Kézilabda kupa
2. forduló (Sárga lapok)
# | NÉV | KLUB | SÁRGA | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | POKORNÁ Tereza | DHC Slavia Praha | 2 | 2 | 1,00 |
2. | TOMESCU Andrada | SC Magura Cisnadie | 2 | 2 | 1,00 |
3. | NICK Viktória | Dunaújvárosi Kohász KA | 2 | 2 | 1,00 |
4. | ÜNSAL Birol | Muratpasa Belediyesi SK | 2 | 2 | 1,00 |
5. | RASK Emma | H 65 Höörs HK | 2 | 2 | 1,00 |
6. | JOHANSSON Anna | H 65 Höörs HK | 2 | 2 | 1,00 |
7. | GUBERNATIS Friederike | Buxtehuder SV | 2 | 2 | 1,00 |
8. | LÖSETH Tonje | Ikast Handbold | 2 | 2 | 1,00 |
9. | GÓMEZ SUAU Carla | Club Balonman Atletico Guardes | 2 | 2 | 1,00 |
10. | KAISER Stefanie | Hypo Niederösterreich | 2 | 2 | 1,00 |
11. | EINARSDOTTIR Hildigunnar | BV Borussia 09 Dortmund | 2 | 2 | 1,00 |
12. | JAKOBSEN Isabella | Nykøbing Falster Håndbold | 2 | 2 | 1,00 |
13. | TRÚNKOVÁ Nikoleta | IUVENTA Michalovce | 2 | 2 | 1,00 |
14. | LANDRI Valentina | Jomi Salerno | 2 | 2 | 1,00 |
15. | OBRADOVICS Marija | TusSies Metzingen | 2 | 2 | 1,00 |
16. | KOBYLINSKA Monika | TusSies Metzingen | 2 | 2 | 1,00 |
17. | MALASENKO Jelizaveta | HK Asztrahanyocska | 2 | 2 | 1,00 |
18. | VASZILEVSZKAJA Natalia | Fehéroroszország | 2 | 2 | 1,00 |
19. | KOUYATE Aissatou | ES Besancon Feminin | 2 | 2 | 1,00 |
20. | TRJOBCSUK Alina | HC Zvezda | 1 | 1 | 1,00 |
21. | HORACEK Tamara | Paris 92 | 1 | 1 | 1,00 |
22. | SIMSEK Orhan | Kastamonu Belediyesi GSK | 1 | 1 | 1,00 |
23. | LEVEQUE Alice | ES Besancon Feminin | 1 | 1 | 1,00 |
24. | STEFFENSEN Jens | Ikast Handbold | 1 | 1 | 1,00 |
25. | AYGLON Saurine | Neptunes de Nantes | 1 | 1 | 1,00 |
26. | BORGES Juliana | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
27. | FRYCSÁKOVÁ Tereza | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
28. | MISOVÁ Adriana | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
29. | DA SILVA Larissa | SC Magura Cisnadie | 1 | 2 | 0,50 |
30. | CAVALEIRO Deonise | SC Magura Cisnadie | 1 | 2 | 0,50 |
31. | GONZÁLEZ Mireya | Siófok KC | 1 | 2 | 0,50 |
32. | NZE MINKO Estelle | Siófok KC | 1 | 2 | 0,50 |
33. | DRABIK Joanna | Siófok KC | 1 | 2 | 0,50 |
34. | JEZICS Katarina | Siófok KC | 1 | 2 | 0,50 |
35. | AOUSTIN Camille | Siófok KC | 1 | 2 | 0,50 |
36. | SZILÁGYI Zoltán | Praktiker-Vác | 1 | 2 | 0,50 |
37. | TYISKOV-HELEMBAI Fanny | Praktiker-Vác | 1 | 2 | 0,50 |
38. | DE SOUZA Karoline | Praktiker-Vác | 1 | 2 | 0,50 |
39. | ARENHART Barbara | Praktiker-Vác | 1 | 2 | 0,50 |
40. | HÁMORI Konszuéla | Praktiker-Vác | 1 | 2 | 0,50 |
41. | KÁCSOR Gréta | Praktiker-Vác | 1 | 2 | 0,50 |
42. | WYDER Pascale | SPONO Eagles | 1 | 2 | 0,50 |
43. | AMREIN Sabrina | SPONO Eagles | 1 | 2 | 0,50 |
44. | ASELMEYER Carina | SPONO Eagles | 1 | 2 | 0,50 |
45. | WICK Chantal | SPONO Eagles | 1 | 2 | 0,50 |
46. | SZEKERCZÉS Luca | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 | 2 | 0,50 |
47. | SZALAI Babett | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 | 2 | 0,50 |
48. | SIRIÁN Szederke | Dunaújvárosi Kohász KA | 1 | 2 | 0,50 |
49. | MARKU Paschke | SPONO Eagles | 1 | 2 | 0,50 |
50. | TOPRAK Yagmur | Muratpasa Belediyesi SK | 1 | 2 | 0,50 |
51. | SAHIN Yasemin | Muratpasa Belediyesi SK | 1 | 2 | 0,50 |
52. | BARANIK Valerija | Muratpasa Belediyesi SK | 1 | 2 | 0,50 |
53. | HOSGÖR BINBOGA Digdem | Muratpasa Belediyesi SK | 1 | 2 | 0,50 |
54. | ÖZEL Yeliz | Muratpasa Belediyesi SK | 1 | 2 | 0,50 |
55. | LINDQVIST Emma | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
56. | WINBERG Tilda | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
57. | PRIOR Lisa | Buxtehuder SV | 1 | 2 | 0,50 |
58. | DÜVEL Mieke | Buxtehuder SV | 1 | 2 | 0,50 |
59. | JENSEN Line | Viborg HK | 1 | 2 | 0,50 |
60. | HAUGSTED Line | Viborg HK | 1 | 2 | 0,50 |
61. | HÖGDAHL Moa | Viborg HK | 1 | 2 | 0,50 |
62. | MALICZKIEWICZ Monika | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
63. | MILOJEVICS Jovana | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
64. | WAZNA Zuzana | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
65. | MACZKA Malgorzata | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
66. | JAKOBSEN Annika | Ikast Handbold | 1 | 2 | 0,50 |
67. | BJERREGAARD Mathilde | Ikast Handbold | 1 | 2 | 0,50 |
68. | IVERSEN Sarah | Ikast Handbold | 1 | 2 | 0,50 |
69. | VALERO Sarah | Club Balonman Atletico Guardes | 1 | 2 | 0,50 |
70. | CAMPOS COSTA Carmen | Club Balonman Atletico Guardes | 1 | 2 | 0,50 |
71. | BÁRÁNY Krisztina | Hypo Niederösterreich | 1 | 2 | 0,50 |
72. | ÖRVARSDOTTIR Helena | Byasen Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
73. | HOLSTAD Astrid | Byasen Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
74. | ALSTAD Ida | Byasen Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
75. | JAKOBSEN Caroline | Tertnes Bergen | 1 | 2 | 0,50 |
76. | AARDAHL Maren | Byasen Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
77. | NESTAKER Guro | Storhamar Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
78. | VENN Kristin | Storhamar Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
79. | SKINNEHAUGEN Elise | Storhamar Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
80. | LÖKE Heidi | Norvégia | 1 | 2 | 0,50 |
81. | JUHÁSZ Gabriella | Storhamar Handball Elite | 1 | 2 | 0,50 |
82. | MÜLLER Caroline | BV Borussia 09 Dortmund | 1 | 2 | 0,50 |
83. | GRIJSEELS Alina | BV Borussia 09 Dortmund | 1 | 2 | 0,50 |
84. | CONSTANTINESCU Maria | HC Zalau | 1 | 2 | 0,50 |
85. | IRIMIA Raluca | HC Zalau | 1 | 2 | 0,50 |
86. | PANICI Maria | HC Zalau | 1 | 2 | 0,50 |
87. | SEVERIN Alexandra | HC Zalau | 1 | 2 | 0,50 |
88. | WALLÉN Angelica | Nykøbing Falster Håndbold | 1 | 2 | 0,50 |
89. | LAGERQUIST Anna | Nykøbing Falster Håndbold | 1 | 2 | 0,50 |
90. | WESTBERG Emelie | Nykøbing Falster Håndbold | 1 | 2 | 0,50 |
91. | NIELSEN Matilde | Nykøbing Falster Håndbold | 1 | 2 | 0,50 |
92. | HATALCSIK Peter | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
93. | KOMPANIETS Irina | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
94. | BAJCIOVÁ Vladimira | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
95. | KAKASCSIKOVÁ Mirjam | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
96. | GUMJANOV Alekszej | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
97. | KARASEVA Anasztasija | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
98. | ILLARJONOVA Anasztasija | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
99. | CSERNOVA Julia | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
100. | LAURETTI MATOS Cyrielle | Jomi Salerno | 1 | 2 | 0,50 |
A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.