Kézilabda kupa
Negyeddöntők (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | DEMBELE Siraba | HK Rosztov-Don | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
2. | BRNOVICS Tatjana | WHC Buducsnoszt BEMAX | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
3. | PETROVA Majja | HK Rosztov-Don | 2 (4 perc) | 1 | 2,00 |
4. | LUCIANO Jurswailly | Metz Handball | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
5. | MAKEJEVA Kszenyija | HK Rosztov-Don | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
6. | SZLIVINSZKAJA Elena | HK Rosztov-Don | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
7. | SNELDER Danick | FTC-Rail Cargo Hungaria | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
8. | AMORIM Eduarda | Győri Audi ETO KC | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
9. | PUHALÁK Szidónia | Győri Audi ETO KC | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
10. | BJERREGAARD Mathilde | Ikast Handbold | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
11. | LEKICS Andrea | ZsRK Vardar | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
12. | CVIJICS Dragana | ZsRK Vardar | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
13. | KOBETICS Andrea | ZsRK Vardar | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
14. | RADICSEVICS Jovanka | ZsRK Vardar | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
15. | SANS SERRA Judith | Ikast Handbold | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
16. | FRAFJORD Marit | CSM Bucuresti | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
17. | GULLDÉN Isabelle | CSM Bucuresti | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
18. | NEAGU Cristina | CSM Bucuresti | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
19. | HAGMAN Nathalie | CSM Bucuresti | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
20. | MEHMEDOVICS Majda | CSM Bucuresti | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
21. | RAJCSICS Marina | Metz Handball | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
22. | CABRAL BARBOSA Alexandrina | HK Rosztov-Don | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
23. | JOVANOVIC Marija | FTC-Rail Cargo Hungaria | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
24. | MÁRTON Gréta | FTC-Rail Cargo Hungaria | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
25. | CSISZÁR-SZEKERES Klára | FTC-Rail Cargo Hungaria | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
26. | SZUCSÁNSZKI Zita | FTC-Rail Cargo Hungaria | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
27. | UJKICS Dijana | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
28. | JAUKOVICS Djurdjina | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
29. | PREMOVICS Sanja | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
30. | RAJCSEVICS Milena | WHC Buducsnoszt BEMAX | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
31. | KNEDLÍKOVÁ Jana | Győri Audi ETO KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
32. | HANSEN Anne Mette | Győri Audi ETO KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
33. | ALTHAUS Anja | Győri Audi ETO KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
34. | FODOR Csenge | Győri Audi ETO KC | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.