Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 10  (20 perc) 6 1,67
2. BJERREGAARD Mathilde Herning-Ikast Handbold 8  (16 perc) 6 1,33
3. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 8  (16 perc) 6 1,33
4. FROLOVA Jaroszlava Kubany 7  (14 perc) 6 1,17
5. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 7  (14 perc) 6 1,17
6. ANDENAES June Larvik HK 6  (12 perc) 6 1,00
7. MOLID Mari Randers HK 6  (12 perc) 6 1,00
8. HALLAGÅRD Elin IK Sävehof 6  (12 perc) 6 1,00
9. JÖRGENSEN Kristina Viborg HK 5  (10 perc) 6 0,83
10. IANASI Maria SCM Craiova 5  (10 perc) 6 0,83
11. GJEORGJIEVSZKA Elena SCM Craiova 5  (10 perc) 6 0,83
12. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 5  (10 perc) 6 0,83
13. SZKOROBOGATCSENKO Antonia Kubany 5  (10 perc) 6 0,83
14. HÖGDAHL Moa Viborg HK 4  (8 perc) 5 0,80
15. MILOSZAVLJEVICS Dejana HC Podravka Vegeta 4  (8 perc) 5 0,80
16. JENSEN Line Viborg HK 4  (8 perc) 6 0,67
17. SERICS Andrea SCM Craiova 4  (8 perc) 6 0,67
18. JAKOBSEN Isabella Nykøbing Falster HB 4  (8 perc) 6 0,67
19. LAUENROTH Antje SG BBM Bietigheim 4  (8 perc) 6 0,67
20. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 4  (8 perc) 6 0,67
21. ROBERT Pauline ES Besancon Feminin 4  (8 perc) 6 0,67
22. BOUQUET Chloe ES Besancon Feminin 4  (8 perc) 6 0,67
23. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 4  (8 perc) 6 0,67
24. ETXEBERRIA Maitane Super Amara Bera Bera 4  (8 perc) 6 0,67
25. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 4  (8 perc) 6 0,67
26. TERÉS Nekane Super Amara Bera Bera 4  (8 perc) 6 0,67
27. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 4  (8 perc) 6 0,67
28. HAGGERTY Tamara TusSies Metzingen 4  (8 perc) 6 0,67
29. FORSBERG Johanna IK Sävehof 4  (8 perc) 6 0,67
30. APETREI Oana-Valentina SC Magura Cisnadie 3  (6 perc) 4 0,75
31. LÖSETH Tonje Herning-Ikast Handbold 3  (6 perc) 5 0,60
32. LOERPER Anna SG BBM Bietigheim 3  (6 perc) 5 0,60
33. MÖLLER Sara Larvik HK 3  (6 perc) 6 0,50
34. DAHL Ida-Marie Viborg HK 3  (6 perc) 6 0,50
35. IVERSEN Sarah Herning-Ikast Handbold 3  (6 perc) 6 0,50
36. KOBETICS Andrea ZsRK Vardar 3  (6 perc) 6 0,50
37. JEZICS Katarina Siófok KC Hungary 3  (6 perc) 6 0,50
38. AOUSTIN Camille Siófok KC Hungary 3  (6 perc) 6 0,50
39. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 6 0,50
40. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 6 0,50
41. PEDERSEN Laerke Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 6 0,50
42. NESTAKER Guro Storhamar Handball Elite 3  (6 perc) 6 0,50
43. ZSILINSZKAJTYE Viktorija Kubany 3  (6 perc) 6 0,50
44. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 3  (6 perc) 6 0,50
45. SZAVINOVA Jana Kubany 3  (6 perc) 6 0,50
46. LEVEQUE Alice ES Besancon Feminin 3  (6 perc) 6 0,50
47. FRECON Alizee ES Besancon Feminin 3  (6 perc) 6 0,50
48. BREISTÖL Kristine Team Esbjerg 3  (6 perc) 6 0,50
49. SANS SERRA Judith Super Amara Bera Bera 3  (6 perc) 6 0,50
50. IHNYEVA Alena HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 6 0,50
51. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 6 0,50
52. KORSÓS Dorina TusSies Metzingen 3  (6 perc) 6 0,50
53. OLSSON Tilda IK Sävehof 3  (6 perc) 6 0,50
54. FREDRIKSSON Moa Storhamar Handball Elite 2  (4 perc) 3 0,67
55. BURLET Lindsay ES Besancon Feminin 2  (4 perc) 3 0,67
56. NIELSEN Stine Viborg HK 2  (4 perc) 5 0,40
57. ELGHAOUI Asma Siófok KC Hungary 2  (4 perc) 5 0,40
58. MELLEGARD Olivia IK Sävehof 2  (4 perc) 5 0,40
59. PETTERSON Linnea IK Sävehof 2  (4 perc) 5 0,40
60. NIELSEN Line Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 5 0,40
61. BERGUM Mari Larvik HK 2  (4 perc) 6 0,33
62. CHRISTENSEN Emilie Larvik HK 2  (4 perc) 6 0,33
63. GANTZEL PEDERSEN Julie Herning-Ikast Handbold 2  (4 perc) 6 0,33
64. FAUSKE Helene Herning-Ikast Handbold 2  (4 perc) 6 0,33
65. GONZÁLEZ ALVAREZ Mireya Siófok KC Hungary 2  (4 perc) 6 0,33
66. BÖHME Simone Siófok KC Hungary 2  (4 perc) 6 0,33
67. LAGERQUIST Anna Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 6 0,33
68. NIELSEN Matilde Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 6 0,33
69. RIEGELHUTH Betina Storhamar Handball Elite 2  (4 perc) 6 0,33
70. SOLBERG Svele Storhamar Handball Elite 2  (4 perc) 6 0,33
71. ENKERUD Tonje Storhamar Handball Elite 2  (4 perc) 6 0,33
72. FOLKVORD Ellen Storhamar Handball Elite 2  (4 perc) 6 0,33
73. SKINNEHAUGEN Elise Storhamar Handball Elite 2  (4 perc) 6 0,33
74. BARKALOVA Jekatyerina Kubany 2  (4 perc) 6 0,33
75. GOLUB Diana Kubany 2  (4 perc) 6 0,33
76. NUNEZ NISTA Maria ES Besancon Feminin 2  (4 perc) 6 0,33
77. KIEFFER Ilona ES Besancon Feminin 2  (4 perc) 6 0,33
78. MONTI DANIELSSON Clara Team Esbjerg 2  (4 perc) 6 0,33
79. TOMESCU Andrada SC Magura Cisnadie 2  (4 perc) 6 0,33
80. BOLJEVICS Jasna CSM Roman 2  (4 perc) 6 0,33
81. INGSTAD Vilde Team Esbjerg 2  (4 perc) 6 0,33
82. SOLBERG Sanna Norvégia 2  (4 perc) 6 0,33
83. EZKURDIA Uxue Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 6 0,33
84. JEZSIKAVA Karina HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 6 0,33
85. KARLOVCAN Korina HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 6 0,33
86. DANO Nina IK Sävehof 2  (4 perc) 6 0,33
87. GARJEVA Julia Kubany 1  (2 perc) 3 0,33
88. FRANUSICS Lea HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 4 0,25
89. COSTA Mariana Brazília 1  (2 perc) 5 0,20
90. KRÖNELL Thess IK Sävehof 1  (2 perc) 5 0,20
91. WOLFF Martine Larvik HK 1  (2 perc) 6 0,17
92. LUND Karoline Larvik HK 1  (2 perc) 6 0,17
93. LÖKEN Hege Larvik HK 1  (2 perc) 6 0,17
94. HANSEN Amalie Viborg HK 1  (2 perc) 6 0,17
95. HAUGSTED Line Viborg HK 1  (2 perc) 6 0,17
96. ANDERSEN Stine Viborg HK 1  (2 perc) 6 0,17
97. KRISTIANSEN Kristian Herning-Ikast Handbold 1  (2 perc) 6 0,17
98. BURGAARD Louise Herning-Ikast Handbold 1  (2 perc) 6 0,17
99. MOEN Tor Odvar Siófok KC Hungary 1  (2 perc) 6 0,17
100. SELARU Carmen SCM Craiova 1  (2 perc) 6 0,17

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk