Női (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. JAVET Stefanie LK Zug Handball 2 2 1,00
2. ILLARJONOVA Anasztasija Zvezda Zvenyigorod 2 2 1,00
3. KALAUS Larissa HC Lokomotiva Zagreb 2 2 1,00
4. KISIKOVÁ Vladimira IUVENTA Michalovce 2 2 1,00
5. VAN WETERING Bo OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 2 2 1,00
6. NOVAK Dorin UHC Müllner Bau Stockerau 2 2 1,00
7. BORGES Juliana DHC Slavia Praha 2 2 1,00
8. KOBYLINSKA Monika TusSies Metzingen 2 2 1,00
9. MURATOVICS Esma Maccabi Arazim Ramat gan 2 2 1,00
10. HELEMBAI Fanny GVM Europe-Vác 2 2 1,00
11. SZAMORÁNSZKY Piroska GVM Europe-Vác 2 2 1,00
12. HÖGDAHL Moa Byasen Handball Elite 2 2 1,00
13. JENSEN Line Viborg HK 2 2 1,00
14. MALAJ Valerina KH Shqiponja Gjakove 2 2 1,00
15. IRMAN Neli Szlovénia 2 2 1,00
16. WICK Chantal SPONO Eagles 2 2 1,00
17. TRIFONOSZ Georgia Youth Union of Athienou 2 2 1,00
18. GOMEZ Carla Mecalia Atletico Guardes 2 2 1,00
19. KARLSSON Louise Fredrikstad Ballklubb 2 2 1,00
20. CHRISTIANSEN Kjuus Fredrikstad Ballklubb 2 2 1,00
21. COSKUN Ceren Kastamonu Belediyesi GSK 2 2 1,00
22. SNOPOVA Julija Kastamonu Belediyesi GSK 2 2 1,00
23. AMSEN Zola OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 1 1 1,00
24. HASLER-PETRIG Jacqueline LK Zug Handball 1 1 1,00
25. EGOZKUE Naiara Mecalia Atletico Guardes 1 1 1,00
26. ILIJAZ Amra WHC Metalurg 1 2 0,50
27. ARSENIEVSZKA Meri WHC Metalurg 1 2 0,50
28. KALADJIEVSZKA Jana WHC Metalurg 1 2 0,50
29. SZTEFANOVSZKA Szara WHC Metalurg 1 2 0,50
30. GICSEVSZKA Leonida WHC Metalurg 1 2 0,50
31. DEBA Malvine Paris 92 1 2 0,50
32. MALÁ Veronika Paris 92 1 2 0,50
33. LASSOURCE Deborah Paris 92 1 2 0,50
34. HORACEK Tamara Paris 92 1 2 0,50
35. PINTEA Crina Paris 92 1 2 0,50
36. PAVICS Martina LK Zug Handball 1 2 0,50
37. WEGMÜLLER Chantal LK Zug Handball 1 2 0,50
38. NYIKITYINA Natalja Zvezda Zvenyigorod 1 2 0,50
39. KLIMANCEVA Victoria Zvezda Zvenyigorod 1 2 0,50
40. OSZIPOVA Nagyezsda Zvezda Zvenyigorod 1 2 0,50
41. CSERNOVA Julia Zvezda Zvenyigorod 1 2 0,50
42. POSAVEC Stella HC Lokomotiva Zagreb 1 2 0,50
43. POSAVEC Paula HC Lokomotiva Zagreb 1 2 0,50
44. BORAS Ana Marija HC Lokomotiva Zagreb 1 2 0,50
45. GULBERG Ida H 65 Höörs HK 1 2 0,50
46. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 1 2 0,50
47. THORLEIFSDOTTIR Kristin H 65 Höörs HK 1 2 0,50
48. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 1 2 0,50
49. RASK Emma H 65 Höörs HK 1 2 0,50
50. KJÄLLHAGE Evelina H 65 Höörs HK 1 2 0,50
51. SOSTARICS Nenad HC Lokomotiva Zagreb 1 2 0,50
52. FILKOVÁ Tatjana IUVENTA Michalovce 1 2 0,50
53. WOLLINGEROVÁ Patricia IUVENTA Michalovce 1 2 0,50
54. HABÁNKOVÁ Veronika IUVENTA Michalovce 1 2 0,50
55. CLARIJS Ricardo OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 1 2 0,50
56. SPRENGERS Zoe OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 1 2 0,50
57. DE HAZE Rachel OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 1 2 0,50
58. VAN DER VLIET Nikita OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 1 2 0,50
59. MAULER Viktoria UHC Müllner Bau Stockerau 1 2 0,50
60. FRANKOVÁ Julie DHC Slavia Praha 1 2 0,50
61. VECSEROVÁ Barbora DHC Slavia Praha 1 2 0,50
62. FRYCSÁKOVÁ Tereza DHC Slavia Praha 1 2 0,50
63. KASZUMACSICS Lejla HZRK Grude 1 2 0,50
64. CSUTURA Nikolina HZRK Grude 1 2 0,50
65. MARICS Amanda HZRK Grude 1 2 0,50
66. WEIGEL Maren TusSies Metzingen 1 2 0,50
67. AMEGA Delaila TusSies Metzingen 1 2 0,50
68. FUHR Andre TusSies Metzingen 1 2 0,50
69. VAKRAT Shira Maccabi Arazim Ramat gan 1 2 0,50
70. LEVINKIND Shani Maccabi Arazim Ramat gan 1 2 0,50
71. GROZOVSKY Veronika Maccabi Arazim Ramat gan 1 2 0,50
72. COHEN Oshri Maccabi Arazim Ramat gan 1 2 0,50
73. DA SOUZA Karoline GVM Europe-Vác 1 2 0,50
74. STRÖMBERG Carin Viborg HK 1 2 0,50
75. NIELSEN Stine Viborg HK 1 2 0,50
76. STELMAK Irina Galicsanka Lviv 1 2 0,50
77. HAJKOVA Ilona Galicsanka Lviv 1 2 0,50
78. MARKEVICS Mariana Galicsanka Lviv 1 2 0,50
79. BARANOVICS Anasztazija Galicsanka Lviv 1 2 0,50
80. PIELESZ Klaudia Metraco Zaglebie Lubin 1 2 0,50
81. MATIELI Patricia Vistal Gdynia 1 2 0,50
82. BUKLAREWICZ Malgorzata Metraco Zaglebie Lubin 1 2 0,50
83. Hartman Malwina Metraco Zaglebie Lubin 1 2 0,50
84. ABBASOVA Marta HC Azersu 1 2 0,50
85. CSAPLIGINA Darja NUR Mingecsavir 1 2 0,50
86. MIHALKOVICS Irina HC Azersu 1 2 0,50
87. AZOLINA Krisztina HC Azersu 1 2 0,50
88. SZPAS Irina HC Azersu 1 2 0,50
89. KIRTZ Lena Handball Kaerjeng 1 2 0,50
90. WEINTZEN Jil Handball Kaerjeng 1 2 0,50
91. ROGUCKA-WESIERKA Emilia Handball Kaerjeng 1 2 0,50
92. GOLUBEVA Anna BNTU-BelAZ Minszk 1 2 0,50
93. ARCJUKOVICS Lilja BNTU-BelAZ Minszk 1 2 0,50
94. HUTAVA Valerija BNTU-BelAZ Minszk 1 2 0,50
95. HRAHOVSZKAJA Anasztazija BNTU-BelAZ Minszk 1 2 0,50
96. FAZLIJA Shpresa KH Shqiponja Gjakove 1 2 0,50
97. AMREIN Sabrina SPONO Eagles 1 2 0,50
98. ASELMEYER Carina SPONO Eagles 1 2 0,50
99. ELLINA Lito Youth Union of Athienou 1 2 0,50
100. FIAKU Varvara Youth Union of Athienou 1 2 0,50

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk