Kézilabda kupa
1. forduló (Sárga lapok)
# | NÉV | KLUB | SÁRGA | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | JAVET Stefanie | LK Zug Handball | 2 | 2 | 1,00 |
2. | ILLARJONOVA Anasztasija | HC Zvezda | 2 | 2 | 1,00 |
3. | KALAUS Larissa | HC Lokomotiva Zagreb | 2 | 2 | 1,00 |
4. | KISIKOVÁ Vladimira | IUVENTA Michalovce | 2 | 2 | 1,00 |
5. | VAN WETERING Bo | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 2 | 2 | 1,00 |
6. | NOVAK Dorin | UHC Müllner Bau Stockerau | 2 | 2 | 1,00 |
7. | BORGES Juliana | DHC Slavia Praha | 2 | 2 | 1,00 |
8. | KOBYLINSKA Monika | TusSies Metzingen | 2 | 2 | 1,00 |
9. | MURATOVICS Esma | Maccabi Arazim Ramat gan | 2 | 2 | 1,00 |
10. | TYISKOV-HELEMBAI Fanny | Praktiker-Vác | 2 | 2 | 1,00 |
11. | SZAMORÁNSZKY Piroska | Praktiker-Vác | 2 | 2 | 1,00 |
12. | HÖGDAHL Moa | Viborg HK | 2 | 2 | 1,00 |
13. | JENSEN Line | Viborg HK | 2 | 2 | 1,00 |
14. | MALAJ Valerina | KH Shqiponja Gjakove | 2 | 2 | 1,00 |
15. | IRMAN Neli | SPONO Eagles | 2 | 2 | 1,00 |
16. | WICK Chantal | SPONO Eagles | 2 | 2 | 1,00 |
17. | TRIFONOSZ Georgia | Youth Union of Athienou | 2 | 2 | 1,00 |
18. | GÓMEZ SUAU Carla | Club Balonman Atletico Guardes | 2 | 2 | 1,00 |
19. | KARLSSON Louise | Fredrikstad Ballklubb | 2 | 2 | 1,00 |
20. | CHRISTIANSEN Kjuus | Fredrikstad Ballklubb | 2 | 2 | 1,00 |
21. | COSKUN Ceren | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 | 2 | 1,00 |
22. | SNOPOVA Julija | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 | 2 | 1,00 |
23. | AMSEN Zola | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 | 1 | 1,00 |
24. | HASLER-PETRIG Jacqueline | LK Zug Handball | 1 | 1 | 1,00 |
25. | EGOZKUE Naiara | Club Balonman Atletico Guardes | 1 | 1 | 1,00 |
26. | ILIJAZ Amra | WHC Metalurg | 1 | 2 | 0,50 |
27. | ARSENIEVSZKA Meri | WHC Metalurg | 1 | 2 | 0,50 |
28. | KALADJIEVSZKA Jana | WHC Metalurg | 1 | 2 | 0,50 |
29. | SZTEFANOVSZKA Szara | WHC Metalurg | 1 | 2 | 0,50 |
30. | GICSEVSZKA Leonida | WHC Metalurg | 1 | 2 | 0,50 |
31. | DEBA Malvine | Paris 92 | 1 | 2 | 0,50 |
32. | MALÁ Veronika | Paris 92 | 1 | 2 | 0,50 |
33. | LASSOURCE Deborah | Paris 92 | 1 | 2 | 0,50 |
34. | HORACEK Tamara | Paris 92 | 1 | 2 | 0,50 |
35. | PINTEA Crina | Paris 92 | 1 | 2 | 0,50 |
36. | PAVICS Martina | LK Zug Handball | 1 | 2 | 0,50 |
37. | WEGMÜLLER Chantal | LK Zug Handball | 1 | 2 | 0,50 |
38. | NYIKITYINA Natalja | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
39. | KLIMANCEVA Victoria | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
40. | OSZIPOVA Nagyezsda | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
41. | CSERNOVA Julia | HC Zvezda | 1 | 2 | 0,50 |
42. | POSAVEC Stella | HC Lokomotiva Zagreb | 1 | 2 | 0,50 |
43. | POSAVEC Paula | HC Lokomotiva Zagreb | 1 | 2 | 0,50 |
44. | BORAS Ana Marija | HC Lokomotiva Zagreb | 1 | 2 | 0,50 |
45. | GULLBERG Ida | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
46. | HVENFELTH Sofia | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
47. | THORLEIFSDOTTIR Kristin | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
48. | LINDQVIST Emma | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
49. | RASK Emma | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
50. | KJÄLLHAGE Evelina | H 65 Höörs HK | 1 | 2 | 0,50 |
51. | SOSTARICS Nenad | HC Lokomotiva Zagreb | 1 | 2 | 0,50 |
52. | FILKOVÁ Tatjana | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
53. | WOLLINGEROVÁ Patricia | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
54. | HABÁNKOVÁ Veronika | IUVENTA Michalovce | 1 | 2 | 0,50 |
55. | CLARIJS Ricardo | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 | 2 | 0,50 |
56. | SPRENGERS Zoe | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 | 2 | 0,50 |
57. | DE HAZE Rachel | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 | 2 | 0,50 |
58. | VAN DER VLIET Nikita | OTTO Werk Force / VOC Amsterdam | 1 | 2 | 0,50 |
59. | MAULER Viktoria | UHC Müllner Bau Stockerau | 1 | 2 | 0,50 |
60. | FRANKOVÁ Julie | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
61. | VECSEROVÁ Barbora | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
62. | FRYCSÁKOVÁ Tereza | DHC Slavia Praha | 1 | 2 | 0,50 |
63. | KASZUMACSICS Lejla | HZRK Grude | 1 | 2 | 0,50 |
64. | CSUTURA Nikolina | HZRK Grude | 1 | 2 | 0,50 |
65. | MARICS Amanda | HZRK Grude | 1 | 2 | 0,50 |
66. | WEIGEL Maren | TusSies Metzingen | 1 | 2 | 0,50 |
67. | AMEGA Delaila | TusSies Metzingen | 1 | 2 | 0,50 |
68. | FUHR Andre | TusSies Metzingen | 1 | 2 | 0,50 |
69. | VAKRAT Shira | Maccabi Arazim Ramat gan | 1 | 2 | 0,50 |
70. | LEVINKIND Shani | Maccabi Arazim Ramat gan | 1 | 2 | 0,50 |
71. | GROZOVSKY Veronika | Maccabi Arazim Ramat gan | 1 | 2 | 0,50 |
72. | COHEN Oshri | Maccabi Arazim Ramat gan | 1 | 2 | 0,50 |
73. | DE SOUZA Karoline | Praktiker-Vác | 1 | 2 | 0,50 |
74. | STRÖMBERG Carin | Viborg HK | 1 | 2 | 0,50 |
75. | NIELSEN Stine | Viborg HK | 1 | 2 | 0,50 |
76. | STELMAK Irina | Galicsanka Lviv | 1 | 2 | 0,50 |
77. | HAJKOVA Ilona | Galicsanka Lviv | 1 | 2 | 0,50 |
78. | MARKEVICS Mariana | Galicsanka Lviv | 1 | 2 | 0,50 |
79. | BARANOVICS Anasztazija | Galicsanka Lviv | 1 | 2 | 0,50 |
80. | PIELESZ Klaudia | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
81. | MACHADO MATIELI Patricia | Vistal Gdynia | 1 | 2 | 0,50 |
82. | BUKLAREWICZ Malgorzata | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
83. | HARTMAN Malwina | MKS Zaglebie Lubin | 1 | 2 | 0,50 |
84. | ABBASOVA Marta | HC Azersu | 1 | 2 | 0,50 |
85. | CSAPLIGINA Darja | NUR Mingecsavir | 1 | 2 | 0,50 |
86. | MIHALKOVICS Irina | HC Azersu | 1 | 2 | 0,50 |
87. | AZOLINA Krisztina | HC Azersu | 1 | 2 | 0,50 |
88. | SZPAS Irina | HC Azersu | 1 | 2 | 0,50 |
89. | KIRTZ Lena | Handball Kaerjeng | 1 | 2 | 0,50 |
90. | WEINTZEN Jil | Handball Kaerjeng | 1 | 2 | 0,50 |
91. | ROGUCKA-WESIERKA Emilia | Handball Kaerjeng | 1 | 2 | 0,50 |
92. | GOLUBEVA Anna | BNTU-BelAZ Minszk | 1 | 2 | 0,50 |
93. | ARCJUKOVICS Lilja | BNTU-BelAZ Minszk | 1 | 2 | 0,50 |
94. | HUTAVA Valerija | BNTU-BelAZ Minszk | 1 | 2 | 0,50 |
95. | HRAHOVSZKAJA Anasztazija | BNTU-BelAZ Minszk | 1 | 2 | 0,50 |
96. | FAZLIJA Shpresa | KH Shqiponja Gjakove | 1 | 2 | 0,50 |
97. | AMREIN Sabrina | SPONO Eagles | 1 | 2 | 0,50 |
98. | ASELMEYER Carina | SPONO Eagles | 1 | 2 | 0,50 |
99. | ELLINA Lito | Youth Union of Athienou | 1 | 2 | 0,50 |
100. | FIAKU Varvara | Youth Union of Athienou | 1 | 2 | 0,50 |
A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.