Kézilabda kupa
Csoportmérkőzések (Sárga lapok)
# | NÉV | KLUB | SÁRGA | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | SNELDER Danick | FTC-Rail Cargo Hungaria | 5 | 6 | 0,83 |
2. | SZISZENOVA Karina | HK Asztrahanyocska | 5 | 6 | 0,83 |
3. | HUBINGER Anne | HC Leipzig | 5 | 6 | 0,83 |
4. | HAMMERSENG-EDIN Gro | Larvik HK | 5 | 6 | 0,83 |
5. | EDWIGE Beatrice | Metz Handball | 4 | 6 | 0,67 |
6. | NIEDERWIESER Anika | Thüringer HC | 4 | 6 | 0,67 |
7. | CSISZÁR-SZEKERES Klára | FTC-Rail Cargo Hungaria | 4 | 6 | 0,67 |
8. | KOVACSICS Anikó | FTC-Rail Cargo Hungaria | 4 | 6 | 0,67 |
9. | CSIGIRINOVA Natalja | HK Asztrahanyocska | 4 | 6 | 0,67 |
10. | JÖRGENSEN Stine | Ikast Handbold | 4 | 6 | 0,67 |
11. | PEDERSEN Sabine | Ikast Handbold | 4 | 6 | 0,67 |
12. | MANEA Oana | CSM Bucuresti | 4 | 6 | 0,67 |
13. | CABRAL BARBOSA Alexandrina | HK Rosztov-Don | 4 | 6 | 0,67 |
14. | ENHÖRNING Elin | IK Sävehof | 4 | 6 | 0,67 |
15. | MILANOVICS-LITRE Vesna | Krim Mercator Ljubljana | 4 | 6 | 0,67 |
16. | ZACHARIASSEN Rikke | Team Esbjerg | 4 | 6 | 0,67 |
17. | SMITS Xenia | Metz Handball | 3 | 3 | 1,00 |
18. | ANDENAES June | Glassverket HE | 3 | 3 | 1,00 |
19. | ALTHAUS Anja | ZsRK Vardar | 3 | 4 | 0,75 |
20. | WOHLBOLD Kerstin | Thüringer HC | 3 | 5 | 0,60 |
21. | KOBETICS Andrea | ZsRK Vardar | 3 | 5 | 0,60 |
22. | MINEVSKAJA Ewgenija | HC Leipzig | 3 | 5 | 0,60 |
23. | MALOVICS Djurdjina | WHC Buducsnoszt BEMAX | 3 | 6 | 0,50 |
24. | JAUKOVICS Djurdjina | WHC Buducsnoszt BEMAX | 3 | 6 | 0,50 |
25. | SCHMELZER Meike | Thüringer HC | 3 | 6 | 0,50 |
26. | LEIPART Mette | Glassverket HE | 3 | 6 | 0,50 |
27. | WOLFF Martine | Glassverket HE | 3 | 6 | 0,50 |
28. | KOZSOKAR Krisztyina | HK Asztrahanyocska | 3 | 6 | 0,50 |
29. | STURM Luisa | HC Leipzig | 3 | 6 | 0,50 |
30. | GROOT Nycke | Győri Audi ETO KC | 3 | 6 | 0,50 |
31. | BROCH Yvette | Győri Audi ETO KC | 3 | 6 | 0,50 |
32. | KRISTIANSEN Veronica | Ikast Handbold | 3 | 6 | 0,50 |
33. | KRISTIANSEN Kristian | Ikast Handbold | 3 | 6 | 0,50 |
34. | AYGLON Saurine | CSM Bucuresti | 3 | 6 | 0,50 |
35. | LOBACH Anastasija | CSM Bucuresti | 3 | 6 | 0,50 |
36. | PETROVA Majja | HK Rosztov-Don | 3 | 6 | 0,50 |
37. | VJEHIRJEVA Anna | HK Rosztov-Don | 3 | 6 | 0,50 |
38. | DEMBELE Siraba | HK Rosztov-Don | 3 | 6 | 0,50 |
39. | ERIKSSON Julia | IK Sävehof | 3 | 6 | 0,50 |
40. | ODEN Ida | IK Sävehof | 3 | 6 | 0,50 |
41. | WOJTAS Alina | Larvik HK | 3 | 6 | 0,50 |
42. | BARICS Polona | Krim Mercator Ljubljana | 3 | 6 | 0,50 |
43. | INGSTAD Vilde | Team Esbjerg | 3 | 6 | 0,50 |
44. | LÖKE Heidi | Győri Audi ETO KC | 2 | 3 | 0,67 |
45. | PAVICSEVICS Ivona | WHC Buducsnoszt BEMAX | 2 | 5 | 0,40 |
46. | HORNYÁK Dóra | FTC-Rail Cargo Hungaria | 2 | 5 | 0,40 |
47. | BOBROVNYIKOVA Vladlena | HK Rosztov-Don | 2 | 5 | 0,40 |
48. | LUCIANO Jurswailly | Metz Handball | 2 | 6 | 0,33 |
49. | GROS Ana | Metz Handball | 2 | 6 | 0,33 |
50. | ACHRUK Kinga | WHC Buducsnoszt BEMAX | 2 | 6 | 0,33 |
51. | ALIVODICS-RAMUSEVICS Ema | WHC Buducsnoszt BEMAX | 2 | 6 | 0,33 |
52. | PINTEA Crina Elena | Thüringer HC | 2 | 6 | 0,33 |
53. | PLANÉTA Szimonetta | Thüringer HC | 2 | 6 | 0,33 |
54. | IVERSEN Marianne | Glassverket HE | 2 | 6 | 0,33 |
55. | DAMNJANOVICS Sanja | ZsRK Vardar | 2 | 6 | 0,33 |
56. | HMIROVA Tatjana | ZsRK Vardar | 2 | 6 | 0,33 |
57. | ELEK Gábor | FTC-Rail Cargo Hungaria | 2 | 6 | 0,33 |
58. | POSZTNOVA Ljudmila | HK Asztrahanyocska | 2 | 6 | 0,33 |
59. | MAZUCCO Alexandra | HC Leipzig | 2 | 6 | 0,33 |
60. | RODE Joanna | HC Leipzig | 2 | 6 | 0,33 |
61. | RENTSCH Norman | HC Leipzig | 2 | 6 | 0,33 |
62. | AMORIM Eduarda | Győri Audi ETO KC | 2 | 6 | 0,33 |
63. | TÓTH Gabriella | Győri Audi ETO KC | 2 | 6 | 0,33 |
64. | MARTIN Carmen | CSM Bucuresti | 2 | 6 | 0,33 |
65. | LESLIE LUND Jan | HK Rosztov-Don | 2 | 6 | 0,33 |
66. | SIGNEL Henrik | IK Sävehof | 2 | 6 | 0,33 |
67. | ROBERTS Jamina | IK Sävehof | 2 | 6 | 0,33 |
68. | KARLSSON Elin | IK Sävehof | 2 | 6 | 0,33 |
69. | EKENMAN-FERNIS Emma | IK Sävehof | 2 | 6 | 0,33 |
70. | FRAFJORD Marit | Larvik HK | 2 | 6 | 0,33 |
71. | KAMDOP Laura | Krim Mercator Ljubljana | 2 | 6 | 0,33 |
72. | OMOREGIE Elizabeth | Krim Mercator Ljubljana | 2 | 6 | 0,33 |
73. | BAJRAMOVSZKA Mirjeta | Krim Mercator Ljubljana | 2 | 6 | 0,33 |
74. | BENKO Aneta | Krim Mercator Ljubljana | 2 | 6 | 0,33 |
75. | ALM Jenny | Team Esbjerg | 2 | 6 | 0,33 |
76. | KVIESGAARD Maibritt | Team Esbjerg | 2 | 6 | 0,33 |
77. | MÜLLER Helfried | Thüringer HC | 1 | 1 | 1,00 |
78. | KOKSAROV Eduard | ZsRK Vardar | 1 | 1 | 1,00 |
79. | BUNTON Dmitrij | HK Asztrahanyocska | 1 | 1 | 1,00 |
80. | DANYI Gábor | Győri Audi ETO KC | 1 | 1 | 1,00 |
81. | STANGE Tine | Larvik HK | 1 | 1 | 1,00 |
82. | JEPPESEN Lars Krogh | Team Esbjerg | 1 | 1 | 1,00 |
83. | ANDJELKOVICS Ilija | Krim Mercator Ljubljana | 1 | 1 | 1,00 |
84. | UJKICS Dijana | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 | 4 | 0,25 |
85. | NEAGU Cristina | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 | 4 | 0,25 |
86. | LAZOVICS Szuzana | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 | 4 | 0,25 |
87. | VIDRINA Ljudmila | HK Asztrahanyocska | 1 | 4 | 0,25 |
88. | KUDLACZ-GLOC Karolina | HC Leipzig | 1 | 4 | 0,25 |
89. | RAJCSEVICS Milena | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 | 5 | 0,20 |
90. | LAZOVICS Barbara | ZsRK Vardar | 1 | 5 | 0,20 |
91. | KLIKOVAC Andrea | ZsRK Vardar | 1 | 5 | 0,20 |
92. | BLOHM Linn | Ikast Handbold | 1 | 5 | 0,20 |
93. | JACOBSEN Sabina | Ikast Handbold | 1 | 5 | 0,20 |
94. | ILINA Jekatyerina | HK Rosztov-Don | 1 | 5 | 0,20 |
95. | BURLET Lindsay | Metz Handball | 1 | 6 | 0,17 |
96. | MAUBON Marion | Metz Handball | 1 | 6 | 0,17 |
97. | POP-LAZICS Sladana | Metz Handball | 1 | 6 | 0,17 |
98. | KANOR Orlane | Metz Handball | 1 | 6 | 0,17 |
99. | ADZSICS Dragan | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 | 6 | 0,17 |
100. | BULATOVICS Katarina | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 | 6 | 0,17 |
A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.