2. forduló (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. DE SOUSA Do Espirito CSM Roman 2 2 1,00
2. SZEKERCZÉS Luca DKKA Dunaújváros KA 2 2 1,00
3. MICIJEVICS Camila DKKA Dunaújváros KA 2 2 1,00
4. LAKATOS Rita Váci NKSE 2 2 1,00
5. BÖLK Emily Buxtehuder SV 2 2 1,00
6. BELMAS Viktoria Metraco Zaglebie Lubin 2 2 1,00
7. GRIGEL Lotte DVSC-TVP 2 2 1,00
8. POSZTNOVA Ljudmila HK Asztrahanyocska 2 2 1,00
9. SZAMOKINA Darja HK Asztrahanyocska 2 2 1,00
10. PRADES PONS Jose Mecalia Atletico Guardes 2 2 1,00
11. HERNANDEZ Ines Mecalia Atletico Guardes 2 2 1,00
12. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 2 2 1,00
13. FANTON Irene Glassverket HE 2 2 1,00
14. BLOMSTRAND Hanna Köbenhavn Haandbold 2 2 1,00
15. JAREBKOVA Marketa DHK Banik Most 2 2 1,00
16. DVORAKOVA Katerina DHK Banik Most 2 2 1,00
17. FANGEL Camilla Silkeborg-Voel KFUM 2 2 1,00
18. LEVEQUE Alice ES Besancon Feminin 2 2 1,00
19. TADICI Gheorghe HC Zalau 2 2 1,00
20. NIELSEN Sidsel Viborg HK 2 2 1,00
21. FUDGE Kathryn LC Brühl Handball 2 2 1,00
22. GUMJANOV Alekszej Zvezda Zvenyigorod 2 2 1,00
23. VINYUKOVA Natalja Zvezda Zvenyigorod 2 2 1,00
24. RUCSNOV Alekszandra ZsRK Medicinar 2 2 1,00
25. VRAGOLICS Dunja ZsRK Medicinar 2 2 1,00
26. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 2 2 1,00
27. RUDKOVSZKAJA Tatjana BNTU-BelAZ Minszk 2 2 1,00
28. STANKIEWICZ Thea Tertnes Bergen 2 2 1,00
29. GROATEN Jenny Byasen Handball Elite 2 2 1,00
30. SHUTSZKA Burtea HC Dunarea Braila 2 2 1,00
31. MUNTEANU Diana HC Dunarea Braila 2 2 1,00
32. MINEVSZKAJA Ewgenija TusSies Metzingen 2 2 1,00
33. KORDOVSKA Kamila HSG Blomberg-Lippe 2 2 1,00
34. MÜLLER Franciska HSG Blomberg-Lippe 2 2 1,00
35. MARICS Zana Metraco Zaglebie Lubin 1 1 1,00
36. IZMAJLOV Mihail HK Asztrahanyocska 1 1 1,00
37. ELER Serdar Ankara Yenimahalle BSK 1 1 1,00
38. ILJINA Dzijana HC Dunarea Braila 1 1 1,00
39. HAMMAN-BOERITHS Rene TusSies Metzingen 1 1 1,00
40. SIMION Ana CSM Roman 1 2 0,50
41. BOLJEVICS Jasna CSM Roman 1 2 0,50
42. GYÖRGY László DKKA Dunaújváros KA 1 2 0,50
43. CIFRA Anita DKKA Dunaújváros KA 1 2 0,50
44. SZALAI Babett DKKA Dunaújváros KA 1 2 0,50
45. HELEMBAI Fanny Váci NKSE 1 2 0,50
46. DA SOUZA Karoline Váci NKSE 1 2 0,50
47. BARJÁN Bianka Váci NKSE 1 2 0,50
48. HÁMORI Konszuéla Váci NKSE 1 2 0,50
49. PRIOR Lisa Buxtehuder SV 1 2 0,50
50. KAISER Isabella Buxtehuder SV 1 2 0,50
51. GUBERNATIS Friederike Buxtehuder SV 1 2 0,50
52. BUKLAREWICZ Malgorzata Metraco Zaglebie Lubin 1 2 0,50
53. MILOJEVICS Jovana Metraco Zaglebie Lubin 1 2 0,50
54. VARSÁNYI Nóra DVSC-TVP 1 2 0,50
55. HAJDUCH Csenge DVSC-TVP 1 2 0,50
56. SIRIÁN Szederke DVSC-TVP 1 2 0,50
57. SZABIROVA Karina HK Asztrahanyocska 1 2 0,50
58. CSIGIRINOVA Natalja HK Asztrahanyocska 1 2 0,50
59. GUTIERREZ Jennifer Mecalia Atletico Guardes 1 2 0,50
60. MENDOZA Luciana Mecalia Atletico Guardes 1 2 0,50
61. MENDEZ Marta Mecalia Atletico Guardes 1 2 0,50
62. EGOZKUE Naiara Mecalia Atletico Guardes 1 2 0,50
63. YILMAZ Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 1 2 0,50
64. KOTCSINA Natalja Kastamonu Belediyesi GSK 1 2 0,50
65. ISKENDEROGLU Serpil Kastamonu Belediyesi GSK 1 2 0,50
66. ELEZ Kristina Kastamonu Belediyesi GSK 1 2 0,50
67. SANS SERRA Judith Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
68. ARAMENDIA Leyre Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
69. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
70. ETXEBERRIA Maitane Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
71. AZURMENDI Nora Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
72. PUCHE DIAZ Montserrat Super Amara Bera Bera 1 2 0,50
73. MALÁ Veronika Issy Paris Hand 1 2 0,50
74. FREY Sonja Issy Paris Hand 1 2 0,50
75. LEFEVRE Louise Issy Paris Hand 1 2 0,50
76. HORACEK Tamara Issy Paris Hand 1 2 0,50
77. OFTEDAL Hanna Issy Paris Hand 1 2 0,50
78. PINTEA Crina Issy Paris Hand 1 2 0,50
79. RODEVAND Espen Glassverket HE 1 2 0,50
80. BRONSTA Tine Glassverket HE 1 2 0,50
81. SOMME Renate Glassverket HE 1 2 0,50
82. KLAUSEN Rikke Glassverket HE 1 2 0,50
83. SKOLKOVA Martina Cercle Dijon Bourgogne 1 2 0,50
84. DEWEZ Eloise Cercle Dijon Bourgogne 1 2 0,50
85. MORETTO Barbara Cercle Dijon Bourgogne 1 2 0,50
86. TERZI Lea Cercle Dijon Bourgogne 1 2 0,50
87. BIDSTRUP Mia Köbenhavn Haandbold 1 2 0,50
88. EBBESEN Rikke Köbenhavn Haandbold 1 2 0,50
89. ALM Jenny Köbenhavn Haandbold 1 2 0,50
90. VAN LEEUWEN Roos Morenhoff Jansen Dalfsen 1 2 0,50
91. DE WILD Nienke Morenhoff Jansen Dalfsen 1 2 0,50
92. LOKKART Chantal Morenhoff Jansen Dalfsen 1 2 0,50
93. NOOITMEER Sharon Morenhoff Jansen Dalfsen 1 2 0,50
94. KOOIJ Jill Morenhoff Jansen Dalfsen 1 2 0,50
95. SZARKOVA Simona DHK Banik Most 1 2 0,50
96. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 1 2 0,50
97. ANDREASEN Jakob Silkeborg-Voel KFUM 1 2 0,50
98. OKKELS Anna Silkeborg-Voel KFUM 1 2 0,50
99. LYKSBORG Louise Silkeborg-Voel KFUM 1 2 0,50
100. IVERSEN Rikke Silkeborg-Voel KFUM 1 2 0,50

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk