3. forduló (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. PORUP Jonas TTH Holstebro 5  (10 perc) 2 2,50
2. SIPOS Adrián Grundfos Tatabánya KC 4  (8 perc) 2 2,00
3. ITURRIZA ALVEREZ Victor Futebol Clube do Porto 4  (8 perc) 2 2,00
4. ANTONSEN Rene Aalborg Handbold 4  (8 perc) 2 2,00
5. HEER Thomas BSV Bern 4  (8 perc) 2 2,00
6. HARAMPOURNIOTISZ Panagiotisz Olympiacos SFP 4  (8 perc) 2 2,00
7. SCHMEITS Rob OCI-LIONS 3  (6 perc) 2 1,50
8. ADAMS Roel OCI-LIONS 3  (6 perc) 2 1,50
9. HERNANDEZ BORGES Alexis Futebol Clube do Porto 3  (6 perc) 2 1,50
10. AWAD Kassem HK Malmö 3  (6 perc) 2 1,50
11. KUKOSKI Milorad HC Eurofarm Rabotnik 3  (6 perc) 2 1,50
12. PECSAKOVSZKI Dejan HC Eurofarm Rabotnik 3  (6 perc) 2 1,50
13. CELICA Dusko Vojvodina 3  (6 perc) 2 1,50
14. KOFMANN Vladislav Maccabi Srugo Rishon Lezion 3  (6 perc) 2 1,50
15. MATICS Marko Maccabi Srugo Rishon Lezion 3  (6 perc) 2 1,50
16. MRDENOVICS Marko RK Nexe 3  (6 perc) 2 1,50
17. TONIAZZO LEMOS Patrick Olympiacos SFP 3  (6 perc) 2 1,50
18. KONAN Karl PAUC Handball 3  (6 perc) 2 1,50
19. PALSSON Sverrir UMF Selfoss 2  (4 perc) 1 2,00
20. MÖLLGAARD Henrik Aalborg Handbold 2  (4 perc) 1 2,00
21. ZDOLIK Bence Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 2 1,00
22. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 2 1,00
23. SZITA Zoltán Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 2 1,00
24. DA SILVA FERREIRA Uelington Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 2 1,00
25. ZBRANEK Jan HCB Karvina 2  (4 perc) 2 1,00
26. PIATEK Tymoteusz HCB Karvina 2  (4 perc) 2 1,00
27. BRUNA Michal HCB Karvina 2  (4 perc) 2 1,00
28. VRANJES Vladimir Grundfos Tatabánya KC 2  (4 perc) 2 1,00
29. RAMOS Joao OCI-LIONS 2  (4 perc) 2 1,00
30. GOMES Andre Futebol Clube do Porto 2  (4 perc) 2 1,00
31. FERNANDES Leonel Futebol Clube do Porto 2  (4 perc) 2 1,00
32. MOLINA COSANO Carlos SC Magdeburg 2  (4 perc) 2 1,00
33. VUJOVICS Stevan HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
34. CSIKOVANI Irakli HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
35. HERBURGER Lukas Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 2 1,00
36. CSÁSZÁR Gábor Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 2 1,00
37. MEISTER Lucas Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 2 1,00
38. MASLOWSKI Piotr KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 2 1,00
39. GRZELAK Pawel KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 2 1,00
40. ROGULSKI Lukasz KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 2 1,00
41. LYZWA Krzysztof KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 2 1,00
42. MARSENICS Mihajlo Füchse Berlin 2  (4 perc) 2 1,00
43. SCHMIDT Erik Füchse Berlin 2  (4 perc) 2 1,00
44. SIMAK Frederik Füchse Berlin 2  (4 perc) 2 1,00
45. LINDBERG Hans Füchse Berlin 2  (4 perc) 2 1,00
46. BÖHM Fabian TSV Hannover-Burgdorf 2  (4 perc) 2 1,00
47. THIELE Joshua TSV Hannover-Burgdorf 2  (4 perc) 2 1,00
48. BERGENDAHL Oscar GOG Håndbold 2  (4 perc) 2 1,00
49. GAJDUCSENKO Vagyim Saint-Raphael Var Handball 2  (4 perc) 2 1,00
50. SIMICU Alexandru Saint-Raphael Var Handball 2  (4 perc) 2 1,00
51. BARACHET Xavier Saint-Raphael Var Handball 2  (4 perc) 2 1,00
52. GARCIA ROBLEDO Antonio CSM Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
53. GARCÍA DIEGUEZ Marc Fraikin BM Granollers 2  (4 perc) 2 1,00
54. JAGANJAC Halil RK Nexe 2  (4 perc) 2 1,00
55. TOMICS Mario RK Nexe 2  (4 perc) 2 1,00
56. SIPICS Marin RK Nexe 2  (4 perc) 2 1,00
57. ZARAVINASZ Georgiasz Olympiacos SFP 2  (4 perc) 2 1,00
58. RIO Oscar Liberbank Cuenca 2  (4 perc) 2 1,00
59. ROELANTS Ruben Achilles Bocholt 2  (4 perc) 2 1,00
60. SMITS Kay TTH Holstebro 2  (4 perc) 2 1,00
61. ÖSTLUND Viktor TTH Holstebro 2  (4 perc) 2 1,00
62. ANDREU CANDAU Juan PAUC Handball 2  (4 perc) 2 1,00
63. EKBERG Niclas THW Kiel 1  (2 perc) 1 1,00
64. CIESLAK Jeppe GOG Håndbold 1  (2 perc) 1 1,00
65. BILYK Nikola THW Kiel 1  (2 perc) 1 1,00
66. SZEMENOV Jurij Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
67. NÉMETH Balázs Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
68. KEMÉNY László Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
69. NEDOMA Miroslav HCB Karvina 1  (2 perc) 2 0,50
70. SOLAK Dominik HCB Karvina 1  (2 perc) 2 0,50
71. VUJOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 2 0,50
72. SZÖLLŐSI Balázs Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 2 0,50
73. BARTUCZ László Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 2 0,50
74. ILLYÉS Ferenc Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 2 0,50
75. SCHÄFFER Zsolt Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 2 0,50
76. VAN STRAATEN Luca OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
77. HEIJNEN Serge OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
78. ROEFS Jeroen OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
79. BAART Joris OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
80. STRAUVEN Pieter OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
81. STAVAST Ivar OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
82. MAGALHÃES Fabio Futebol Clube do Porto 1  (2 perc) 2 0,50
83. AMADOR SALINA Daymaro Futebol Clube do Porto 1  (2 perc) 2 0,50
84. MBENGUE Djibril Futebol Clube do Porto 1  (2 perc) 2 0,50
85. SOARES MARTINS Miguel Futebol Clube do Porto 1  (2 perc) 2 0,50
86. MUSCHE Matthias SC Magdeburg 1  (2 perc) 2 0,50
87. MUSZA Zseljko SC Magdeburg 1  (2 perc) 2 0,50
88. MARKOSZKI Velko HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 2 0,50
89. NIKOLICS Zoran HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 2 0,50
90. CRNOGLAVACS Nikola HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 2 0,50
91. TOMA Laurentiu HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 2 0,50
92. MALINOVICS Dejan HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 2 0,50
93. BLICKHAMMAR Anton HK Malmö 1  (2 perc) 2 0,50
94. LINDAHL Fredrik HK Malmö 1  (2 perc) 2 0,50
95. PERSSON Magnus HK Malmö 1  (2 perc) 2 0,50
96. ANDERSSON Jim HK Malmö 1  (2 perc) 2 0,50
97. FRIMMEL Sebastian Kadetten Schaffhausen 1  (2 perc) 2 0,50
98. MAROS Luka Kadetten Schaffhausen 1  (2 perc) 2 0,50
99. BELJANSZKI Bojan Kadetten Schaffhausen 1  (2 perc) 2 0,50
100. KUKICS Lazar CBM Logrono La Rioja 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk