Középdöntők (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 8  (16 perc) 6 1,33
2. TOMORI Zsuzsanna Győri Audi ETO KC 6  (12 perc) 6 1,00
3. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 6  (12 perc) 6 1,00
4. KLIKOVAC Andrea ZsRK Vardar 5  (10 perc) 6 0,83
5. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducsnoszt 5  (10 perc) 6 0,83
6. PLETIKOSZICS Matea ZsRK Buducsnoszt 5  (10 perc) 6 0,83
7. BJERREGAARD Mathilde FC Midtjylland 5  (10 perc) 6 0,83
8. SANS SERRA Judith FC Midtjylland 5  (10 perc) 6 0,83
9. NIEDERWIESER Anika Thüringer HC 4  (8 perc) 5 0,80
10. LANG Saskia Thüringer HC 4  (8 perc) 5 0,80
11. MEHMEDOVICS Majda CSM Bucuresti 4  (8 perc) 6 0,67
12. BILTOFT Mia SG BBM Bietigheim 4  (8 perc) 6 0,67
13. CVIJICS Dragana ZsRK Vardar 4  (8 perc) 6 0,67
14. LAZOVICS Barbara ZsRK Vardar 4  (8 perc) 6 0,67
15. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 4  (8 perc) 6 0,67
16. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 4  (8 perc) 6 0,67
17. IVERSEN Sarah Nykøbing Falster HB 4  (8 perc) 6 0,67
18. BENKO Aneta RK Krim Mercator 4  (8 perc) 6 0,67
19. BROCH Yvette Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 6 0,50
20. GROOT Nycke Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 6 0,50
21. HANSEN Anne Mette Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 6 0,50
22. HUBER Josefine Thüringer HC 3  (6 perc) 6 0,50
23. JAKUBISOVA Lydia Thüringer HC 3  (6 perc) 6 0,50
24. LUCIANO Jurswailly Metz Handball 3  (6 perc) 6 0,50
25. EDWIGE Beatrice Metz Handball 3  (6 perc) 6 0,50
26. RAJCSEVICS Milena ZsRK Buducsnoszt 3  (6 perc) 6 0,50
27. HORNYÁK Dóra FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 6 0,50
28. SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 6 0,50
29. CABRAL BARBOSA Alexandrina HK Rosztov Don 3  (6 perc) 6 0,50
30. SZLIVINSZKAJA Elena HK Rosztov Don 3  (6 perc) 6 0,50
31. KRISTIANSEN Kristina Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 6 0,50
32. LAGERQUIST Anna Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 6 0,50
33. PEREDERIJ Olga RK Krim Mercator 3  (6 perc) 6 0,50
34. BURGAARD Louise FC Midtjylland 3  (6 perc) 6 0,50
35. MALESTEIN Antje SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 2 1,00
36. PETROVA Majja HK Rosztov Don 2  (4 perc) 3 0,67
37. WOLLER Cecilie SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 3 0,67
38. LÖSETH Tonje FC Midtjylland 2  (4 perc) 4 0,50
39. JÖRGENSEN Line CSM Bucuresti 2  (4 perc) 6 0,33
40. LAUENROTH Antje SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 6 0,33
41. SMITS Xenia Metz Handball 2  (4 perc) 6 0,33
42. HOUETTE Manon Metz Handball 2  (4 perc) 6 0,33
43. LACRABERE Alexandra ZsRK Vardar 2  (4 perc) 6 0,33
44. PAVICSEVICS Ivona ZsRK Buducsnoszt 2  (4 perc) 6 0,33
45. MALOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 2  (4 perc) 6 0,33
46. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 6 0,33
47. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 6 0,33
48. DEMBELE Siraba HK Rosztov Don 2  (4 perc) 6 0,33
49. KRISTIANSEN Celine Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 6 0,33
50. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 6 0,33
51. KOREN Alja RK Krim Mercator 2  (4 perc) 6 0,33
52. ZULICS Nina RK Krim Mercator 2  (4 perc) 6 0,33
53. OMOREGIE Elizabeth RK Krim Mercator 2  (4 perc) 6 0,33
54. KANOR Laura Metz Handball 1  (2 perc) 2 0,50
55. ROZEMALEN Charris SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 3 0,33
56. VUKCSEVICS Nikolina ZsRK Buducsnoszt 1  (2 perc) 3 0,33
57. CANADIJA Andrea ZsRK Vardar 1  (2 perc) 4 0,25
58. BAZALIU Bianca CSM Bucuresti 1  (2 perc) 5 0,20
59. WOHLBOLD Kerstin Thüringer HC 1  (2 perc) 5 0,20
60. LEKICS Andrea ZsRK Vardar 1  (2 perc) 5 0,20
61. KERAMICSIEVA Teodora ZsRK Vardar 1  (2 perc) 5 0,20
62. MAUBON Marion Metz Handball 1  (2 perc) 5 0,20
63. OFTEDAL Stine Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 6 0,17
64. GÖRBICZ Anita Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 6 0,17
65. KNEDLIKOVA Jana Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 6 0,17
66. HAGMAN Nathalie CSM Bucuresti 1  (2 perc) 6 0,17
67. AYGLON Saurine CSM Bucuresti 1  (2 perc) 6 0,17
68. JACOBSEN Sabina CSM Bucuresti 1  (2 perc) 6 0,17
69. GULLDÉN Isabelle CSM Bucuresti 1  (2 perc) 6 0,17
70. FRAFJORD Marit CSM Bucuresti 1  (2 perc) 6 0,17
71. MITROVIC Gordana Thüringer HC 1  (2 perc) 6 0,17
72. LUZUMOVA Iveta Thüringer HC 1  (2 perc) 6 0,17
73. SCHMELZER Meike Thüringer HC 1  (2 perc) 6 0,17
74. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 6 0,17
75. LANDRE Laurisa Metz Handball 1  (2 perc) 6 0,17
76. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 1  (2 perc) 6 0,17
77. GROS Ana Metz Handball 1  (2 perc) 6 0,17
78. HMIROVA Tatjana ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
79. RADICSEVICS Jovanka ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
80. UJKICS Dijana ZsRK Buducsnoszt 1  (2 perc) 6 0,17
81. LUKÁCS Viktória FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17
82. VAN DER HEIJDEN Laura FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17
83. ILINA Jekatyerina HK Rosztov Don 1  (2 perc) 6 0,17
84. BULATOVICS Katarina HK Rosztov Don 1  (2 perc) 6 0,17
85. RODRIGUES Ana HK Rosztov Don 1  (2 perc) 6 0,17
86. MANAHAROVA Julia HK Rosztov Don 1  (2 perc) 6 0,17
87. PEDERSEN Laerke Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 6 0,17
88. IKEHARA Ayaka Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 6 0,17
89. WESTBERG Johanna Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 6 0,17
90. AMON Ines RK Krim Mercator 1  (2 perc) 6 0,17
91. GREGORC Sanja RK Krim Mercator 1  (2 perc) 6 0,17
92. SZTANKO Tjasa RK Krim Mercator 1  (2 perc) 6 0,17
93. KRISTIANSEN Kristian FC Midtjylland 1  (2 perc) 6 0,17
94. AUGUSTESEN Mie FC Midtjylland 1  (2 perc) 6 0,17
95. JAKOBSEN Annika FC Midtjylland 1  (2 perc) 6 0,17

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk