Kézilabda kupa
Csoportmérkőzések (Sárga lapok)
# | NÉV | KLUB | SÁRGA | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | KUDLACZ-GLOC Karolina | SG BBM Bietigheim | 5 | 6 | 0,83 |
2. | TOMESCU Andrada | SC Magura Cisnadie | 5 | 6 | 0,83 |
3. | DEBELICS Ana | HC Podravka Vegeta | 5 | 6 | 0,83 |
4. | LARSEN Jakob | Nykøbing Falster Håndbold | 4 | 6 | 0,67 |
5. | JAKOBSEN Isabella | Nykøbing Falster Håndbold | 4 | 6 | 0,67 |
6. | VISSER Maura | SG BBM Bietigheim | 4 | 6 | 0,67 |
7. | ALBERTSEN Martin | SG BBM Bietigheim | 4 | 6 | 0,67 |
8. | SCHULZE Luisa | SG BBM Bietigheim | 4 | 6 | 0,67 |
9. | LEVEQUE Alice | ES Besancon Feminin | 4 | 6 | 0,67 |
10. | BOUQUET Chloe | ES Besancon Feminin | 4 | 6 | 0,67 |
11. | JÖRGENSEN Line | Team Esbjerg | 4 | 6 | 0,67 |
12. | BEHNKE Julia | TusSies Metzingen | 4 | 6 | 0,67 |
13. | MINEVSZKAJA Ewgenija | TusSies Metzingen | 4 | 6 | 0,67 |
14. | JUHÁSZ Gabriella | Storhamar Handball Elite | 3 | 3 | 1,00 |
15. | HÖGDAHL Moa | Viborg HK | 3 | 5 | 0,60 |
16. | PETTERSON Linnea | IK Sävehof | 3 | 5 | 0,60 |
17. | MOLID Mari | Randers HK | 3 | 6 | 0,50 |
18. | LÖKEN Hege | Larvik HK | 3 | 6 | 0,50 |
19. | STRÖMBERG Carin | Viborg HK | 3 | 6 | 0,50 |
20. | BJERREGAARD Mathilde | Ikast Handbold | 3 | 6 | 0,50 |
21. | IVERSEN Sarah | Ikast Handbold | 3 | 6 | 0,50 |
22. | GONZÁLEZ Mireya | Siófok KC | 3 | 6 | 0,50 |
23. | PERIANU Gabriela | Románia | 3 | 6 | 0,50 |
24. | GJEORGJIEVSZKA Elena | SCM Craiova | 3 | 6 | 0,50 |
25. | SERICS Andrea | SCM Craiova | 3 | 6 | 0,50 |
26. | KRISTIANSEN Kristina | Nykøbing Falster Håndbold | 3 | 6 | 0,50 |
27. | WALLÉN Angelica | Nykøbing Falster Håndbold | 3 | 6 | 0,50 |
28. | WESTBERG Emelie | Nykøbing Falster Håndbold | 3 | 6 | 0,50 |
29. | MATLASKOVA Jekatyerina | Kubany | 3 | 6 | 0,50 |
30. | DANIELSSON Clara | Team Esbjerg | 3 | 6 | 0,50 |
31. | MOLDOVAN Ada | SC Magura Cisnadie | 3 | 6 | 0,50 |
32. | MENÉNDEZ Alba | Super Amara Bera Bera | 3 | 6 | 0,50 |
33. | TERÉS Nekane | Super Amara Bera Bera | 3 | 6 | 0,50 |
34. | SARACSEVICS Zlatko | HC Podravka Vegeta | 3 | 6 | 0,50 |
35. | OLSSON Tilda | IK Sävehof | 3 | 6 | 0,50 |
36. | FORSBERG Johanna | IK Sävehof | 3 | 6 | 0,50 |
37. | JOHANSSON Magnus | Storhamar Handball Elite | 2 | 2 | 1,00 |
38. | FREDRIKSSON Moa | Storhamar Handball Elite | 2 | 3 | 0,67 |
39. | BURLET Lindsay | ES Besancon Feminin | 2 | 3 | 0,67 |
40. | LÖSETH Tonje | Ikast Handbold | 2 | 5 | 0,40 |
41. | DRABIK Joanna | Siófok KC | 2 | 5 | 0,40 |
42. | RIVAS-TOFT Mathilde | Larvik HK | 2 | 6 | 0,33 |
43. | HAUGSTED Line | Viborg HK | 2 | 6 | 0,33 |
44. | KRISTIANSEN Kristian | Ikast Handbold | 2 | 6 | 0,33 |
45. | VINTER BURGAARD Louise | Ikast Handbold | 2 | 6 | 0,33 |
46. | KOBETICS Andrea | ZsRK Vardar | 2 | 6 | 0,33 |
47. | JEZICS Katarina | Siófok KC | 2 | 6 | 0,33 |
48. | BÖHME Simone | Siófok KC | 2 | 6 | 0,33 |
49. | TRIFUNOVICS Jelena | SCM Craiova | 2 | 6 | 0,33 |
50. | IANASI Maria | SCM Craiova | 2 | 6 | 0,33 |
51. | RIEGELHUTH Betina | Storhamar Handball Elite | 2 | 6 | 0,33 |
52. | VENN Kristin | Storhamar Handball Elite | 2 | 6 | 0,33 |
53. | SKINNEHAUGEN Elise | Storhamar Handball Elite | 2 | 6 | 0,33 |
54. | FROLOVA Jaroszlava | Kubany | 2 | 6 | 0,33 |
55. | SZAVINOVA Jana | Kubany | 2 | 6 | 0,33 |
56. | NUNEZ NISTA Maria | ES Besancon Feminin | 2 | 6 | 0,33 |
57. | HOHA Paula | SC Magura Cisnadie | 2 | 6 | 0,33 |
58. | FRAFJORD Marit | Team Esbjerg | 2 | 6 | 0,33 |
59. | JEZSIKAVA Karina | HC Podravka Vegeta | 2 | 6 | 0,33 |
60. | DZSONO Dragica | HC Podravka Vegeta | 2 | 6 | 0,33 |
61. | MILOSEVICS Selena | HC Podravka Vegeta | 2 | 6 | 0,33 |
62. | KORSÓS Dorina | TusSies Metzingen | 2 | 6 | 0,33 |
63. | KOBYLINSKA Monika | TusSies Metzingen | 2 | 6 | 0,33 |
64. | KALF Marlene | TusSies Metzingen | 2 | 6 | 0,33 |
65. | HALLAGÅRD Elin | IK Sävehof | 2 | 6 | 0,33 |
66. | STEFFENSEN Jens | Ikast Handbold | 1 | 1 | 1,00 |
67. | HAUGDAL Eirik | Storhamar Handball Elite | 1 | 1 | 1,00 |
68. | DAHL Bent | Siófok KC | 1 | 1 | 1,00 |
69. | LÖKE Heidi | Norvégia | 1 | 2 | 0,50 |
70. | OUSTORP Geir | Larvik HK | 1 | 5 | 0,20 |
71. | NIELSEN Stine | Viborg HK | 1 | 5 | 0,20 |
72. | FRIIS Emma | Ikast Handbold | 1 | 5 | 0,20 |
73. | BURCEA Bogdan | SCM Craiova | 1 | 5 | 0,20 |
74. | TREFILOV Jevgenyij | Kubany | 1 | 5 | 0,20 |
75. | KRÖNELL Thess | IK Sävehof | 1 | 5 | 0,20 |
76. | ANDENAES June | Larvik HK | 1 | 6 | 0,17 |
77. | BERGUM Mari | Larvik HK | 1 | 6 | 0,17 |
78. | CHRISTENSEN Emilie | Larvik HK | 1 | 6 | 0,17 |
79. | JENSEN Line | Viborg HK | 1 | 6 | 0,17 |
80. | DAHL Ida-Marie | Viborg HK | 1 | 6 | 0,17 |
81. | NORGAARD Ann | Viborg HK | 1 | 6 | 0,17 |
82. | HANSEN Amalie | Viborg HK | 1 | 6 | 0,17 |
83. | JÖRGENSEN Kristina | Viborg HK | 1 | 6 | 0,17 |
84. | ENGLERT Sabine | Ikast Handbold | 1 | 6 | 0,17 |
85. | FAUSKE Helene | Ikast Handbold | 1 | 6 | 0,17 |
86. | MÖLLER Michala | Ikast Handbold | 1 | 6 | 0,17 |
87. | MOEN Tor Odvar | Siófok KC | 1 | 6 | 0,17 |
88. | HMIROVA Tatjana | ZsRK Vardar | 1 | 6 | 0,17 |
89. | NZE MINKO Estelle | Siófok KC | 1 | 6 | 0,17 |
90. | SELARU Carmen | SCM Craiova | 1 | 6 | 0,17 |
91. | TATAR Timea | SCM Craiova | 1 | 6 | 0,17 |
92. | LAGERQUIST Anna | Nykøbing Falster Håndbold | 1 | 6 | 0,17 |
93. | SUNAMI Yui | Japán | 1 | 6 | 0,17 |
94. | VAN DER HEIJDEN Laura | SG BBM Bietigheim | 1 | 6 | 0,17 |
95. | LAUENROTH Antje | SG BBM Bietigheim | 1 | 6 | 0,17 |
96. | MALESTEIN Antje | SG BBM Bietigheim | 1 | 6 | 0,17 |
97. | NESTAKER Guro | Storhamar Handball Elite | 1 | 6 | 0,17 |
98. | FOLKVORD Ellen | Storhamar Handball Elite | 1 | 6 | 0,17 |
99. | BARKALOVA Jekatyerina | Kubany | 1 | 6 | 0,17 |
100. | SZKOROBOGATCSENKO Antonia | Kubany | 1 | 6 | 0,17 |
A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.