Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. SUHOLEZSNIK Matics RK Celje Pivovarna Lasko 8  (16 perc) 5 1,60
2. MARZO Frankis Sporting CP 8  (16 perc) 7 1,14
3. POTEKO Vid HC Meskov Breszt 7  (14 perc) 5 1,40
4. BULJUBASICS Josip Besiktas Mogaz HT 7  (14 perc) 5 1,40
5. KOPCO Michal Sporting CP 7  (14 perc) 7 1,00
6. SZELICSEV Lev HC Motor Zaporozsje 6  (12 perc) 5 1,20
7. ARNARSSON Arnar IFK Kristianstad 6  (12 perc) 5 1,20
8. KOCH Johan Kadetten Schaffhausen 5  (10 perc) 5 1,00
9. KARLSSON Tobias SG Flensburg-Handewitt 5  (10 perc) 5 1,00
10. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém 5  (10 perc) 5 1,00
11. TOFT HANSEN Rene THW Kiel 5  (10 perc) 5 1,00
12. STENBÄCKEN Jonathan Skjern Handbold 5  (10 perc) 5 1,00
13. BJELANOVIC Bosko Sporting CP 5  (10 perc) 7 0,71
14. MACKOVSEK Borut RK Celje Pivovarna Lasko 4  (8 perc) 4 1,00
15. BABICSEV Maxim HC Motor Zaporozsje 4  (8 perc) 5 0,80
16. BRÄNNBERGER Christoffer Kadetten Schaffhausen 4  (8 perc) 5 0,80
17. MAMICS Marko PGE Vive Kielce 4  (8 perc) 5 0,80
18. HENNINGSSON Philip IFK Kristianstad 4  (8 perc) 5 0,80
19. HALD JENSEN Simon Aalborg Handbold 4  (8 perc) 5 0,80
20. TERZICS Mirszad Telekom Veszprém 4  (8 perc) 5 0,80
21. SOUSSI Mohamed Montpellier HB 4  (8 perc) 5 0,80
22. JAGANJICS Halil HC Metalurg 4  (8 perc) 5 0,80
23. KARABATIC Nikola Paris Saint-Germain Handball 4  (8 perc) 5 0,80
24. GONCALVES Thiagus Petrus MOL-Pick Szeged 4  (8 perc) 5 0,80
25. GABER Matej MOL-Pick Szeged 4  (8 perc) 5 0,80
26. CEHTE Nejc RK Gorenje Velenje 4  (8 perc) 5 0,80
27. BOSKOVICS Novak CS Dinamo Bucuresti 4  (8 perc) 5 0,80
28. MAUSAVI Seyed CS Dinamo Bucuresti 4  (8 perc) 5 0,80
29. OBRADOVICS Nemanja Orlen Wisla Plock 4  (8 perc) 5 0,80
30. Zabics Igor Orlen Wisla Plock 4  (8 perc) 5 0,80
31. TALESZKI Filip Rhein-Neckar Löwen 4  (8 perc) 5 0,80
32. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 4 0,75
33. OSZTACSENKO Roman Csehovszki Medvegyi 3  (6 perc) 5 0,60
34. ZSARKOV Mihaiol Csehovszki Medvegyi 3  (6 perc) 5 0,60
35. KUS Mateusz PGE Vive Kielce 3  (6 perc) 5 0,60
36. FREIMAN Helge IFK Kristianstad 3  (6 perc) 5 0,60
37. KONTREC Tin HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 5 0,60
38. VORI Igor HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 5 0,60
39. SUSNJA Leon HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 5 0,60
40. VUGLACS Mario HC PPD Zagreb 3  (6 perc) 5 0,60
41. SVAN Lasse SG Flensburg-Handewitt 3  (6 perc) 5 0,60
42. ABELVIK Röd SG Flensburg-Handewitt 3  (6 perc) 5 0,60
43. LARSEN Martin Aalborg Handbold 3  (6 perc) 5 0,60
44. ANTONSEN Rene Aalborg Handbold 3  (6 perc) 5 0,60
45. BECSIRI Krisztian RK Celje Pivovarna Lasko 3  (6 perc) 5 0,60
46. FABREGAS Ludovic Montpellier HB 3  (6 perc) 5 0,60
47. AFGOUR Benjamin Montpellier HB 3  (6 perc) 5 0,60
48. DÖNE Ramazan Besiktas Mogaz HT 3  (6 perc) 5 0,60
49. KRSMANCSICS Marko Besiktas Mogaz HT 3  (6 perc) 5 0,60
50. REMILI Nadim Paris Saint-Germain Handball 3  (6 perc) 5 0,60
51. SAGOSEN Sander Paris Saint-Germain Handball 3  (6 perc) 5 0,60
52. DAHMKE Rune THW Kiel 3  (6 perc) 5 0,60
53. DISSINGER Christian THW Kiel 3  (6 perc) 5 0,60
54. PECHMALBEC Dragan HBC Nantes 3  (6 perc) 5 0,60
55. BLAZSEVICS Alen MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 5 0,60
56. POTOCSNIK Gregor RK Gorenje Velenje 3  (6 perc) 5 0,60
57. PEJOVICS Zsarko RK Gorenje Velenje 3  (6 perc) 5 0,60
58. OLSSON Markus Skjern Handbold 3  (6 perc) 5 0,60
59. DE TOLEDO Jose Orlen Wisla Plock 3  (6 perc) 5 0,60
60. FERREIRA Rogerio HC Vardar 3  (6 perc) 5 0,60
61. GUARDIOLA Gedeon Rhein-Neckar Löwen 3  (6 perc) 5 0,60
62. PETERSSON Alexander Rhein-Neckar Löwen 3  (6 perc) 5 0,60
63. ENTRERRIOS Raul FC Barcelona Lassa 3  (6 perc) 5 0,60
64. VALDÉS Pedro Sporting CP 3  (6 perc) 7 0,43
65. ARAÚJO Edmilson Sporting CP 3  (6 perc) 7 0,43
66. HERBURGER Lukas Alpla HC Hard 2  (4 perc) 2 1,00
67. VUCSKO Leon TATRAN Presov 2  (4 perc) 2 1,00
68. HANISCH Richard Elverum Handball 2  (4 perc) 4 0,50
69. MAROS Luka Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 4 0,50
70. HORVAT Zlatko HC PPD Zagreb 2  (4 perc) 4 0,50
71. SIMONET Diego Montpellier HB 2  (4 perc) 4 0,50
72. PEREZ ARCE Gonzalo Abanca Ademar Leon 2  (4 perc) 4 0,50
73. MARKOVIC Zoran Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 4 0,50
74. VASZILJEV Denis Csehovszki Medvegyi 2  (4 perc) 5 0,40
75. ANDREJEV Pavel Csehovszki Medvegyi 2  (4 perc) 5 0,40
76. SINKEL Alekszej HC Motor Zaporozsje 2  (4 perc) 5 0,40
77. BURUD Jonas Elverum Handball 2  (4 perc) 5 0,40
78. OSZTRUSKO Vladislav Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 5 0,40
79. NOROUZINEZHAD Pouya Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 5 0,40
80. PENDIC Andrija Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 5 0,40
81. JURKIEWICZ Mariusz PGE Vive Kielce 2  (4 perc) 5 0,40
82. JACHLEWSKI Mateusz PGE Vive Kielce 2  (4 perc) 5 0,40
83. JURECKI Michal PGE Vive Kielce 2  (4 perc) 5 0,40
84. HORAK Pavel HC Meskov Breszt 2  (4 perc) 5 0,40
85. GUDMUNDSSON Olafur IFK Kristianstad 2  (4 perc) 5 0,40
86. JONSSON Gunnar IFK Kristianstad 2  (4 perc) 5 0,40
87. MANDALINICS Stipe HC PPD Zagreb 2  (4 perc) 5 0,40
88. MOGENSEN Thomas SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 5 0,40
89. JEPPSSON Simon SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 5 0,40
90. SCHMIDT Rasmus Lauge SG Flensburg-Handewitt 2  (4 perc) 5 0,40
91. LARSEN Patrick Aalborg Handbold 2  (4 perc) 5 0,40
92. JENSEN Andreas Aalborg Handbold 2  (4 perc) 5 0,40
93. MARGUCS Gal RK Celje Pivovarna Lasko 2  (4 perc) 5 0,40
94. MITROVICS Luka RK Celje Pivovarna Lasko 2  (4 perc) 5 0,40
95. DUJSHEBAEV Daniel RK Celje Pivovarna Lasko 2  (4 perc) 5 0,40
96. SCHUCH Timuzsin István Telekom Veszprém 2  (4 perc) 5 0,40
97. GAJICS Dragan Telekom Veszprém 2  (4 perc) 5 0,40
98. TOKICS Ante HC Metalurg 2  (4 perc) 5 0,40
99. DIMITRIEVSZKI Darko HC Metalurg 2  (4 perc) 5 0,40
100. RADOJKOVICS Mihajlo Besiktas Mogaz HT 2  (4 perc) 5 0,40

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk