Kézilabda kupa
3. forduló (Sárga lapok)
# | NÉV | KLUB | SÁRGA | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | KOBETICS Andrea | ZsRK Vardar | 2 | 2 | 1,00 |
2. | KARSTEN Elke | Super Amara Bera Bera | 2 | 2 | 1,00 |
3. | LÖKE Heidi | Norvégia | 2 | 2 | 1,00 |
4. | FREDRIKSSON Moa | Storhamar Handball Elite | 2 | 2 | 1,00 |
5. | FREY Sonja | Paris 92 | 2 | 2 | 1,00 |
6. | SERCIEN UGOLIN Oceane | Paris 92 | 2 | 2 | 1,00 |
7. | FERNANDEZ Alicia | SCM Ramnicu Valcea | 2 | 2 | 1,00 |
8. | LÖSETH Tonje | Ikast Handbold | 2 | 2 | 1,00 |
9. | IVERSEN Sarah | Ikast Handbold | 2 | 2 | 1,00 |
10. | HÖGDAHL Moa | Viborg HK | 2 | 2 | 1,00 |
11. | GEGA Marta | MKS FunFloor Perla Lublin | 2 | 2 | 1,00 |
12. | BURLET Lindsay | ES Besancon Feminin | 2 | 2 | 1,00 |
13. | NUNEZ NISTA Maria | ES Besancon Feminin | 2 | 2 | 1,00 |
14. | CSERNOVA Julia | HC Zvezda | 2 | 2 | 1,00 |
15. | BOLJEVICS Jasna | CSM Roman | 2 | 2 | 1,00 |
16. | GRIJSEELS Alina | BV Borussia 09 Dortmund | 2 | 2 | 1,00 |
17. | WEISHEITEL Saskia | BV Borussia 09 Dortmund | 2 | 2 | 1,00 |
18. | WALLÉN Angelica | Nykøbing Falster Håndbold | 2 | 2 | 1,00 |
19. | KJÄLLHAGE Evelina | H 65 Höörs HK | 2 | 2 | 1,00 |
20. | STEFFENSEN Jens | Ikast Handbold | 1 | 1 | 1,00 |
21. | KOSTELNA Alica | DHK Banik Most | 1 | 1 | 1,00 |
22. | JOHANSSON Magnus | Storhamar Handball Elite | 1 | 1 | 1,00 |
23. | APETREI Oana-Valentina | SC Magura Cisnadie | 1 | 1 | 1,00 |
24. | DMITRIJEVA Darja | Handball Club Lada | 1 | 2 | 0,50 |
25. | CSERBAK Olga | Handball Club Lada | 1 | 2 | 0,50 |
26. | AMELCSENKO Alena | Handball Club Lada | 1 | 2 | 0,50 |
27. | GAFONOVA Marija | Handball Club Lada | 1 | 2 | 0,50 |
28. | ELGHAOUI Asma | Siófok KC | 1 | 2 | 0,50 |
29. | DRABIK Joanna | Siófok KC | 1 | 2 | 0,50 |
30. | GONZÁLEZ Mireya | Siófok KC | 1 | 2 | 0,50 |
31. | SZEKERCZÉS Luca | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 | 2 | 0,50 |
32. | CIFRA Anita | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 | 2 | 0,50 |
33. | SANS SERRA Judith | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
34. | TERÉS Nekane | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
35. | MENÉNDEZ Alba | Super Amara Bera Bera | 1 | 2 | 0,50 |
36. | LASSOURCE Corale | ÉRD HC | 1 | 2 | 0,50 |
37. | JERÁBKOVÁ Markéta | ÉRD HC | 1 | 2 | 0,50 |
38. | PAPP Nikoletta | ÉRD HC | 1 | 2 | 0,50 |
39. | KIRÁLY Réka | ÉRD HC | 1 | 2 | 0,50 |
40. | LANDI Gabriella | ÉRD HC | 1 | 2 | 0,50 |
41. | FOGGÉA Julie | ÉRD HC | 1 | 2 | 0,50 |
42. | RIEGELHUTH Betina | Storhamar Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
43. | NESTAKER Guro | Storhamar Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
44. | LASSOURCE Deborah | Paris 92 | 1 | 2 | 0,50 |
45. | PINTEA Crina | Paris 92 | 1 | 2 | 0,50 |
46. | INGSTAD Vilde | Team Esbjerg | 1 | 2 | 0,50 |
47. | JENSEN Anette | Team Esbjerg | 1 | 2 | 0,50 |
48. | SOLBERG Sanna | Norvégia | 1 | 2 | 0,50 |
49. | JÖRGENSEN Line | Team Esbjerg | 1 | 2 | 0,50 |
50. | PERA Florentin | SCM Ramnicu Valcea | 1 | 2 | 0,50 |
51. | KHOUILDI Ines | Tunézia | 1 | 2 | 0,50 |
52. | GLIBKO Irina | SCM Ramnicu Valcea | 1 | 2 | 0,50 |
53. | BACAOANU Raluca | SCM Ramnicu Valcea | 1 | 2 | 0,50 |
54. | DA SILVA VIEIRA Samara | SCM Ramnicu Valcea | 1 | 2 | 0,50 |
55. | BJERREGAARD Mathilde | Ikast Handbold | 1 | 2 | 0,50 |
56. | NIELSEN Stine | Viborg HK | 1 | 2 | 0,50 |
57. | GOJKOVICS Jelena | ZORK Jagodina | 1 | 2 | 0,50 |
58. | MATUSZCZYK Sylwia | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 | 2 | 0,50 |
59. | URTNOWSKA Ewa | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 | 2 | 0,50 |
60. | LIS Robert | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 | 2 | 0,50 |
61. | BOUQUET Chloe | ES Besancon Feminin | 1 | 2 | 0,50 |
62. | OSZIPOVA Nagyezsda | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
63. | ILLARJONOVA Anasztasija | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
64. | ZAHAROVA Tatjana | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
65. | COSTA Mariana | Brazília | 1 | 2 | 0,50 |
66. | ESPINEIRA Anthia | Club Balonman Atletico Guardes | 1 | 2 | 0,50 |
67. | PEREZ BUFORN Paulina | Club Balonman Atletico Guardes | 1 | 2 | 0,50 |
68. | KURCSANKOVA Alesija | Club Balonman Atletico Guardes | 1 | 2 | 0,50 |
69. | DOIRO Estela | Club Balonman Atletico Guardes | 1 | 2 | 0,50 |
70. | EGOZKUE Naiara | Club Balonman Atletico Guardes | 1 | 2 | 0,50 |
71. | SEMPERE Africa | Club Balonman Atletico Guardes | 1 | 2 | 0,50 |
72. | FROLOVA Jaroszlava | Kubany | 1 | 2 | 0,50 |
73. | SZKOROBOGATCSENKO Antonia | Kubany | 1 | 2 | 0,50 |
74. | MATLASKOVA Jekatyerina | Kubany | 1 | 2 | 0,50 |
75. | GARJEVA Julia | Kubany | 1 | 2 | 0,50 |
76. | KOSTELNÁ Katarina | DHK Banik Most | 1 | 2 | 0,50 |
77. | MIKULÁŠKOVÁ Veronika | DHK Banik Most | 1 | 2 | 0,50 |
78. | KOVÁCS Patrícia | TusSies Metzingen | 1 | 2 | 0,50 |
79. | MINEVSZKAJA Ewgenija | TusSies Metzingen | 1 | 2 | 0,50 |
80. | HAGGERTY Tamara | TusSies Metzingen | 1 | 2 | 0,50 |
81. | BEHNKE Julia | TusSies Metzingen | 1 | 2 | 0,50 |
82. | SELARU Carmen | SCM Craiova | 1 | 2 | 0,50 |
83. | TANASIE Ana-Maria | SCM Craiova | 1 | 2 | 0,50 |
84. | SERICS Andrea | SCM Craiova | 1 | 2 | 0,50 |
85. | GJEORGJIEVSZKA Elena | SCM Craiova | 1 | 2 | 0,50 |
86. | WESTBERG Emelie | Nykøbing Falster Håndbold | 1 | 2 | 0,50 |
87. | JAKOBSEN Isabella | Nykøbing Falster Håndbold | 1 | 2 | 0,50 |
88. | PEDERSEN Laerke | Nykøbing Falster Håndbold | 1 | 2 | 0,50 |
89. | LARSEN Jakob | Nykøbing Falster Håndbold | 1 | 2 | 0,50 |
90. | MANSSON Ola | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
91. | HVENFELTH Sofia | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
92. | JOHANSSON Anna | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.