Kézilabda kupa
1. forduló (Sárga lapok)
# | NÉV | KLUB | SÁRGA | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | ZARAVINASZ Georgiasz | Olympiacos SFP | 2 | 2 | 1,00 |
2. | TONAR Michal | Talent Robstav MAT Plzen | 2 | 2 | 1,00 |
3. | JOVANOVICS Luka | HC Dinamo Pancsevo | 2 | 2 | 1,00 |
4. | SOLA Vlado | RK Dubrava | 2 | 2 | 1,00 |
5. | GRAHOVAC Nikola | RK Dubrava | 2 | 2 | 1,00 |
6. | MARICSICS Davor | RK Dubrava | 2 | 2 | 1,00 |
7. | JUSKÉNAS Arturas | Klaipedos Dragunas | 2 | 2 | 1,00 |
8. | KREMERIS Kestutis | Klaipedos Dragunas | 2 | 2 | 1,00 |
9. | SIMENAS Lukas | Klaipedos Dragunas | 2 | 2 | 1,00 |
10. | QUINTUS Tom | Handball Esch | 2 | 2 | 1,00 |
11. | MYHRA Anders | OIF Arendal | 2 | 2 | 1,00 |
12. | CREMERS Jordi | Achilles Bocholt | 2 | 2 | 1,00 |
13. | WINTERS Wout | Achilles Bocholt | 2 | 2 | 1,00 |
14. | BOZSOVICS Momcsilo | RK Partizan 1949 Tivat | 2 | 2 | 1,00 |
15. | NEEFT Mark | KRAS/Volendam | 2 | 2 | 1,00 |
16. | JOSEF Jan | KRAS/Volendam | 2 | 2 | 1,00 |
17. | ANDONOVSZKI Goran | HC Ohrid 2013 | 2 | 2 | 1,00 |
18. | HAUGE Nicolay | BSK Handball Elite | 2 | 2 | 1,00 |
19. | SUNDAL Emil | BSK Handball Elite | 2 | 2 | 1,00 |
20. | ÁSGEIRSSON Elvar | Afturelding | 2 | 2 | 1,00 |
21. | VLADUSICS Andro | HRK Gorica | 2 | 2 | 1,00 |
22. | BELJANSZKI Bojan | Bregenz Handball | 2 | 2 | 1,00 |
23. | FRÜHSTÜCK Luka | Bregenz Handball | 2 | 2 | 1,00 |
24. | JELINEK Wilhelm | SG INSIGNIS Handball Westwien | 2 | 2 | 1,00 |
25. | GONCSAROV Ruszlan | ZTR Zaporozsje | 2 | 2 | 1,00 |
26. | FELLMANN Daniel | HC Kriens-Luzern | 2 | 2 | 1,00 |
27. | ARAPOVICS Danijel | Beykoz BLD SK | 2 | 2 | 1,00 |
28. | PEKTAS ALP Eren | Beykoz BLD SK | 2 | 2 | 1,00 |
29. | IDRIZI Bajram | KH BESA Fam Gas | 2 | 2 | 1,00 |
30. | MOGILKA Atyem | HC Olimpus-85-USEFS | 2 | 2 | 1,00 |
31. | KARACSICS Ivan | Maccabi Rishon Lezion | 2 | 2 | 1,00 |
32. | CSAGALJ Igor | Vojvodina | 2 | 2 | 1,00 |
33. | IDRIZI Enis | KH BESA Fam Gas | 1 | 1 | 1,00 |
34. | FAMPATS Filoppos | Olympiacos SFP | 1 | 2 | 0,50 |
35. | PAPADIONYSZU Anasztasziosz | Olympiacos SFP | 1 | 2 | 0,50 |
36. | ALVANOS Alexandros | Olympiacos SFP | 1 | 2 | 0,50 |
37. | SANIKISZ Grogoriosz | Olympiacos SFP | 1 | 2 | 0,50 |
38. | HARAMPOURNIOTISZ Panagiotisz | Olympiacos SFP | 1 | 2 | 0,50 |
39. | KOSTAKIDIS Panteleimon | Olympiacos SFP | 1 | 2 | 0,50 |
40. | SINDELAR Jakub | Talent Robstav MAT Plzen | 1 | 2 | 0,50 |
41. | TONAR Jakub | Talent Robstav MAT Plzen | 1 | 2 | 0,50 |
42. | SAFRANEK Ondrej | Talent Robstav MAT Plzen | 1 | 2 | 0,50 |
43. | FORT Jíri | Talent Robstav MAT Plzen | 1 | 2 | 0,50 |
44. | CARVALHO Davide | SL Benfica | 1 | 2 | 0,50 |
45. | MARQUES SEABRA Pedro | SL Benfica | 1 | 2 | 0,50 |
46. | MOREIRA Belone | SL Benfica | 1 | 2 | 0,50 |
47. | CAVALCANTI Alexandre | SL Benfica | 1 | 2 | 0,50 |
48. | PETKOVICS Ivan | HC Dinamo Pancsevo | 1 | 2 | 0,50 |
49. | SZAPONJICS Stefan | HC Dinamo Pancsevo | 1 | 2 | 0,50 |
50. | DISZTOL Ivan | HC Dinamo Pancsevo | 1 | 2 | 0,50 |
51. | JELICS Veszelin | HC Dinamo Pancsevo | 1 | 2 | 0,50 |
52. | PILIPOVICS Alekszandar | HC Dinamo Pancsevo | 1 | 2 | 0,50 |
53. | RADOS Kristijan | RK Dubrava | 1 | 2 | 0,50 |
54. | VOLAR Kristijan | RK Dubrava | 1 | 2 | 0,50 |
55. | VIRBAUSKAS Zanas | Klaipedos Dragunas | 1 | 2 | 0,50 |
56. | SCHOLTEN Dany | Handball Esch | 1 | 2 | 0,50 |
57. | BOCK Christian | Handball Esch | 1 | 2 | 0,50 |
58. | MARZADORI Sascha | Handball Esch | 1 | 2 | 0,50 |
59. | KOHN Julien | Handball Esch | 1 | 2 | 0,50 |
60. | VIDOVICS Josip | OIF Arendal | 1 | 2 | 0,50 |
61. | PEDERSEN August | OIF Arendal | 1 | 2 | 0,50 |
62. | PAULSEN Sondre | OIF Arendal | 1 | 2 | 0,50 |
63. | PEDERSEN Eirik | OIF Arendal | 1 | 2 | 0,50 |
64. | PUCHNIK Miha | Achilles Bocholt | 1 | 2 | 0,50 |
65. | VALKENBORGH Roal | Achilles Bocholt | 1 | 2 | 0,50 |
66. | RADULOVICS Nemanja | RK Partizan 1949 Tivat | 1 | 2 | 0,50 |
67. | BLECSICS Filip | RK Partizan 1949 Tivat | 1 | 2 | 0,50 |
68. | PERISICS Aleksza | RK Partizan 1949 Tivat | 1 | 2 | 0,50 |
69. | PERUNICSICS Djordjo | RK Partizan 1949 Tivat | 1 | 2 | 0,50 |
70. | VAN SCHIE Léon | KRAS/Volendam | 1 | 2 | 0,50 |
71. | BAIJENS Jordy | KRAS/Volendam | 1 | 2 | 0,50 |
72. | KLJAICS Tomiszlav | HC Ohrid 2013 | 1 | 2 | 0,50 |
73. | KEZICS Josip | HC Ohrid 2013 | 1 | 2 | 0,50 |
74. | ADAMOVICS Lazar | HC Ohrid 2013 | 1 | 2 | 0,50 |
75. | BIRDAHICS Dervis | HC Ohrid 2013 | 1 | 2 | 0,50 |
76. | MLADENOVSZKI Jovica | HC Ohrid 2013 | 1 | 2 | 0,50 |
77. | SANDVEN Fabian | BSK Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
78. | EINARSSON Einar | Afturelding | 1 | 2 | 0,50 |
79. | ARNARSON Ernir | Afturelding | 1 | 2 | 0,50 |
80. | PINNONEN Mikk | Afturelding | 1 | 2 | 0,50 |
81. | MALMQUIST Thorsson | Afturelding | 1 | 2 | 0,50 |
82. | UIBO Carl-Eric | Pölva Serviti | 1 | 2 | 0,50 |
83. | CSEZLOV Anatolij | Pölva Serviti | 1 | 2 | 0,50 |
84. | AJZATULLOV Roman | Pölva Serviti | 1 | 2 | 0,50 |
85. | VARUL Hendrik | Pölva Serviti | 1 | 2 | 0,50 |
86. | MUUGA Kristjan | Pölva Serviti | 1 | 2 | 0,50 |
87. | BARISICS Tomiszlav | HRK Gorica | 1 | 2 | 0,50 |
88. | ZSARKOVICS Ivan | HRK Gorica | 1 | 2 | 0,50 |
89. | MATICS Ivan | HRK Gorica | 1 | 2 | 0,50 |
90. | CSEKOVICS Hrvoje | HRK Gorica | 1 | 2 | 0,50 |
91. | CSICSIKALO Roman | Bregenz Handball | 1 | 2 | 0,50 |
92. | BABARSZKASZ Povalis | Bregenz Handball | 1 | 2 | 0,50 |
93. | PRATSCHNER Julian | SG INSIGNIS Handball Westwien | 1 | 2 | 0,50 |
94. | HAJDÚ Gábor | SG INSIGNIS Handball Westwien | 1 | 2 | 0,50 |
95. | FRIMMEL Sebastian | SG INSIGNIS Handball Westwien | 1 | 2 | 0,50 |
96. | ZVJEZDOV Artyem | ZTR Zaporozsje | 1 | 2 | 0,50 |
97. | GANCSEV Olekszij | ZTR Zaporozsje | 1 | 2 | 0,50 |
98. | AKIMENKO Andrij | ZTR Zaporozsje | 1 | 2 | 0,50 |
99. | GRIMM Heiko | HC Kriens-Luzern | 1 | 2 | 0,50 |
100. | RADOVANOVICS Alekszandar | HC Kriens-Luzern | 1 | 2 | 0,50 |
A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.