
25-24 (12-11)

2017. november 19., vasárnap, 12:30 óra, Granollers
Fraikin BM Granollers – Balatonfüredi KSE
28-21 (13-11)


2017. november 19., vasárnap, 18:00 óra, Lund
Lugi HF – Pfadi Winterthur
29-29 (17-13)

2017. november 19., vasárnap, 16:15 óra, Malmö
HK Malmö – Bjerringbro-Silkeborg
25-23 (14-13)

2017. november 18., szombat, 14:00 óra, Esbjerg
Ribe-Esbjerg HH – RK Nexe
29-26 (15-13)

2017. november 18., szombat, 20:00 óra, Saint-Raphael
Saint-Raphael Var Handball – RK Dubrava
40-29 (22-18)

2017. november 18., szombat, 17:30 óra, Minszk
HC SZKA Minszk – CBM La Rioja
36-28 (14-9)

2017. november 25., szombat, 19:15 óra, Presov
Tatran Presov – Hafnarfjordur
24-21 (11-11)


Az EHF-kupa 3. fordulójának második mérkőzései

2017. november 25., szombat, 19:00 óra, Pamplona-Navarra
Helvetia Anaitasuna – CYEB Budakalász
26-21 (12-12)
A Helvetia Anaitasuna csapata kettős győzelemmel (35-27, 26-21),
61-48-as gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 25., szombat, 15:30 óra, Holstebro
TTH Holstebro – KS Azoty-Pulawy SA
32-29 (16-16)
A KS Azoty-Pulawy SA csapata egy győzelemmel (30-27), egy vereséggel (29-32),  59-59-es gólkülönbséggel, idegenben lőtt több góllal a csoportkörbe jutott.

2017. november 26., vasárnap, 18:00 óra, Constanta
HC Dobrogea Süd Constanta – SC Magdeburg
27-26 (15-15)
Az SC Magdeburg csapata egy győzelemmel (23-25),
egy vereséggel (26-27), 53-52-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 23., csütörtök, 19:30 óra, Berlin
Füchse Berlin – FC Porto
33-25 (17-12)
A Füchse Berlin csapata kettős győzelemmel (30-27, 33-25),
63-52-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 25., szombat, 19:00 óra, Koper
RD Koper 2013 – Gwardia Opole
27-21 (15-9)
Az RD Koper 2013 csapata egy vereséggel  (25-30),
egy győzelemmel (27-21),  52-51-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 25., szombat, 17:00 óra, Arendal
OIF Arendal – Frisch Auf Göppingen
21-31 (9-15)
A Frisch Auf Göppingen csapata egy döntetlennel  (27-27),
egy győzelemmel (31-21),  58-48-as gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 26., vasárnap, 18:00 óra, Ribnica
RD Riko Ribnica – Cocks
29-25 (14-10)
Az Cocks csapata egy győzelemmel (24-17), egy vereséggel (25-29),
49-46-os gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 25., szombat, 19:00 óra, Hard
Alpla HC Hard – Wacker Thun
23-21 (9-13)
A Wacker Thun csapata egy győzelemmel (19-17), egy vereséggel (21-23),
40-40-es gólkülönbséggel, idegenben lőtt több góllal a csoportkörbe jutott.


2017. november 25., szombat, 20:00 ra, Chambery
Chambery Savoie MB HB – Grundfos Tatabánya KC
23-21 (9-8)
A Chambery Savoie Mont Blanc HB csapata egy vereséggel (24-25),
egy győzelemmel (23-21), 47-46-os gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 25., szombat, 18:00 óra, Balatonfüred
Balatonfüredi KSE – Fraikin BM Granollers
25-27 (12-13)
A Fraikin BM Granollers csapata kettős győzelemmel (28-21, 27-25),
55-46-os gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017.november 26., vasárnap, 15:00 óra, Winterthur
Pfadi Winterthur – Lugi HF
17-22 (9-11)
A Lugi HF csapata egy döntetlennel (29-29), egy győzelemmel (22-17),
51-46-os gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 26., vasárnap, 15:00 óra, Silkeborg
Bjerringbro-Silkeborg – HK Malmö
36-25 (17-12)
A Bjerringbro-Silkeborg csapata egy vereséggel (23-25), egy győzelemmel (36-25), 59-50-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.

2017. november 25., szombat, 18:00 óra, Nasice
RK Nexe – Ribe-Esbjerg HH
26-21 (11-10)
Az RK Nexe csapata egy vereséggel (26-29), egy győzelemmel (26-21),
52-50-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 25., szombat, 19:00 óra, Zágráb
RK Dubrava – Saint-Raphael Var Handball
31-41 (16-23)
A Saint-Raphael Var Handball csapata kettős győzelemmel (40-29, 41-31),
81-60-as gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. november 25., szombat, 20:00 óra, Logrono
CBM La Rioja – HC SZKA Minszk
35-30 (16-15)
Az SZKA Minszk csapata egy győzelemmel (36-28), egy vereséggel (30-35),
66-63-as gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.


2017. december 2., szombat, 14:00 óra, Hafnarfjördur
Hafnarfjordur – Tatran Presov
26-23 (11-13)
A TATRAN Presov csapata egy győzelemmel (24-21), egy vereséggel (23-26), 47-47-es gólkülönbséggel, idegenben lőtt több góllal a csoportkörbe jutott.






























 














 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk