1. forduló

2017. szeptember 19., kedd, 19:15 óra, Budapest
Csepel DSE (NB II) – Balassagyarmati Kábel SE (NB I/B)
17-47 (9-26)
2. fordulóba jutott: Balassagyarmati Kábel SE

 

2017. szeptember 8., péntek, 19:00 óra, Budapest
PLER Budapest (NB I/B) – Százhalombattai KE (NB I/B)
31-25 (19-8)
2. fordulóba jutott: PLER Budapest

 

2017. szeptember 20., szerda, 19:00 óra, Törökbálint
Budai Farkasok NKFT (NB II) – Rév TSC (NB II)
30-30 (12-13)
2. fordulóba jutott: Rév TSC (idegenben elért döntetlen eredménnyel)

 

2017. szeptember 20., szerda, 19:00 óra, Budapest
Pénzügyőr SE  (NB II) – Vecsés SE ÉL-TEAM (NB I/B)
22-32 (9-15)
2. fordulóba jutott: Vecsés SE ÉL-TEAM

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:30 óra, Győr
ETO-SZESE Győr (NB I/B) ­– KK Ajka (NB I/B)
32-18 (20-9)
2. fordulóba jutott:ETO-SZESE Győr

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:00 óra, Székesfehérvár
Alba-MÁV-Előre (NB II) – Veszprémi KKFT (NB I/B)
14-44 (9-23)
2. fordulóba jutott: Veszprémi KKFT

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:30 óra, Várpalota
Várpalotai BSK (NB II) – Tatai AC (NB I/B)
24-23 (14-13)
2. fordulóba jutott: Várpalotai BSK

 

2017. szeptember 6., szerda, 18:30 óra, Törökszentmiklós
Törökszentmiklósi Székács (NB I/B) – Törökszentmiklósi KE (NB I/B)
19-28 (4-13)
2. fordulóba jutott: Törökszentmiklósi KE

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:00 óra, Békés
Békés-Drén KC (NB I/B) – Conti Tech FKSE-Algyő (NB I/B)
27-24 (14-11)
2. fordulóba jutott: Békés-Drén KC

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:00 óra, Lajosmizse
Mizse KC (NB I/B) – Kecskeméti TE (NB I/B)
24-27 (12-7)
2. fordulóba jutott: Kecskeméti TE

 

2017. szeptember 19., kedd, 18:30 óra, Salgótarján
Salgótarjáni Strandépítők (NB II) – Nyíregyházi SN KFT (NB I/B)
27-38 (14-12)
2. fordulóba jutott: Nyíregyházi SN KFT


2017. szeptember 6., szerda,18:00 óra, Kisvárda
Kisvárdai KC (NB II) – Mezőkövesdi KC (NB I/B)
24-27 (11-11)
2. fordulóba jutott: Mezőkövesdi KC

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:00 óra, Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi TE (NB II) – Balmazújvárosi KK (NB I/B)
20-38 (12-20)
2. fordulóba jutott: Balmazújvárosi KK

 

2017. szeptember 6., szerda, 18:30 óra, Ózd
ÓAM-Ózdi KC (NB I/B) – DEAC NK KFT (NB I/B)
26-20 (15-10)
2. fordulóba jutott: ÓAM-Ózdi KC

 

2017. szeptember 19., kedd, 19:00 óra,
Siófok KC SE (Somogy-Zala-Vas megyei I. osztály) – NEKA (NB I/B)
17-50 (8-24)
2. fordulóba jutott: NEKA

 

2017. szeptember 20., szerda, 19:00 óra, Kalocsa
Kalocsai KC (NB II) – Pécsi VSE (NB I/B)
27-30 (11-19)
2. fordulóba jutott: Pécsi VSE

 

Az elöl álló csapatok a mérkőzések pályaválasztói.

 

 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk