Női (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 9 12 0,75
2. TADICI Gheorghe HC Zalau 8 11 0,73
3. WAADE Silje Byasen Handball Elite 8 12 0,67
4. DRAGENBERG Josefine Randers HK 7 8 0,88
5. DVORAKOVA Katerina DHK Banik Most 7 10 0,70
6. ALM Jenny Köbenhavn Haandbold 7 10 0,70
7. BLOMSTRAND Hanna Köbenhavn Haandbold 7 10 0,70
8. KLIKOVAC Bobana SCM Craiova 7 12 0,58
9. FLORIANU Florina SCM Craiova 7 12 0,58
10. BURCEA Bogdan SCM Craiova 7 12 0,58
11. IRIMIA Raluca HC Zalau 7 12 0,58
12. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 7 14 0,50
13. JENSEN Line Viborg HK 7 14 0,50
14. N'GOUAN Astride Brest Bretagne Handball 6 8 0,75
15. FREY Sonja Issy Paris Hand 6 10 0,60
16. AARDAHL Maren Byasen Handball Elite 6 12 0,50
17. YILMAZ Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 6 14 0,43
18. LAKATOS Rita GVM Europe-Vác 5 6 0,83
19. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 5 8 0,63
20. FROLOVA Jaroszlava Kubany 5 9 0,56
21. PINTEA Crina Issy Paris Hand 5 10 0,50
22. ABBINGH Lois Issy Paris Hand 5 10 0,50
23. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 5 10 0,50
24. NIELSEN Stine Viborg HK 5 12 0,42
25. NIELSEN Sidsel Viborg HK 5 13 0,38
26. SZINICSINYA Anasztaszia Kastamonu Belediyesi GSK 5 14 0,36
27. STRÖMBERG Carin Viborg HK 5 14 0,36
28. MICIJEVICS Camila DKKA Dunaújváros KA 4 4 1,00
29. KOZLOWSKA Joanna Vistal Gdynia 4 6 0,67
30. GOLIKOVA Julia Kubany 4 6 0,67
31. SZUHAMIRAVA Hanna BNTU-BelAZ Minszk 4 6 0,67
32. HELEMBAI Fanny GVM Europe-Vác 4 6 0,67
33. OLSSON Anna H 65 Höörs HK 4 8 0,50
34. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 4 8 0,50
35. BERGUM Mari Larvik HK 4 8 0,50
36. ANDENAES June Larvik HK 4 8 0,50
37. PINEAU Allison Brest Bretagne Handball 4 8 0,50
38. MOLID Mari Randers HK 4 8 0,50
39. LUNDE BORGESEN Kristine Vipers Kristiansand 4 10 0,40
40. DMITRIJEVA Darja Handball Club Lada 4 10 0,40
41. BIDSTRUP Mia Köbenhavn Haandbold 4 10 0,40
42. HORACEK Tamara Issy Paris Hand 4 10 0,40
43. HÖGDAHL Moa Byasen Handball Elite 4 12 0,33
44. HERNES Ida Byasen Handball Elite 4 12 0,33
45. CONSTANTINESCU Maria HC Zalau 4 12 0,33
46. DRAGUT Ana HC Zalau 4 12 0,33
47. ROB Roxana HC Zalau 4 12 0,33
48. KOTCSINA Natalja Kastamonu Belediyesi GSK 4 14 0,29
49. ISKENDEROGLU Serpil Kastamonu Belediyesi GSK 4 14 0,29
50. MARICS Zana Metraco Zaglebie Lubin 3 3 1,00
51. HAJDUCH Csenge DVSC-TVP 3 4 0,75
52. GRIGEL Lotte DVSC-TVP 3 4 0,75
53. LEVEQUE Alice ES Besancon Feminin 3 4 0,75
54. KOUYATE Aissatou ES Besancon Feminin 3 4 0,75
55. SZABIROVA Karina HK Asztrahanyocska 3 4 0,75
56. NYIKITYINA Natalja Zvezda Zvenyigorod 3 4 0,75
57. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 3 4 0,75
58. VAN LEEUWEN Roos Morenhoff Jansen Dalfsen 3 4 0,75
59. JAREBKOVA Marketa DHK Banik Most 3 5 0,60
60. AGESEN Niels Randers HK 3 6 0,50
61. ARCJUKOVICS Lilja BNTU-BelAZ Minszk 3 6 0,50
62. DA SOUZA Karoline GVM Europe-Vác 3 6 0,50
63. HOMUTOV Alekszander Handball Club Lada 3 8 0,38
64. MALÁ Veronika Issy Paris Hand 3 8 0,38
65. BREISTÖL Kristine Larvik HK 3 8 0,38
66. GROATEN Jenny Byasen Handball Elite 3 8 0,38
67. SZARKOVA Simona DHK Banik Most 3 9 0,33
68. USKOVA Jana Kastamonu Belediyesi GSK 3 10 0,30
69. ARNTZEN Emilie Vipers Kristiansand 3 10 0,30
70. SKAAR Kari Vipers Kristiansand 3 10 0,30
71. NOERSTEBOE Kristine Vipers Kristiansand 3 10 0,30
72. KAKMOLJA Julia Handball Club Lada 3 10 0,30
73. SNOPOVA Irina Handball Club Lada 3 10 0,30
74. NICA Cristina HC Zalau 3 12 0,25
75. TAMAS Larisa HC Zalau 3 12 0,25
76. AYDIN Elif Kastamonu Belediyesi GSK 3 14 0,21
77. GÜNAL Hakan Kastamonu Belediyesi GSK 3 14 0,21
78. JÖRGENSEN Kristina Viborg HK 3 14 0,21
79. HEINE Allan Viborg HK 3 14 0,21
80. DEDIC Mirela Hypo Niederösterreich 2 2 1,00
81. LASSOURCE Corale ÉRD HC 2 2 1,00
82. SIGNATÉ Mariama ÉRD HC 2 2 1,00
83. MRDEN Ivona HC Podravka Vegeta 2 2 1,00
84. SZAMANOVSZKAJA Victoria HC Homel 2 2 1,00
85. BÖLK Emily Buxtehuder SV 2 2 1,00
86. PRADES PONS Jose Mecalia Atletico Guardes 2 2 1,00
87. HERNANDEZ Ines Mecalia Atletico Guardes 2 2 1,00
88. FANTON Irene Glassverket HE 2 2 1,00
89. ELER Serdar Ankara Yenimahalle BSK 2 2 1,00
90. STANKIEWICZ Thea Tertnes Bergen 2 2 1,00
91. SHUTSZKA Burtea HC Dunarea Braila 2 2 1,00
92. MUNTEANU Diana HC Dunarea Braila 2 2 1,00
93. RIMACS Csiara HZRK Grude 2 2 1,00
94. SOPJANI 0Luljeta KHF Pristina 2 2 1,00
95. REMELS Femke HB Sint-Truiden 2 2 1,00
96. RODRIQUES Sabino Colegio de Gaia 2 2 1,00
97. JASCSUK Hanna Kram Start Elblag 2 2 1,00
98. SZABOVA Natalija Galicsanka 2 2 1,00
99. CLARIJS Ricardo Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 2 2 1,00
100. BOUWER Maike Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 2 2 1,00

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk