Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. SKAAR Kari Vipers Kristiansand 8  (16 perc) 6 1,33
2. ZYCH Aleksandra Vistal Gdynia 7  (14 perc) 6 1,17
3. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 7  (14 perc) 6 1,17
4. CVIJICS Dragana ZsRK Vardar 6  (12 perc) 6 1,00
5. BROCH Yvette Győri Audi ETO KC 6  (12 perc) 6 1,00
6. HUBER Josefine Thüringer HC 6  (12 perc) 6 1,00
7. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 6  (12 perc) 6 1,00
8. JACOBSEN Sabina CSM Bucuresti 6  (12 perc) 6 1,00
9. CANADIJA Andrea ZsRK Vardar 5  (10 perc) 6 0,83
10. LÖSETH Tonje FC Midtjylland 5  (10 perc) 6 0,83
11. BURLET Lindsay Brest Bretagne Handball 5  (10 perc) 6 0,83
12. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducnost 5  (10 perc) 6 0,83
13. LUNDE BORGESEN Kristine Vipers Kristiansand 5  (10 perc) 6 0,83
14. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 4  (8 perc) 6 0,67
15. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 4  (8 perc) 6 0,67
16. PEDERSEN Sabine FC Midtjylland 4  (8 perc) 6 0,67
17. STANULEWICZ Magdalena Vistal Gdynia 4  (8 perc) 6 0,67
18. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 4  (8 perc) 6 0,67
19. BREISTÖL Kristine Larvik HK 4  (8 perc) 6 0,67
20. LIMA DE ARAUJO Tamires Larvik HK 4  (8 perc) 6 0,67
21. MALOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 4  (8 perc) 6 0,67
22. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 4  (8 perc) 6 0,67
23. FRAFJORD Marit CSM Bucuresti 4  (8 perc) 6 0,67
24. JÖRGENSEN Line CSM Bucuresti 4  (8 perc) 6 0,67
25. PEREDERIJ Olga RK Krim Mercator 4  (8 perc) 6 0,67
26. LANDRE Laurisa Metz Handball 4  (8 perc) 6 0,67
27. KRISTIANSEN Jeanett Vipers Kristiansand 4  (8 perc) 6 0,67
28. NIEDERWIESER Anika Thüringer HC 3  (6 perc) 5 0,60
29. PENEZICS Andrea ZsRK Vardar 3  (6 perc) 6 0,50
30. SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 6 0,50
31. FALUVÉGI Dorottya FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 6 0,50
32. GÖRBICZ Anita Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 6 0,50
33. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 6 0,50
34. BJERREGAARD Mathilde FC Midtjylland 3  (6 perc) 6 0,50
35. MERG Tiril Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 6 0,50
36. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 6 0,50
37. LIMAL Marion Brest Bretagne Handball 3  (6 perc) 6 0,50
38. RIVAS Mathilde Larvik HK 3  (6 perc) 6 0,50
39. JAKUBISOVA Lydia Thüringer HC 3  (6 perc) 6 0,50
40. ROZEMALEN Charris SG BBM Bietigheim 3  (6 perc) 6 0,50
41. BENKO Aneta RK Krim Mercator 3  (6 perc) 6 0,50
42. KOREN Alja RK Krim Mercator 3  (6 perc) 6 0,50
43. KANOR Orlane Metz Handball 3  (6 perc) 6 0,50
44. NOCANDY Meline Metz Handball 3  (6 perc) 6 0,50
45. KRISTENSEN Mathilde Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 6 0,50
46. AYGLON Saurine CSM Bucuresti 2  (4 perc) 3 0,67
47. LEKICS Andrea ZsRK Vardar 2  (4 perc) 4 0,50
48. JOVANOVIC Marija FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 5 0,40
49. KOZLOWSKA Joanna Vistal Gdynia 2  (4 perc) 5 0,40
50. WOHLBOLD Kerstin Thüringer HC 2  (4 perc) 5 0,40
51. OMOREGIE Elizabeth RK Krim Mercator 2  (4 perc) 5 0,40
52. HMIROVA Tatjana ZsRK Vardar 2  (4 perc) 6 0,33
53. VAN DER HEIJDEN Laura FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 6 0,33
54. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 6 0,33
55. BÓDI Bernadett Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 6 0,33
56. WESTBERG Johanna Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 6 0,33
57. LAGERQUIST Anna Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 6 0,33
58. KRISTIANSEN Kristina Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 6 0,33
59. JANISZEWSKA Katarzyna Vistal Gdynia 2  (4 perc) 6 0,33
60. GUTKOWSKA Kinga Vistal Gdynia 2  (4 perc) 6 0,33
61. SZARAWAGA Joanna Vistal Gdynia 2  (4 perc) 6 0,33
62. DEMBELE Siraba HK Rosztov Don 2  (4 perc) 6 0,33
63. VJEHIRJEVA Anna HK Rosztov Don 2  (4 perc) 6 0,33
64. SZTOILJKOVICS Jovana Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 6 0,33
65. N'GOUAN Astride Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 6 0,33
66. WOLFF Martine Larvik HK 2  (4 perc) 6 0,33
67. ROTH Berglie Larvik HK 2  (4 perc) 6 0,33
68. SCHEFFKNECHT Beate Thüringer HC 2  (4 perc) 6 0,33
69. LUZUMOVA Iveta Thüringer HC 2  (4 perc) 6 0,33
70. MÜLLER Nina SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 6 0,33
71. NAIDZINIAVICIUS Kim SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 6 0,33
72. GULLDÉN Isabelle CSM Bucuresti 2  (4 perc) 6 0,33
73. CUREA Iulia Vasilica CSM Bucuresti 2  (4 perc) 6 0,33
74. MANEA Oana CSM Bucuresti 2  (4 perc) 6 0,33
75. TSAKALOU Lamprini RK Krim Mercator 2  (4 perc) 6 0,33
76. AMON Ines RK Krim Mercator 2  (4 perc) 6 0,33
77. EDWIGE Beatrice Metz Handball 2  (4 perc) 6 0,33
78. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 2  (4 perc) 6 0,33
79. MANGUÉ Marta Brest Bretagne Handball 1  (2 perc) 3 0,33
80. WOLLER Fie SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 3 0,33
81. MEHMEDOVICS Majda CSM Bucuresti 1  (2 perc) 4 0,25
82. ALTHAUS Anja Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 5 0,20
83. SMITS Xenia Metz Handball 1  (2 perc) 5 0,20
84. JONASSEN Vilde Vipers Kristiansand 1  (2 perc) 5 0,20
85. USCINOWICZ Paulina Vistal Gdynia 1  (2 perc) 5 0,20
86. KUZNYECOVA Polina ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
87. LEYNAUD Amandine ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
88. LAZOVICS Barbara ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
89. RISZTOVSZKA Sara ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
90. SZUCSÁNSZKI Zita FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17
91. MÁRTON Gréta FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17
92. PENA Nerea FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17
93. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17
94. ELEK Gábor FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17
95. MÖRK Nora Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 6 0,17
96. PUHALÁK Szidónia Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 6 0,17
97. TRÖLSEN Trine FC Midtjylland 1  (2 perc) 6 0,17
98. BURGAARD Louise FC Midtjylland 1  (2 perc) 6 0,17
99. AUGUSTESEN Mie FC Midtjylland 1  (2 perc) 6 0,17
100. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 6 0,17

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk