Csoportmérkőzések (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. LÖKEN Hege Larvik HK 2 2 1,00
2. HAUGSTED Line Viborg HK 2 2 1,00
3. HÖGDAHL Moa Viborg HK 2 2 1,00
4. BJERREGAARD Mathilde Herning-Ikast Handbold 2 2 1,00
5. DRABIK Joanna Siófok KC Hungary 2 2 1,00
6. JAKOBSEN Isabella Nykøbing Falster HB 2 2 1,00
7. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 2 2 1,00
8. JUHÁSZ Gabriella Storhamar Handball Elite 2 2 1,00
9. BOUQUET Chloe ES Besancon Feminin 2 2 1,00
10. TOMESCU Andrada SC Magura Cisnadie 2 2 1,00
11. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 2 2 1,00
12. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 2 2 1,00
13. SZARACSEVICS Zlatko HC Podravka Vegeta 2 2 1,00
14. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 2 2 1,00
15. ZAPF Marlene TusSies Metzingen 2 2 1,00
16. FORSBERG Johanna IK Sävehof 2 2 1,00
17. MADSEN Mathias Herning-Ikast Handbold 1 1 1,00
18. SENSTAD Arne Storhamar Handball Elite 1 1 1,00
19. HAUGDAL Eirik Storhamar Handball Elite 1 1 1,00
20. BERGUM Mari Larvik HK 1 2 0,50
21. OUSTORP Geir Larvik HK 1 2 0,50
22. RIVAS Mathilde Larvik HK 1 2 0,50
23. NIELSEN Stine Viborg HK 1 2 0,50
24. STRÖMBERG Carin Viborg HK 1 2 0,50
25. BURGAARD Louise Herning-Ikast Handbold 1 2 0,50
26. FAUSKE Helene Herning-Ikast Handbold 1 2 0,50
27. KOBETICS Andrea ZsRK Vardar 1 2 0,50
28. NZE MINKO Estelle Siófok KC Hungary 1 2 0,50
29. PERIANU Gabriela Románia 1 2 0,50
30. BÖHME Simone Siófok KC Hungary 1 2 0,50
31. SELARU Carmen SCM Craiova 1 2 0,50
32. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 1 2 0,50
33. GJEORGJIEVSZKA Elena SCM Craiova 1 2 0,50
34. SERICS Andrea SCM Craiova 1 2 0,50
35. LARSEN Jakov Nykøbing Falster HB 1 2 0,50
36. KRISTIANSEN Kristina Nykøbing Falster HB 1 2 0,50
37. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 1 2 0,50
38. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 1 2 0,50
39. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 1 2 0,50
40. ALBERTSEN Martin SG BBM Bietigheim 1 2 0,50
41. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 1 2 0,50
42. RIEGELHUTH Betina Storhamar Handball Elite 1 2 0,50
43. FREDRIKSSON Moa Storhamar Handball Elite 1 2 0,50
44. VENN Kristin Storhamar Handball Elite 1 2 0,50
45. SKINNEHAUGEN Elise Storhamar Handball Elite 1 2 0,50
46. BARKALOVA Jekatyerina Kubany 1 2 0,50
47. SZKOROBOGATCSENKO Antonia Kubany 1 2 0,50
48. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 1 2 0,50
49. GOLIKOVA Julia Kubany 1 2 0,50
50. SZAVINOVA Jana Kubany 1 2 0,50
51. LEVEQUE Alice ES Besancon Feminin 1 2 0,50
52. NUNEZ NISTA Maria ES Besancon Feminin 1 2 0,50
53. BURLET Lindsay ES Besancon Feminin 1 2 0,50
54. MONTI DANIELSSON Clara Team Esbjerg 1 2 0,50
55. HOHA Paula SC Magura Cisnadie 1 2 0,50
56. BREISTÖL Kristine Team Esbjerg 1 2 0,50
57. FRAFJORD Marit Team Esbjerg 1 2 0,50
58. KARSTEN Elke Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
59. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
60. TERÉS Nekane Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
61. SANS SERRA Judith Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
62. IHNYEVA Alena HC Podravka Vegeta 1 2 0,50
63. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 1 2 0,50
64. BEHNKE Julia TusSies Metzingen 1 2 0,50
65. MINEVSZKAJA Ewgenija TusSies Metzingen 1 2 0,50
66. KOBYLINSKA Monika TusSies Metzingen 1 2 0,50
67. OVERBY Rasmus IK Sävehof 1 2 0,50
68. OLSSON Tilda IK Sävehof 1 2 0,50
69. PETTERSON Linnea IK Sävehof 1 2 0,50
70. HALLAGÅRD Elin IK Sävehof 1 2 0,50

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk