Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 3  (6 perc) 2 1,50
2. GJEORGJIEVSZKA Elena SCM Craiova 3  (6 perc) 2 1,50
3. FROLOVA Jaroszlava Kubany 3  (6 perc) 2 1,50
4. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 2 1,50
5. JÖRGENSEN Kristina Viborg HK 2  (4 perc) 2 1,00
6. HÖGDAHL Moa Viborg HK 2  (4 perc) 2 1,00
7. LÖSETH Tonje Herning-Ikast Handbold 2  (4 perc) 2 1,00
8. GONZÁLEZ ALVAREZ Mireya Siófok KC Hungary 2  (4 perc) 2 1,00
9. AOUSTIN Camille Siófok KC Hungary 2  (4 perc) 2 1,00
10. IANASI Maria SCM Craiova 2  (4 perc) 2 1,00
11. PEDERSEN Laerke Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 2 1,00
12. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 2 1,00
13. SKINNEHAUGEN Elise Storhamar Handball Elite 2  (4 perc) 2 1,00
14. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 2  (4 perc) 2 1,00
15. ROBERT Pauline ES Besancon Feminin 2  (4 perc) 2 1,00
16. TOMESCU Andrada SC Magura Cisnadie 2  (4 perc) 2 1,00
17. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 2  (4 perc) 2 1,00
18. BREISTÖL Kristine Team Esbjerg 2  (4 perc) 2 1,00
19. ETXEBERRIA Maitane Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 2 1,00
20. EZKURDIA Uxue Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 2 1,00
21. TERÉS Nekane Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 2 1,00
22. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00
23. HAGGERTY Tamara TusSies Metzingen 2  (4 perc) 2 1,00
24. HALLAGÅRD Elin IK Sävehof 2  (4 perc) 2 1,00
25. FORSBERG Johanna IK Sävehof 2  (4 perc) 2 1,00
26. APETREI Oana-Valentina SC Magura Cisnadie 1  (2 perc) 1 1,00
27. MÖLLER Sara Larvik HK 1  (2 perc) 2 0,50
28. CHRISTENSEN Emilie Larvik HK 1  (2 perc) 2 0,50
29. MOLID Mari Randers HK 1  (2 perc) 2 0,50
30. LÖKEN Hege Larvik HK 1  (2 perc) 2 0,50
31. JENSEN Line Viborg HK 1  (2 perc) 2 0,50
32. HAUGSTED Line Viborg HK 1  (2 perc) 2 0,50
33. BURGAARD Louise Herning-Ikast Handbold 1  (2 perc) 2 0,50
34. BJERREGAARD Mathilde Herning-Ikast Handbold 1  (2 perc) 2 0,50
35. IVERSEN Sarah Herning-Ikast Handbold 1  (2 perc) 2 0,50
36. MOEN Tor Odvar Siófok KC Hungary 1  (2 perc) 2 0,50
37. BÖHME Simone Siófok KC Hungary 1  (2 perc) 2 0,50
38. SERICS Andrea SCM Craiova 1  (2 perc) 2 0,50
39. LAGERQUIST Anna Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 2 0,50
40. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 2 0,50
41. NIELSEN Matilde Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 2 0,50
42. VAN DER HEIJDEN Laura SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
43. LOERPER Anna SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
44. LAUENROTH Antje SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
45. BRAUN Kim SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
46. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
47. NESTAKER Guro Storhamar Handball Elite 1  (2 perc) 2 0,50
48. FREDRIKSSON Moa Storhamar Handball Elite 1  (2 perc) 2 0,50
49. SOLBERG Svele Storhamar Handball Elite 1  (2 perc) 2 0,50
50. VENN Kristin Storhamar Handball Elite 1  (2 perc) 2 0,50
51. LEVCSINA Jekatyerina Kubany 1  (2 perc) 2 0,50
52. BARKALOVA Jekatyerina Kubany 1  (2 perc) 2 0,50
53. SZKOROBOGATCSENKO Antonia Kubany 1  (2 perc) 2 0,50
54. SZAVINOVA Jana Kubany 1  (2 perc) 2 0,50
55. KIEFFER Ilona ES Besancon Feminin 1  (2 perc) 2 0,50
56. FRECON Alizee ES Besancon Feminin 1  (2 perc) 2 0,50
57. SOLBERG Sanna Norvégia 1  (2 perc) 2 0,50
58. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 1  (2 perc) 2 0,50
59. DE ARRUDA Renata Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
60. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
61. JEZSIKAVA Karina HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
62. IHNYEVA Alena HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
63. TURK Ana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
64. MILOSZAVLJEVICS Dejana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
65. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
66. GIL DE LA VEGA Sara Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
67. BEHNKE Julia TusSies Metzingen 1  (2 perc) 2 0,50
68. WEIGEL Maren TusSies Metzingen 1  (2 perc) 2 0,50
69. MINEVSZKAJA Ewgenija TusSies Metzingen 1  (2 perc) 2 0,50
70. KOBYLINSKA Monika TusSies Metzingen 1  (2 perc) 2 0,50
71. OLSSON Tilda IK Sävehof 1  (2 perc) 2 0,50
72. MELLEGARD Olivia IK Sävehof 1  (2 perc) 2 0,50
73. PETTERSON Linnea IK Sävehof 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk