Kézilabda kupa
Selejtező (Sárga lapok)
# | NÉV | KLUB | SÁRGA | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | MERG Tiril Günther | Glassverket HE | 2 | 2 | 1,00 |
2. | ILKOVA Lenke | Ankara Yenimahalle BSK | 2 | 2 | 1,00 |
3. | DEBELICS Ana | HC Podravka Vegeta | 2 | 2 | 1,00 |
4. | LOGTENBERG Fabienne | Morenhoff Jansen Dalfsen | 2 | 2 | 1,00 |
5. | HUBINGER Anne | HC Leipzig | 2 | 2 | 1,00 |
6. | LANG Saskia | HC Leipzig | 2 | 2 | 1,00 |
7. | MINEVSKAJA Ewgenija | HC Leipzig | 2 | 2 | 1,00 |
8. | THURNER Jennifer | Hypo Niederösterreich | 2 | 2 | 1,00 |
9. | URBAN Frantisek | IUVENTA Michalovce | 2 | 2 | 1,00 |
10. | DRABIK Joanna | MKS FunFloor Perla Lublin | 2 | 2 | 1,00 |
11. | ANDENAES June | Glassverket HE | 1 | 2 | 0,50 |
12. | HARALDSDOTTIR Birna | Glassverket HE | 1 | 2 | 0,50 |
13. | WOLFF Martine | Glassverket HE | 1 | 2 | 0,50 |
14. | IVERSEN Marianne | Glassverket HE | 1 | 2 | 0,50 |
15. | LAJUK Olga | Ankara Yenimahalle BSK | 1 | 2 | 0,50 |
16. | TANKASKAJA Marina | Ankara Yenimahalle BSK | 1 | 2 | 0,50 |
17. | ÖZEL YELIZ | Ankara Yenimahalle BSK | 1 | 2 | 0,50 |
18. | KRSNIK Dora | HC Podravka Vegeta | 1 | 2 | 0,50 |
19. | MILOSEVICS Selena | HC Podravka Vegeta | 1 | 2 | 0,50 |
20. | DZSONO Dragica | HC Podravka Vegeta | 1 | 2 | 0,50 |
21. | VIDAK Marijeta | HC Podravka Vegeta | 1 | 2 | 0,50 |
22. | NÜSSER Larissa | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 | 2 | 0,50 |
23. | KOPPE Silvana | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 | 2 | 0,50 |
24. | VAN LEEUWEN Roos | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 | 2 | 0,50 |
25. | RENTSCH Norman | HC Leipzig | 1 | 2 | 0,50 |
26. | SZAMANOVSZKAJA Victoria | HC Homel | 1 | 2 | 0,50 |
27. | PLATANOVICS Natalja | HC Homel | 1 | 2 | 0,50 |
28. | GOLUBEVA Julia | HC Homel | 1 | 2 | 0,50 |
29. | DRONOVA Irina | HC Homel | 1 | 2 | 0,50 |
30. | ARTAMONOVA Okszana | HC Homel | 1 | 2 | 0,50 |
31. | RIBKO Tatjana | HC Homel | 1 | 2 | 0,50 |
32. | BUDECEVIC Marina | Hypo Niederösterreich | 1 | 2 | 0,50 |
33. | ACIMOVIC Gorica | Hypo Niederösterreich | 1 | 2 | 0,50 |
34. | BRUNEAU Audrey | Hypo Niederösterreich | 1 | 2 | 0,50 |
35. | KOVÁCS Ferenc | Hypo Niederösterreich | 1 | 2 | 0,50 |
36. | SANS SERRA Judith | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
37. | ARAMENDIA Leyre | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
38. | MENÉNDEZ Alba | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
39. | ETXEBERRIA Maitane | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
40. | EDERRA Silvia | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
41. | GEORGIJEV Tamara | Krim Mercator Ljubljana | 1 | 2 | 0,50 |
42. | BENKO Aneta | Krim Mercator Ljubljana | 1 | 2 | 0,50 |
43. | MILANOVICS-LITRE Vesna | Krim Mercator Ljubljana | 1 | 2 | 0,50 |
44. | JURICSK Nina | Krim Mercator Ljubljana | 1 | 2 | 0,50 |
45. | OMOREGIE Elizabeth | Krim Mercator Ljubljana | 1 | 2 | 0,50 |
46. | KAMDOP Laura | Krim Mercator Ljubljana | 1 | 2 | 0,50 |
47. | CSERNOVA Julia | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
48. | REBICOVÁ Marianna | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
49. | HABÁNKOVÁ Veronika | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
50. | WOLLINGEROVÁ Patricia | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
51. | PEREDERIJ Olga | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
52. | GEGA Marta | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 | 2 | 0,50 |
53. | REPELEWSZKA Krysztszina | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 | 2 | 0,50 |
54. | DURAN MORENS Arassy | Indeco Conversano | 1 | 2 | 0,50 |
55. | ROTONDO Laura | Indeco Conversano | 1 | 2 | 0,50 |
56. | LO GRECO Dominga | Indeco Conversano | 1 | 2 | 0,50 |
57. | GANGA Giusy | Indeco Conversano | 1 | 2 | 0,50 |
A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.