1. forduló

 2017. szeptember 20., szerda, 18:15 óra, Salgótarján
Salgótarjáni Strandépítők (NB II) – Gödi SE (NB I/B)
30-41 (16-23)
2. fordulóba jutott: Gődi SE

 

2017. szeptember 5., kedd, 18:00 óra, Gárdony
Pázmánd NKSE  (NB I/B) – Szent István SE (NB I/B)
21-31 (9-16)
2. fordulóba jutott: Szent István SE

 

2017. szeptember 20., szerda, 17:00 óra, Budapest
Pénzügyőr SE (NB I/B) – Gyömrő VSK (NB I/B)
31-24 (17-13)
2. fordulóba jutott: Pénzügyőr SE

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:00 óra, Tápiószele
Euronovex USE (NB II) – Szentendrei NKE (NB I/B)
28-45 (12-24)
 2. fordulóba jutott: Szentendrei NKE

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:30 óra, Tököl
VSK Tököl (NB II) – Csepel DSE (NB II)
27-20 (11-9)
2. fordulóba jutott: VSK Tököl

 

2017. szeptember 6., szerda, 18:00 óra, Nyíradony
Nyíradony VVTK (NB I/B) – Hajdúnánás SK (NB I/B)
32-27 (15-9)
2. fordulóba jutott: Nyíradony VVTK

 

2017. augusztus 30., szerda, 18:30 óra, Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi TE (NB II) – NKK Balmazújváros (NB I/B)
19-28 (10-14)
2. fordulóba jutott: NKK Balmazújváros

 

2017. szeptember 21., csütörtök, 18:00 óra, Balatonboglár
NEKA (NB I/B) – Szekszárdi FGKC (NB I/B)
25-22 (13-13)
2. fordulóba jutott: NEKA

 

2017. szeptember 19., kedd, 17:00 óra, Marcali
Marcali VSZSE (NB I/B) – Mohácsi TE (NB I/B)
29-39 (12-24)

2. fordulóba jutott: Mohácsi TE

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:00 óra, Kozármisleny
Kozármisleny SE (NB I/B) – Csurgói NKC (NB I/B)
25-18 (9-5)
2. fordulóba jutott: Kozármisleny SE

 

2017. szeptember 20., szerda, 17:00 óra, Szombathely
Szombathelyi KKA (NB I/B) – (NB I/B) VKLSE Győr (NB I/B)
48-19 (22-12)
2. fordulóba jutott: Szombathelyi KKA

 

2017. szeptember 20., szerda, 18:00 óra, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár KC SE (NB I/B) – Haladás VSE KFT (NB I/B)
58-21 (28-11)
2. fordulóba jutott: Mosonmagyaróvári KC SE

 

2017. szeptember 13., szerda, 18:00 óra, Szeged
K. Szeged SE (NB I/B) – Orosházi NKC (NB I/B)
24-37 (13-17)
2. fordulóba jutott:Orosházi NKC

 

2017. szeptember 19., kedd, 18:30 óra, Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhelyi LKC  (NB I/B) – PC TRADE Szeged KKSE (NB I/B)
23-25 (10-8)
2. fordulóba jutott: PC TRADE Szeged KKSE

 

Az elöl álló csapatok a mérkőzések pályaválasztói.

 

Az Eszterházy KFSC (NB I/B), a Kispest NKK (NB I/B),
a Pilisvörösvári KSK (NB I/B)
és a Rinyamenti KC (NB I/B) erőnyerők.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk