Középdöntők (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. PINTEA Crina Elena Thüringer HC 6 6 1,00
2. TORSTENSSON Linnea CSM Bucuresti 5 6 0,83
3. FRAFJORD Marit Larvik HK 5 6 0,83
4. KRISTIANSEN Veronica FC Midtjylland 5 6 0,83
5. ACHRUK Kinga ZsRK Buducnost 4 6 0,67
6. CVIJICS Dragana ZsRK Buducnost 4 6 0,67
7. SMITS Xenia Metz Handball 4 6 0,67
8. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 4 6 0,67
9. NIEDERWIESER Anika Thüringer HC 4 6 0,67
10. KOZSAKAR Krisztyina HK Asztrahanyocska 4 6 0,67
11. BROCH Yvette Győri Audi ETO KC 4 6 0,67
12. BENKO Aneta RK Krim Mercator 4 6 0,67
13. MILANOVICS-LITRE Vesna RK Krim Mercator 4 6 0,67
14. STANGE Tine Larvik HK 4 6 0,67
15. KRISTIANSEN Kristian FC Midtjylland 4 6 0,67
16. PENEZICS Andrea ZsRK Vardar 3 6 0,50
17. NEAGU Cristina ZsRK Buducnost 3 6 0,50
18. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 3 6 0,50
19. SZUCSÁNSZKI Zita FTC-Rail Cargo Hungaria 3 6 0,50
20. SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 3 6 0,50
21. ELEK Gábor FTC-Rail Cargo Hungaria 3 6 0,50
22. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 3 6 0,50
23. AMON Ines RK Krim Mercator 3 6 0,50
24. AYGLON Saurine CSM Bucuresti 3 6 0,50
25. MANEA Oana CSM Bucuresti 3 6 0,50
26. JÖRGENSEN Stine FC Midtjylland 3 6 0,50
27. JACOBSEN Sabina FC Midtjylland 3 6 0,50
28. INGSTAD Vilde Team Esbjerg 3 6 0,50
29. ZACHARIASSEN Rikke Team Esbjerg 2 3 0,67
30. KREMNYEVA Szvetlána HK Asztrahanyocska 2 4 0,50
31. BREISTÖL Kristine Larvik HK 2 5 0,40
32. LEKICS Andrea ZsRK Vardar 2 6 0,33
33. ALTHAUS Anja ZsRK Vardar 2 6 0,33
34. DAMNJANOVICS Sanja ZsRK Vardar 2 6 0,33
35. BULATOVICS Katarina ZsRK Buducnost 2 6 0,33
36. HORACEK Tamara Metz Handball 2 6 0,33
37. LUCIANO Jurswailly Metz Handball 2 6 0,33
38. BURLET Lindsay Metz Handball 2 6 0,33
39. LUKÁCS Viktória FTC-Rail Cargo Hungaria 2 6 0,33
40. LUZUMOVA Iveta Thüringer HC 2 6 0,33
41. ENGEL Katrin Thüringer HC 2 6 0,33
42. WOHLBOLD Kerstin Thüringer HC 2 6 0,33
43. MÜLLER Herbert Thüringer HC 2 6 0,33
44. SZABIROVA Karina HK Asztrahanyocska 2 6 0,33
45. SICSKINA Viktorija HK Asztrahanyocska 2 6 0,33
46. SZERJOGIN Mihail HK Asztrahanyocska 2 6 0,33
47. GÖRBICZ Anita Győri Audi ETO KC 2 6 0,33
48. TOMORI Zsuzsanna Győri Audi ETO KC 2 6 0,33
49. GROOT Nycke Győri Audi ETO KC 2 6 0,33
50. GULLDÉN Isabelle CSM Bucuresti 2 6 0,33
51. MEHMEDOVICS Majda CSM Bucuresti 2 6 0,33
52. HAMMERSENG-EDIN Gro Larvik HK 2 6 0,33
53. PEDERSEN Sabine FC Midtjylland 2 6 0,33
54. TOFT HANSEN Ulrika Team Esbjerg 2 6 0,33
55. ALM Jenny Team Esbjerg 2 6 0,33
56. GONZALES Lara Team Esbjerg 2 6 0,33
57. MÜLLER Helfried Thüringer HC 1 1 1,00
58. SZTANKOVSZKI Ace ZsRK Vardar 1 1 1,00
59. JENSEN Jes Junker Team Esbjerg 1 1 1,00
60. DONOVICS Vlatko ZsRK Buducnost 1 1 1,00
61. OMOREGIE Elizabeth RK Krim Mercator 1 2 0,50
62. JEMELJANYENKA Jana HK Asztrahanyocska 1 3 0,33
63. KLIKOVAC Andrea ZsRK Vardar 1 4 0,25
64. EDWIGE Beatrice Metz Handball 1 4 0,25
65. SCHEFFKNECHT Beate Thüringer HC 1 4 0,25
66. DAVIS CAMARA David ZsRK Vardar 1 5 0,20
67. HMIROVA Tatjana ZsRK Vardar 1 5 0,20
68. MAYONNADE Manu Metz Handball 1 5 0,20
69. GEORGIJEV Tamara RK Krim Mercator 1 5 0,20
70. KOREN Alja RK Krim Mercator 1 5 0,20
71. KVIESGAARD Maibritt Team Esbjerg 1 5 0,20
72. BREIVANG Karoline Larvik HK 1 5 0,20
73. LAZOVICS Barbara ZsRK Vardar 1 6 0,17
74. HERREM Camilla ZsRK Vardar 1 6 0,17
75. RADICSEVICS Jovanka ZsRK Vardar 1 6 0,17
76. ADZSICS Dragan ZsRK Buducnost 1 6 0,17
77. RAMUSEVICS Ema ZsRK Buducnost 1 6 0,17
78. IRMAN Neli ZsRK Buducnost 1 6 0,17
79. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 1 6 0,17
80. POP-LAZICS Sladana Metz Handball 1 6 0,17
81. AOUSTIN Camille Metz Handball 1 6 0,17
82. SZÖLLÖSI-ZÁCSIK Szandra FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
83. PENA Nerea FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
84. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
85. HORNYÁK Dóra FTC-Rail Cargo Hungaria 1 6 0,17
86. HOUETTE Manon Thüringer HC 1 6 0,17
87. SZISZENOVA Karina HK Asztrahanyocska 1 6 0,17
88. POSZTNOVA Ljudmila HK Asztrahanyocska 1 6 0,17
89. ZELENKOVA Jekatyerina HK Asztrahanyocska 1 6 0,17
90. MÖRK Nora Győri Audi ETO KC 1 6 0,17
91. MARTIN Ambros Győri Audi ETO KC 1 6 0,17
92. JURICSK Nina RK Krim Mercator 1 6 0,17
93. BARICS Polona RK Krim Mercator 1 6 0,17
94. BREGAR Uros RK Krim Mercator 1 6 0,17
95. BRADEANU Aurelia CSM Bucuresti 1 6 0,17
96. LOBACH Anastasija CSM Bucuresti 1 6 0,17
97. MOEN Tor Odvar Larvik HK 1 6 0,17
98. BLOHM Linn FC Midtjylland 1 6 0,17
99. JENSEN Trine FC Midtjylland 1 6 0,17
100. BURGAARD Louise FC Midtjylland 1 6 0,17

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk