Csoportmérkőzések (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. KOCH Johan Kadetten Schaffhausen 5 5 1,00
2. KARLSSON Tobias SG Flensburg-Handewitt 5 5 1,00
3. MYRHOL Bjarte Skjern Handbold 5 5 1,00
4. POTEKO Vid HC Meskov Breszt 4 5 0,80
5. HALD JENSEN Simon Aalborg Handbold 4 5 0,80
6. SCHUCH Timuzsin István Telekom Veszprém 4 5 0,80
7. ARAÚJO Edmilson Sporting CP 4 5 0,80
8. DÖNE Ramazan Besiktas Mogaz HT 4 5 0,80
9. WIENCEK Patrick THW Kiel 4 5 0,80
10. DISSINGER Christian THW Kiel 4 5 0,80
11. PEJOVICS Zsarko RK Gorenje Velenje 4 5 0,80
12. MAUSAVI Seyed CS Dinamo Bucuresti 4 5 0,80
13. ABUTOVICS Ilija HC Vardar 4 5 0,80
14. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 3 4 0,75
15. HORAK Pavel HC Meskov Breszt 3 5 0,60
16. ARNARSSON Arnar IFK Kristianstad 3 5 0,60
17. HENNINGSSON Philip IFK Kristianstad 3 5 0,60
18. MANDALINICS Stipe HC PPD Zagreb 3 5 0,60
19. ANTONSEN Rene Aalborg Handbold 3 5 0,60
20. BECSIRI Krisztian RK Celje Pivovarna Lasko 3 5 0,60
21. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém 3 5 0,60
22. FABREGAS Ludovic Montpellier HB 3 5 0,60
23. SOUSSI Mohamed Montpellier HB 3 5 0,60
24. ANDJELICS Bozso HC Metalurg 3 5 0,60
25. BJELANOVIC Bosko Sporting CP 3 5 0,60
26. KOPCO Michal Sporting CP 3 5 0,60
27. MÜFIT Arin Besiktas Mogaz HT 3 5 0,60
28. BULJUBASICS Josip Besiktas Mogaz HT 3 5 0,60
29. KARABATIC Nikola Paris Saint-Germain Handball 3 5 0,60
30. TOURNAT Nicolas HBC Nantes 3 5 0,60
31. ANTI Thierry HBC Nantes 3 5 0,60
32. PINEIRO Martin Abanca Ademar Leon 3 5 0,60
33. STENBÄCKEN Jonathan Skjern Handbold 3 5 0,60
34. OBRADOVICS Nemanja Orlen Wisla Plock 3 5 0,60
35. FERREIRA Rogerio HC Vardar 3 5 0,60
36. PEKELER Hendrik Rhein-Neckar Löwen 3 5 0,60
37. GUARDIOLA Gedeon Rhein-Neckar Löwen 3 5 0,60
38. MEM Dika FC Barcelona Lassa 3 5 0,60
39. MORROS Viran FC Barcelona Lassa 3 5 0,60
40. OSTIR Marko RK Gorenje Velenje 2 2 1,00
41. KLEIN Dominik HBC Nantes 2 3 0,67
42. BUJCSENKO Jevgenyij HC Motor Zaporozsje 2 3 0,67
43. MACKOVSEK Borut RK Celje Pivovarna Lasko 2 4 0,50
44. NAGY László Telekom Veszprém 2 4 0,50
45. FELIHO Rock HBC Nantes 2 4 0,50
46. SAJIN Milan CS Dinamo Bucuresti 2 4 0,50
47. OSZTACSENKO Roman Csehovszki Medvegyi 2 5 0,40
48. KOTOV Alekszander Csehovszki Medvegyi 2 5 0,40
49. ANDREJEV Pavel Csehovszki Medvegyi 2 5 0,40
50. SANTALOV Dmitrij Csehovszki Medvegyi 2 5 0,40
51. SELMENKO Szergej HC Motor Zaporozsje 2 5 0,40
52. SZELICSEV Lev HC Motor Zaporozsje 2 5 0,40
53. SZOROKA Igor HC Motor Zaporozsje 2 5 0,40
54. BABICSEV Maxim HC Motor Zaporozsje 2 5 0,40
55. POKLAR Tine Elverum Handball 2 5 0,40
56. BÖRRESEN Aleksander Elverum Handball 2 5 0,40
57. KUKUCKA Peter Kadetten Schaffhausen 2 5 0,40
58. OSZTRUSKO Vladislav Kadetten Schaffhausen 2 5 0,40
59. SZYBA Michal Kadetten Schaffhausen 2 5 0,40
60. LIJEWSKI Krzysztof PGE Vive Kielce 2 5 0,40
61. KUS Mateusz PGE Vive Kielce 2 5 0,40
62. MAMICS Marko PGE Vive Kielce 2 5 0,40
63. JURECKI Michal PGE Vive Kielce 2 5 0,40
64. LIPOVAC Mario IFK Kristianstad 2 5 0,40
65. KONTREC Tin HC PPD Zagreb 2 5 0,40
66. SUSNJA Leon HC PPD Zagreb 2 5 0,40
67. VALCSICS Joszip HC PPD Zagreb 2 5 0,40
68. VALCSICS Toncsi HC PPD Zagreb 2 5 0,40
69. KAMENICA Kasim HC PPD Zagreb 2 5 0,40
70. HEINL Jacob SG Flensburg-Handewitt 2 5 0,40
71. SUHOLEZSNIK Matics RK Celje Pivovarna Lasko 2 5 0,40
72. MLAKAR Zsiga RK Celje Pivovarna Lasko 2 5 0,40
73. SULICS Renato Telekom Veszprém 2 5 0,40
74. BINGO Arnaud Montpellier HB 2 5 0,40
75. DIMITRIEVSZKI Darko HC Metalurg 2 5 0,40
76. RADOJKOVICS Mihajlo Besiktas Mogaz HT 2 5 0,40
77. KRSMANCSICS Marko Besiktas Mogaz HT 2 5 0,40
78. SAGOSEN Sander Paris Saint-Germain Handball 2 5 0,40
79. GENSHEIMER Uwe Paris Saint-Germain Handball 2 5 0,40
80. BILYK Nikola THW Kiel 2 5 0,40
81. WEINHOLD Steffen THW Kiel 2 5 0,40
82. TOFT HANSEN Rene THW Kiel 2 5 0,40
83. GURBINDO Eduardo HBC Nantes 2 5 0,40
84. GORBOK Szergej MOL-Pick Szeged 2 5 0,40
85. BLAZSEVICS Alen MOL-Pick Szeged 2 5 0,40
86. GABER Matej MOL-Pick Szeged 2 5 0,40
87. MARKOTICS Robert RK Gorenje Velenje 2 5 0,40
88. VEJIN Predrag Abanca Ademar Leon 2 5 0,40
89. CAROU Marcel Abanca Ademar Leon 2 5 0,40
90. COSTOYA Rodriguez Abanca Ademar Leon 2 5 0,40
91. BOSKOVICS Novak CS Dinamo Bucuresti 2 5 0,40
92. KRAJEWSKI Przemyslav Orlen Wisla Plock 2 5 0,40
93. GHIONEA Valentin Orlen Wisla Plock 2 5 0,40
94. MAQUEDA Jorge HC Vardar 2 5 0,40
95. GONZALEZ GUTIERREZ Raúl HC Vardar 2 5 0,40
96. TOMAS Victor FC Barcelona Lassa 2 5 0,40
97. SORHAINDO Cedric FC Barcelona Lassa 2 5 0,40
98. HERNANDEZ Alexis FC Barcelona Lassa 2 5 0,40
99. PEDROSO Cláudio Sporting CP 1 1 1,00
100. SENTÜRK Ilker Besiktas Mogaz HT 1 1 1,00

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk