Csoportmérkőzések (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 5 6 0,83
2. TOMESCU Andrada SC Magura Cisnadie 5 6 0,83
3. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 5 6 0,83
4. LARSEN Jakov Nykøbing Falster HB 4 6 0,67
5. JAKOBSEN Isabella Nykøbing Falster HB 4 6 0,67
6. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 4 6 0,67
7. ALBERTSEN Martin SG BBM Bietigheim 4 6 0,67
8. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 4 6 0,67
9. LEVEQUE Alice ES Besancon Feminin 4 6 0,67
10. BOUQUET Chloe ES Besancon Feminin 4 6 0,67
11. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 4 6 0,67
12. BEHNKE Julia TusSies Metzingen 4 6 0,67
13. MINEVSZKAJA Ewgenija TusSies Metzingen 4 6 0,67
14. JUHÁSZ Gabriella Storhamar Handball Elite 3 3 1,00
15. HÖGDAHL Moa Viborg HK 3 5 0,60
16. PETTERSON Linnea IK Sävehof 3 5 0,60
17. MOLID Mari Randers HK 3 6 0,50
18. LÖKEN Hege Larvik HK 3 6 0,50
19. STRÖMBERG Carin Viborg HK 3 6 0,50
20. BJERREGAARD Mathilde Herning-Ikast Handbold 3 6 0,50
21. IVERSEN Sarah Herning-Ikast Handbold 3 6 0,50
22. GONZÁLEZ ALVAREZ Mireya Siófok KC Hungary 3 6 0,50
23. PERIANU Gabriela Románia 3 6 0,50
24. GJEORGJIEVSZKA Elena SCM Craiova 3 6 0,50
25. SERICS Andrea SCM Craiova 3 6 0,50
26. KRISTIANSEN Kristina Nykøbing Falster HB 3 6 0,50
27. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 3 6 0,50
28. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 3 6 0,50
29. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 3 6 0,50
30. MONTI DANIELSSON Clara Team Esbjerg 3 6 0,50
31. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 3 6 0,50
32. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 3 6 0,50
33. TERÉS Nekane Super Amara Bera Bera 3 6 0,50
34. SZARACSEVICS Zlatko HC Podravka Vegeta 3 6 0,50
35. OLSSON Tilda IK Sävehof 3 6 0,50
36. FORSBERG Johanna IK Sävehof 3 6 0,50
37. SENSTAD Arne Storhamar Handball Elite 2 2 1,00
38. FREDRIKSSON Moa Storhamar Handball Elite 2 3 0,67
39. BURLET Lindsay ES Besancon Feminin 2 3 0,67
40. LÖSETH Tonje Herning-Ikast Handbold 2 5 0,40
41. DRABIK Joanna Siófok KC Hungary 2 5 0,40
42. RIVAS Mathilde Larvik HK 2 6 0,33
43. HAUGSTED Line Viborg HK 2 6 0,33
44. KRISTIANSEN Kristian Herning-Ikast Handbold 2 6 0,33
45. BURGAARD Louise Herning-Ikast Handbold 2 6 0,33
46. KOBETICS Andrea ZsRK Vardar 2 6 0,33
47. JEZICS Katarina Siófok KC Hungary 2 6 0,33
48. BÖHME Simone Siófok KC Hungary 2 6 0,33
49. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 2 6 0,33
50. IANASI Maria SCM Craiova 2 6 0,33
51. RIEGELHUTH Betina Storhamar Handball Elite 2 6 0,33
52. VENN Kristin Storhamar Handball Elite 2 6 0,33
53. SKINNEHAUGEN Elise Storhamar Handball Elite 2 6 0,33
54. FROLOVA Jaroszlava Kubany 2 6 0,33
55. SZAVINOVA Jana Kubany 2 6 0,33
56. NUNEZ NISTA Maria ES Besancon Feminin 2 6 0,33
57. HOHA Paula SC Magura Cisnadie 2 6 0,33
58. FRAFJORD Marit Team Esbjerg 2 6 0,33
59. JEZSIKAVA Karina HC Podravka Vegeta 2 6 0,33
60. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 2 6 0,33
61. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 2 6 0,33
62. KORSÓS Dorina TusSies Metzingen 2 6 0,33
63. KOBYLINSKA Monika TusSies Metzingen 2 6 0,33
64. ZAPF Marlene TusSies Metzingen 2 6 0,33
65. HALLAGÅRD Elin IK Sävehof 2 6 0,33
66. MADSEN Mathias Herning-Ikast Handbold 1 1 1,00
67. HAUGDAL Eirik Storhamar Handball Elite 1 1 1,00
68. DAHL Bent Siófok KC Hungary 1 1 1,00
69. LÖKE Heidi Norvégia 1 2 0,50
70. OUSTORP Geir Larvik HK 1 5 0,20
71. NIELSEN Stine Viborg HK 1 5 0,20
72. FRIIS Emma Herning-Ikast Handbold 1 5 0,20
73. BURCEA Bogdan SCM Craiova 1 5 0,20
74. TREFILOV Jevgenyij Kubany 1 5 0,20
75. KRÖNELL Thess IK Sävehof 1 5 0,20
76. ANDENAES June Larvik HK 1 6 0,17
77. BERGUM Mari Larvik HK 1 6 0,17
78. CHRISTENSEN Emilie Larvik HK 1 6 0,17
79. JENSEN Line Viborg HK 1 6 0,17
80. DAHL Ida-Marie Viborg HK 1 6 0,17
81. NORGAARD Ann Viborg HK 1 6 0,17
82. HANSEN Amalie Viborg HK 1 6 0,17
83. JÖRGENSEN Kristina Viborg HK 1 6 0,17
84. ENGLERT Sabine Herning-Ikast Handbold 1 6 0,17
85. FAUSKE Helene Herning-Ikast Handbold 1 6 0,17
86. MÖLLER Michala Herning-Ikast Handbold 1 6 0,17
87. MOEN Tor Odvar Siófok KC Hungary 1 6 0,17
88. HMIROVA Tatjana ZsRK Vardar 1 6 0,17
89. NZE MINKO Estelle Siófok KC Hungary 1 6 0,17
90. SELARU Carmen SCM Craiova 1 6 0,17
91. TATAR Timea SCM Craiova 1 6 0,17
92. LAGERQUIST Anna Nykøbing Falster HB 1 6 0,17
93. SUNAMI Yui Japán 1 6 0,17
94. VAN DER HEIJDEN Laura SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
95. LAUENROTH Antje SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
96. MALESTEIN Antje SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
97. NESTAKER Guro Storhamar Handball Elite 1 6 0,17
98. FOLKVORD Ellen Storhamar Handball Elite 1 6 0,17
99. BARKALOVA Jekatyerina Kubany 1 6 0,17
100. SZKOROBOGATCSENKO Antonia Kubany 1 6 0,17

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk