2. forduló

 Az 1. fordulóból továbbjutott 14 csapat: Gödi SE, Szent István OTP,
Pénzügyőr SE, Szentendrei NKE, VSK Tököl, Nyíradony VVTK,
NKK Balmazújváros, NEKA, Mohácsi TE, Kozármisleny SE,
Szombathelyi KKA, Mosonmagyaróvári KC SE, Orosházi NKC,
PC TRADE Szeged KKSE
.
Hozzájuk csatlakozott a négy kiemelt csapat, az Eszterházy KFSC,
a Kispest NKK, a Pilisvörösvári KSK és a Rinyamenti KC,
valamint 10 NB-es csapat: Siófok KTC KFT, MTK Budapest, Budaörs Handball, Vasas SC, Váci NKSE, Kisvárdai KC, Alba Fehérvár KC,
EUbility Group-Békéscsaba, Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE

és a DVSC-TVP.

 

2017. október 3., kedd, 19:00 óra, Kozármisleny
Kozármisleny SE (NB I/B) – Siófok KTC KFT (NB I)

12-39 (5-20)
Továbbjutott: Siófok KTC KFT

2017. október 4., szerda, 18:00 óra, Budapest
MTK-Budapest (NB I) – Budaörs Handball (NB I)
32-28 (15-14)
Továbbjutott: MTK-Budapest


2017. október 4., szerda, 18:30 óra, Pilisvörösvár
Pilisvörösvári KSK
(NB I/B) – Vasas SC NB I)

22-30 (9-15)
Továbbjutott: Vasas SC


2017. október 4., szerda, 19:00 óra, Szentendre
Szentendrei NKE
(NB I/B) – Gödi SE (NB I/B)

32-34 (14-17)
Továbbjutott: Gödi SE


2017. október 4., szerda, 16:00 óra, Eger
Eszterházy KFSC
(NB I/B) – Váci NKSE (NB I)

15-37 (9-15)
Továbbjutott: Váci NKSE

2017. október 4., szerda, 18:00 óra, Budapest
Pénzügyőr SE
(NB I/B) – Szent István SE (NB I/B)

21-25 (11-11)
Továbbjutott: Szent István SE

2017. október 4., szerda, 18:30 óra, Balmazújváros
NKK Balmazújváros
(NB I/B) – Kisvárdai KC (NB I)

21-38 (10-19)
Továbbjutott: Kisvárdai KC

2017. október 4., szerda, 18:00 óra, Nyíradony
Nyíradony VVTK
(NB I/B) – DVSC-TVP (NB I)

23-34 (10-11)
Továbbjutott: DVSC-TVP


2017. október 4., szerda, 18:00 óra, Szombathely
Szombathelyi KKA
(NB I/B) – Alba Fehérvár KC (NB I)

27-31 (9-17)
Továbbjutott: Alba Fehérvár KC


2017. október 3., kedd, 18:00 óra, Mohács
Mohácsi TE
(NB I/B) – NEKA (NB I/B)

30-30 (16-16)
Továbbjutott: NEKA (idegenben elért döntetlennel)


2017. október 4., szerda, 18:00 óra, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár KC SE
(NB I/B) – Rinyamenti KC (NB I/B)

30-21 (15-12)
Továbbjutott: Mosonmagyaróvár KC SE


2017. október 4., szerda, 18:00 óra, Orosháza
Orosházi NKC
(NB I/B) – EUbility Group-Békéscsabai ENKSE (NB I)

26-28 (12-13)
Továbbjutott: EUbility Group-Békéscsabai ENKSE


2017. szeptember 29., péntek, 15:30 óra, Szeged
PC TRADE Szeged KKSE
(NB I/B) – Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE (NB I)

20-25 (9-11)
Továbbjutott: Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE


2017. október 4., szerda, 18:30 óra, Tököl
VSK Tököl (NB II) – Kispest NKK (NB I/B)
28-41 (16-24)
Továbbjutott: Kispest NKK


Az elöl álló csapatok a mérkőzések pályaválasztói.
Játéknap: 2017. október 4.

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk