Férfi (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 3 4 0,75
2. SAFRANEK Ondrej Talent Robstav MAT Plzen 3 4 0,75
3. MOREIRA Belone SL Benfica 3 4 0,75
4. SOLA Vlado RK Dubrava 3 4 0,75
5. MARICSICS Davor RK Dubrava 3 4 0,75
6. CREMERS Jordi Achilles Bocholt 3 4 0,75
7. ANDONOVSZKI Goran HC Ohrid 2013 3 4 0,75
8. HAUGE Nicolay BSK Handball Elite 3 4 0,75
9. JELINEK Wilhelm SG INSIGNIS Handball Westwien 3 4 0,75
10. FELLMANN Daniel HC Kriens-Luzern 3 4 0,75
11. PEKTAS Alp Beykoz BLD SK 3 4 0,75
12. EIDSSON Einar FH Hafnarfjardar 3 4 0,75
13. GISLASON Orri Valur FC 3 4 0,75
14. CSAGALJ Igor Vojvodina 3 4 0,75
15. ZARAVINASZ Georgias Olympiacos SFP 2 2 1,00
16. JOVANOVICS Luka HC Dinamo Pancsevo 2 2 1,00
17. JUSKÉNAS Arturas Klaipeda Dragunas 2 2 1,00
18. KREMERIS Kestutis Klaipeda Dragunas 2 2 1,00
19. SIMENAS Lukas Klaipeda Dragunas 2 2 1,00
20. QUINTUS Tom Handball Esch 2 2 1,00
21. BOZSOVICS Momcsilo RK Partizan 1949 Tivat 2 2 1,00
22. PORTENGER Peter KRAS/Volendam 2 2 1,00
23. JOSEF Jan KRAS/Volendam 2 2 1,00
24. ASGEIRSSON Elvar Afturelding 2 2 1,00
25. VLADUSICS Andro HRK Gorica 2 2 1,00
26. BELJANSZKI Bojan Bregenz Handball 2 2 1,00
27. FRÜHSTÜCK Luka Bregenz Handball 2 2 1,00
28. GONCSAROV Ruszlan ZTR Zaporozsje 2 2 1,00
29. IDRIZI Bajram KH BESA Fam Gas 2 2 1,00
30. MOGILKA Atyem HC Olimpus-85-USEFS 2 2 1,00
31. MALANDRIN DE OLIVEIRA Rodolfo Csurgó KK 2 2 1,00
32. MIKITA Jakab Csurgó KK 2 2 1,00
33. DEBRECZENI Dávid Balatonfüredi KSE 2 2 1,00
34. KASPAREK Stanislav Balatonfüredi KSE 2 2 1,00
35. RAMBA Ionut CSM Bucuresti 2 2 1,00
36. BOHAN Vjacseszlav SKA Minszk 2 2 1,00
37. VAJLINON Nyikita SKA Minszk 2 2 1,00
38. PORUP Jonas TTH Holstebro 2 2 1,00
39. MRDENOVICS Marko RK Nexe 2 2 1,00
40. EMELJANYENKO Nyikolaj St. Petersburg HC 2 2 1,00
41. TURAJEV Pavel St. Petersburg HC 2 2 1,00
42. KUDUZ Ante Pfadi Winterthur 2 2 1,00
43. EKMAN Per Kenny OIF Arendal 2 2 1,00
44. JANKOWSKI Mateusz Gwardia Opole 2 2 1,00
45. KOFMANN Vladislav Maccabi Srugo Rishon Lezion 2 2 1,00
46. BRIFFE Romain Chambery Savoie Mont Blanc HB 2 2 1,00
47. MARTINEZ BULDAIN Cristian Helvetia Anaitasuna 2 2 1,00
48. GONI ARRARAS Miguel Helvetia Anaitasuna 2 2 1,00
49. VUJADINOVICS Predrag HC Dobrogea Süd Constanta 2 2 1,00
50. CRNOGLAVACS Nikola HC Dobrogea Süd Constanta 2 2 1,00
51. KEZICS Josip HC Ohrid 2013 2 3 0,67
52. JIMENEZ Reina Maccabi Srugo Rishon Lezion 2 3 0,67
53. TONAR Michal Talent Robstav MAT Plzen 2 4 0,50
54. PESQUEIRA Ricardo SL Benfica 2 4 0,50
55. GRAHOVAC Nikola RK Dubrava 2 4 0,50
56. RADOS Kristijan RK Dubrava 2 4 0,50
57. MYHRA Anders OIF Arendal 2 4 0,50
58. PEDERSEN EIRIK OIF Arendal 2 4 0,50
59. PUCHNIK Miha Achilles Bocholt 2 4 0,50
60. VALKENBORGH Roal Achilles Bocholt 2 4 0,50
61. WINTERS Wout Achilles Bocholt 2 4 0,50
62. KLJAICS Tomiszlav HC Ohrid 2013 2 4 0,50
63. ADAMOVICS Lazar HC Ohrid 2013 2 4 0,50
64. BIRDAHICS Dervis HC Ohrid 2013 2 4 0,50
65. SUNDAL Emil BSK Handball Elite 2 4 0,50
66. UIBO Carl-Eric Pölva Serviti 2 4 0,50
67. CSEZLOV Anatolij Pölva Serviti 2 4 0,50
68. AJZATULLOV Roman Pölva Serviti 2 4 0,50
69. PRATSCHNER Julian SG INSIGNIS Handball Westwien 2 4 0,50
70. FRIMMEL Sebastian SG INSIGNIS Handball Westwien 2 4 0,50
71. GRIMM Heiko HC Kriens-Luzern 2 4 0,50
72. ENGLER Luca HC Kriens-Luzern 2 4 0,50
73. YALCSINER Okan Beykoz BLD SK 2 4 0,50
74. ARAPOVICS Danijel Beykoz BLD SK 2 4 0,50
75. RAFNSSON Isak FH Hafnarfjardar 2 4 0,50
76. KARACSICS Ivan Maccabi Srugo Rishon Lezion 2 4 0,50
77. HERSHKOVITZ Shay Maccabi Srugo Rishon Lezion 2 4 0,50
78. RUNARSSON Anton Valur FC 2 4 0,50
79. SIGTRYGGSSON Arni Valur FC 2 4 0,50
80. SZTOJANOVICS Vukasin Vojvodina 2 4 0,50
81. IDRIZI Enis KH BESA Fam Gas 1 1 1,00
82. MAAS Patrick Achilles Bocholt 1 1 1,00
83. ARNARSSON Gudlaugur Valur FC 1 1 1,00
84. PETERSEN Stale BSK Handball Elite 1 1 1,00
85. LIDBECK Lucas HK Malmö 1 1 1,00
86. FRIMMEL Roman SG INSIGNIS Handball Westwien 1 1 1,00
87. FAMPATS Filoppos Olympiacos SFP 1 2 0,50
88. PAPADIONYSIOU Anastasios Olympiacos SFP 1 2 0,50
89. ALVANOS Alexandros Olympiacos SFP 1 2 0,50
90. SANIKIS Grogorios Olympiacos SFP 1 2 0,50
91. KARAMPOURNIOTIS Panagiotis Olympiacos SFP 1 2 0,50
92. KOSTAKIDIS Panteleimon Olympiacos SFP 1 2 0,50
93. PETKOVICS Ivan HC Dinamo Pancsevo 1 2 0,50
94. SZAPONJICS Stefan HC Dinamo Pancsevo 1 2 0,50
95. DISZTOL Ivan HC Dinamo Pancsevo 1 2 0,50
96. JELICS Veszelin HC Dinamo Pancsevo 1 2 0,50
97. PILIPOVICS Alekszandar HC Dinamo Pancsevo 1 2 0,50
98. VIRBAUSKAS Zanas Klaipeda Dragunas 1 2 0,50
99. SCHOLTEN Dany Handball Esch 1 2 0,50
100. BOCK Christian Handball Esch 1 2 0,50

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk