Sorsoltak a Magyar Kupára 2017-18

 

Sorsoltak a Magyar Kupára

 

A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták
a női és a férfi Magyar Kupa
selejtezőinek és 1. fordulójának párosításait. 

 

NŐI MAGYAR KUPA


1. forduló:
Salgótarjáni Strandépítők (NB II) – Gödi SE (NB I/B)
Pázmánd NKSE  (NB I/B) – Szent István SE (NB I/B)
Pénzügyőr SE (NB I/B) – Gyömrő VSK (NB I/B)
Euronovex USE (NB II) – Szentendrei NKE (NB I/B)
VSK Tököl (NB II) – Csepel DSE (NB II)
Nyíradony VVTK (NB I/B) – Hajdúnánás SK (NB I/B)
Hajdúböszörményi TE (NB II) – NKK Balmazújváros (NB I/B)
NEKA (NB I/B)Szekszárdi FGKC (NB I/B)
Marcali VSZSE (NB I/B) – Mohácsi TE (NB I/B)
Kozármisleny SE (NB I/B) – Csurgói NKC (NB I/B)
Szombathelyi KKA (NB I/B) – (NB I/B) VKLSE Győr (NB I/B)
Mosonmagyaróvár KC SE (NB I/B) – Haladás VSE KFT (NB I/B)
K.Szeged SE (NB I/B) – Orosházi NKC (NB I/B)
Hódmezővásárhelyi LKC  (NB I/B) – PC TRADE Szeged KKSE (NB I/B)

Az elöl álló csapatok a mérkőzések pályaválasztói.

Játéknap: 2017. szeptember 20.

Az Eszterházy KFSC (NB I/B), a Kispest NKK (NB I/B),
a Pilisvörösvári KSK (NB I/B)
és a Rinyamenti KC (NB I/B) erőnyerők.

 

FÉRFI MAGYAR KUPA


Selejtező:
Pilisvörösvári KSK (NB II) – Csepel DSE  (NB II)
VSK Tököl  (NB II) – PLER Budapest (NB I/B)
Budai Farkasok NK FT (NB II) – Szigetszentmiklósi KSK (NB I/B)
Bakonyerdő Pápa (NB II) – ETO-SZESE Győr (NB I/B)

Az elöl álló csapatok a mérkőzések pályaválasztói.

Játéknap: 2017. szeptember 6.

1. forduló:
Pilisvörösvári KSK/Csepel DSE győztese – Balassagyarmati Kábel SE (NB I/B)
VSK Tököl/PLER Budapest győztese – Százhalombattai KE (NB I/B)
Budai Farkasok/Szigetszentmiklósi KSK győztese – RÉV TSC (NB II)*
Pénzügyőr SE  (NB II) – Vecsés SE ÉL-TEAM (NB I/B)
Bakonyerdő Pápa/SZESE Győr győztese ­– KK Ajka (NB I/B)
Alba Regia KSE (NB II) – Veszprémi KKFT (NB I/B)
Várpalotai BSK (NB II) – Tatai AC (NB I/B)
Törökszentmiklósi Székács (NB I/B) – Törökszentmiklósi KE (NB I/B)
Békés-Drén KC (NB I/B) – Conti Tech FKSE-Algyő (NB I/B)
Mizse KC (NB I/B) – Kecskeméti TE (NB I/B)
Salgótarjáni Strandépítők (NB II) – Nyíregyházi SN KFT (NB I/B)
Kisvárdai KC (NB II) – Mezőkövesdi KC (NB I/B)
Hajdúböszörményi TE (NB II) – Balmazújvárosi KK (NB I/B)
Ózdi KC (NB I/B) – DEAC NK KFT (NB I/B)
Siófok KC SE (Somogy-Zala-Vas megyei I. osztály) – NEKA (NB I/B)
Kalocsai KC (NB II) – Pécsi VSE (NB I/B)

Az elöl álló csapatok a mérkőzések pályaválasztói.

*A párharc pályaválasztója az alacsonyabb osztályú csapat, azaz amennyiben a selejtezőből a Szigetszentmiklós jut tovább, akkor a párosítás az 1. fordulóban: Rév TSC – Szigetszentmiklósi KSK.

Játéknap: 2017. szeptember 20.

 


 

Forrás (fotó): SZEGEDMA.hu

 

 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk