Középdöntők (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. GROOT Nycke Győri Audi ETO KC 5 6 0,83
2. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 5 6 0,83
3. IVERSEN Sarah Nykøbing Falster HB 5 6 0,83
4. KRISTIANSEN Kristian FC Midtjylland 5 6 0,83
5. BROCH Yvette Győri Audi ETO KC 4 6 0,67
6. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 4 6 0,67
7. MALOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 4 6 0,67
8. ELEK Gábor FTC-Rail Cargo Hungaria 4 6 0,67
9. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 4 6 0,67
10. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 4 6 0,67
11. PETROVA Majja HK Rosztov Don 3 3 1,00
12. HANSEN Anne Mette Győri Audi ETO KC 3 6 0,50
13. AYGLON Saurine CSM Bucuresti 3 6 0,50
14. JÖRGENSEN Line CSM Bucuresti 3 6 0,50
15. LUZUMOVA Iveta Thüringer HC 3 6 0,50
16. ALBERTSEN Martin SG BBM Bietigheim 3 6 0,50
17. HUNDAHL Mille SG BBM Bietigheim 3 6 0,50
18. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 3 6 0,50
19. BILTOFT Mia SG BBM Bietigheim 3 6 0,50
20. MÜLLER Herbert Thüringer HC 3 6 0,50
21. LUCIANO Jurswailly Metz Handball 3 6 0,50
22. SMITS Xenia Metz Handball 3 6 0,50
23. FLIPPES Laura Metz Handball 3 6 0,50
24. PENEZICS Andrea ZsRK Vardar 3 6 0,50
25. LAZOVICS Barbara ZsRK Vardar 3 6 0,50
26. RAJCSEVICS Milena ZsRK Buducsnoszt 3 6 0,50
27. PLETIKOSICS Matea ZsRK Buducsnoszt 3 6 0,50
28. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 3 6 0,50
29. LAGERQUIST Anna Nykøbing Falster HB 3 6 0,50
30. BREGAR Uros RK Krim Mercator 3 6 0,50
31. PEREDERIJ Olga RK Krim Mercator 3 6 0,50
32. OMOREGIE Elizabeth RK Krim Mercator 3 6 0,50
33. BENKO Aneta RK Krim Mercator 3 6 0,50
34. BJERREGAARD Mathilde FC Midtjylland 3 6 0,50
35. KRISTIANSEN Veronica FC Midtjylland 3 6 0,50
36. LÖSETH Tonje FC Midtjylland 2 4 0,50
37. NIEDERWIESER Anika Thüringer HC 2 5 0,40
38. LANG Saskia Thüringer HC 2 5 0,40
39. MARTIN Ambros Győri Audi ETO KC 2 6 0,33
40. KNEDLIKOVA Jana Győri Audi ETO KC 2 6 0,33
41. JACOBSEN Sabina CSM Bucuresti 2 6 0,33
42. GULLDÉN Isabelle CSM Bucuresti 2 6 0,33
43. FRAFJORD Marit CSM Bucuresti 2 6 0,33
44. MITROVIC Gordana Thüringer HC 2 6 0,33
45. SCHMELZER Meike Thüringer HC 2 6 0,33
46. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 2 6 0,33
47. GROS Ana Metz Handball 2 6 0,33
48. EDWIGE Beatrice Metz Handball 2 6 0,33
49. PETROVICS Marija ZsRK Vardar 2 6 0,33
50. LACRABERE Alexandra ZsRK Vardar 2 6 0,33
51. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducsnoszt 2 6 0,33
52. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 2 6 0,33
53. SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 2 6 0,33
54. BOUGEANT Frederic HK Rosztov Don 2 6 0,33
55. CABRAL BARBOSA Alexandrina HK Rosztov Don 2 6 0,33
56. DEMBELE Siraba HK Rosztov Don 2 6 0,33
57. KOREN Alja RK Krim Mercator 2 6 0,33
58. SZTANKO Tjasa RK Krim Mercator 2 6 0,33
59. BURGAARD Louise FC Midtjylland 2 6 0,33
60. SANS SERRA Judith FC Midtjylland 2 6 0,33
61. DANYI Gábor Győri Audi ETO KC 1 1 1,00
62. GARCIA PARRONDO Roberto ZsRK Vardar 1 1 1,00
63. MÜLLER Helfried Thüringer HC 1 1 1,00
64. MÖRK Nora Győri Audi ETO KC 1 2 0,50
65. WOLLER Cecilie SG BBM Bietigheim 1 3 0,33
66. PEDERSEN Anne FC Midtjylland 1 4 0,25
67. WOHLBOLD Kerstin Thüringer HC 1 5 0,20
68. SMEETS Martine SG BBM Bietigheim 1 5 0,20
69. BEGANOVICS Aneja RK Krim Mercator 1 5 0,20
70. BÓDI Bernadett Győri Audi ETO KC 1 6 0,17
71. TOMORI Zsuzsanna Győri Audi ETO KC 1 6 0,17
72. MEHMEDOVICS Majda CSM Bucuresti 1 6 0,17
73. HUBER Josefine Thüringer HC 1 6 0,17
74. LAUENROTH Antje SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
75. NOCANDY Meline Metz Handball 1 6 0,17
76. CVIJICS Dragana ZsRK Vardar 1 6 0,17
77. HMIROVA Tatjana ZsRK Vardar 1 6 0,17
78. KLIKOVAC Andrea ZsRK Vardar 1 6 0,17
79. PAVICSEVICS Ivona ZsRK Buducsnoszt 1 6 0,17
80. LASLO Cristina ZsRK Buducsnoszt 1 6 0,17
81. UJKICS Dijana ZsRK Buducsnoszt 1 6 0,17
82. HORNYÁK Dóra FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
83. JOVANOVIC Marija FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
84. FALUVÉGI Dorottya FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
85. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
86. LUKÁCS Viktória FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
87. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
88. SZUCSÁNSZKI Zita FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
89. BULATOVICS Katarina HK Rosztov Don 1 6 0,17
90. VJEHIRJEVA Anna HK Rosztov Don 1 6 0,17
91. RODRIGUES Ana HK Rosztov Don 1 6 0,17
92. MANAHAROVA Julia HK Rosztov Don 1 6 0,17
93. SZLIVINSZKAJA Elena HK Rosztov Don 1 6 0,17
94. LARSEN Jakov Nykøbing Falster HB 1 6 0,17
95. KRISTIANSEN Kristina Nykøbing Falster HB 1 6 0,17
96. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 1 6 0,17
97. AMON Ines RK Krim Mercator 1 6 0,17
98. AUGUSTESEN Mie FC Midtjylland 1 6 0,17
99. FAUSKE Helene FC Midtjylland 1 6 0,17

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk