Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. MEISTER Lucas Kadetten Schaffhausen 12  (24 perc) 5 2,40
2. BULJUBASICS Josip Besiktas Mogaz HT 12  (24 perc) 9 1,33
3. MARZO Frankis Sporting CP 12  (24 perc) 12 1,00
4. SUHOLEZSNIK Matics RK Celje Pivovarna Lasko 11  (22 perc) 10 1,10
5. STENBÄCKEN Jonathan Skjern Handbold 11  (22 perc) 10 1,10
6. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém 10  (20 perc) 10 1,00
7. MAUSAVI Seyed CS Dinamo Bucuresti 10  (20 perc) 10 1,00
8. ARAÚJO Edmilson Sporting CP 10  (20 perc) 12 0,83
9. POTEKO Vid HC Meskov Breszt 9  (18 perc) 9 1,00
10. SZELICSEV Lev HC Motor Zaporozsje 9  (18 perc) 10 0,90
11. KOCH Johan Kadetten Schaffhausen 9  (18 perc) 10 0,90
12. ARNARSSON Arnar IFK Kristianstad 9  (18 perc) 10 0,90
13. KARLSSON Tobias SG Flensburg-Handewitt 9  (18 perc) 10 0,90
14. HALD JENSEN Simon Aalborg Handbold 9  (18 perc) 10 0,90
15. DIMITRIEVSZKI Darko HC Metalurg 9  (18 perc) 10 0,90
16. BABICSEV Maxim HC Motor Zaporozsje 8  (16 perc) 10 0,80
17. TOFT HANSEN Rene THW Kiel 8  (16 perc) 10 0,80
18. OBRADOVICS Nemanja Orlen Wisla Plock 8  (16 perc) 10 0,80
19. TALESZKI Filip Rhein-Neckar Löwen 8  (16 perc) 10 0,80
20. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 7  (14 perc) 9 0,78
21. MAMICS Marko PGE Vive Kielce 7  (14 perc) 10 0,70
22. HENNINGSSON Philip IFK Kristianstad 7  (14 perc) 10 0,70
23. LARSEN Martin Aalborg Handbold 7  (14 perc) 10 0,70
24. DÖNE Ramazan Besiktas Mogaz HT 7  (14 perc) 10 0,70
25. CEHTE Nejc RK Gorenje Velenje 7  (14 perc) 10 0,70
26. KOMOGOROV Vitalij CS Dinamo Bucuresti 7  (14 perc) 10 0,70
27. DE TOLEDO Jose Orlen Wisla Plock 7  (14 perc) 10 0,70
28. KOPCO Michal Sporting CP 7  (14 perc) 12 0,58
29. MACKOVSEK Borut RK Celje Pivovarna Lasko 6  (12 perc) 7 0,86
30. TÖNNESEN Kent Telekom Veszprém 6  (12 perc) 9 0,67
31. BECSIRI Krisztian RK Celje Pivovarna Lasko 6  (12 perc) 10 0,60
32. SCHUCH Timuzsin István Telekom Veszprém 6  (12 perc) 10 0,60
33. TERZICS Mirszad Telekom Veszprém 6  (12 perc) 10 0,60
34. KARABATIC Nikola Paris Saint-Germain Handball 6  (12 perc) 10 0,60
35. POTOCSNIK Gregor RK Gorenje Velenje 6  (12 perc) 10 0,60
36. MARKOTICS Robert RK Gorenje Velenje 6  (12 perc) 10 0,60
37. Zabics Igor Orlen Wisla Plock 6  (12 perc) 10 0,60
38. BJELANOVIC Bosko Sporting CP 6  (12 perc) 12 0,50
39. CARNEIRO Carlos Sporting CP 6  (12 perc) 12 0,50
40. BRÄNNBERGER Christoffer Kadetten Schaffhausen 5  (10 perc) 8 0,63
41. GUDMUNDSSON Olafur IFK Kristianstad 5  (10 perc) 9 0,56
42. BONNEFOND Baptiste Montpellier HB 5  (10 perc) 9 0,56
43. GABER Matej MOL-Pick Szeged 5  (10 perc) 9 0,56
44. OSZTACSENKO Roman Csehovszki Medvegyi 5  (10 perc) 10 0,50
45. KOTOV Alekszander Csehovszki Medvegyi 5  (10 perc) 10 0,50
46. SUSNJA Leon HC PPD Zagreb 5  (10 perc) 10 0,50
47. VUGLACS Mario HC PPD Zagreb 5  (10 perc) 10 0,50
48. MAHE Kentin SG Flensburg-Handewitt 5  (10 perc) 10 0,50
49. ANTONSEN Rene Aalborg Handbold 5  (10 perc) 10 0,50
50. SOUSSI Mohamed Montpellier HB 5  (10 perc) 10 0,50
51. JAGANJICS Halil HC Metalurg 5  (10 perc) 10 0,50
52. REMILI Nadim Paris Saint-Germain Handball 5  (10 perc) 10 0,50
53. SAGOSEN Sander Paris Saint-Germain Handball 5  (10 perc) 10 0,50
54. MÖLLGAARD Henrik Paris Saint-Germain Handball 5  (10 perc) 10 0,50
55. WIENCEK Patrick THW Kiel 5  (10 perc) 10 0,50
56. DISSINGER Christian THW Kiel 5  (10 perc) 10 0,50
57. CAROU Marcel Abanca Ademar Leon 5  (10 perc) 10 0,50
58. KONRADSSON Tandri Skjern Handbold 5  (10 perc) 10 0,50
59. KONRADSSON Jesper Skjern Handbold 5  (10 perc) 10 0,50
60. MYRHOL Bjarte Skjern Handbold 5  (10 perc) 10 0,50
61. GAVRILOA Razvan CS Dinamo Bucuresti 5  (10 perc) 10 0,50
62. ABUTOVICS Ilija HC Vardar 5  (10 perc) 10 0,50
63. GUARDIOLA Gedeon Rhein-Neckar Löwen 5  (10 perc) 10 0,50
64. ENTRERRIOS Raul FC Barcelona Lassa 5  (10 perc) 10 0,50
65. HERNANDEZ Alexis FC Barcelona Lassa 5  (10 perc) 10 0,50
66. VALDÉS Pedro Sporting CP 5  (10 perc) 12 0,42
67. BOSKOVICS Novak CS Dinamo Bucuresti 4  (8 perc) 7 0,57
68. MARKOVIC Zoran Kadetten Schaffhausen 4  (8 perc) 7 0,57
69. GONCALVES Thiagus Petrus MOL-Pick Szeged 4  (8 perc) 9 0,44
70. MAQUEDA Jorge HC Vardar 4  (8 perc) 9 0,44
71. VASZILJEV Denis Csehovszki Medvegyi 4  (8 perc) 10 0,40
72. ANDREJEV Pavel Csehovszki Medvegyi 4  (8 perc) 10 0,40
73. POKLAR Tine Elverum Handball 4  (8 perc) 10 0,40
74. BURUD Jonas Elverum Handball 4  (8 perc) 10 0,40
75. KUS Mateusz PGE Vive Kielce 4  (8 perc) 10 0,40
76. JURECKI Michal PGE Vive Kielce 4  (8 perc) 10 0,40
77. HORAK Pavel HC Meskov Breszt 4  (8 perc) 10 0,40
78. FREIMAN Helge IFK Kristianstad 4  (8 perc) 10 0,40
79. VORI Igor HC PPD Zagreb 4  (8 perc) 10 0,40
80. MOGENSEN Thomas SG Flensburg-Handewitt 4  (8 perc) 10 0,40
81. JEPPSSON Simon SG Flensburg-Handewitt 4  (8 perc) 10 0,40
82. JENSEN Andreas Aalborg Handbold 4  (8 perc) 10 0,40
83. KODRIN Tilen RK Celje Pivovarna Lasko 4  (8 perc) 10 0,40
84. DUJSHEBAEV Daniel RK Celje Pivovarna Lasko 4  (8 perc) 10 0,40
85. RADOJKOVICS Mihajlo Besiktas Mogaz HT 4  (8 perc) 10 0,40
86. KRSMANCSICS Marko Besiktas Mogaz HT 4  (8 perc) 10 0,40
87. DAHMKE Rune THW Kiel 4  (8 perc) 10 0,40
88. BURICS Szenjamin HBC Nantes 4  (8 perc) 10 0,40
89. PECHMALBEC Dragan HBC Nantes 4  (8 perc) 10 0,40
90. TOURNAT Nicolas HBC Nantes 4  (8 perc) 10 0,40
91. GURBINDO Eduardo HBC Nantes 4  (8 perc) 10 0,40
92. BLAZSEVICS Alen MOL-Pick Szeged 4  (8 perc) 10 0,40
93. IVICS Sime Orlen Wisla Plock 4  (8 perc) 10 0,40
94. GEBALA Maciej Orlen Wisla Plock 4  (8 perc) 10 0,40
95. SZTOJLOV Sztojancse HC Vardar 4  (8 perc) 10 0,40
96. PETERSSON Alexander Rhein-Neckar Löwen 4  (8 perc) 10 0,40
97. MORROS Viran FC Barcelona Lassa 4  (8 perc) 10 0,40
98. BORGES Felipe Sporting CP 4  (8 perc) 12 0,33
99. FABREGAS Ludovic Montpellier HB 3  (6 perc) 5 0,60
100. RACOTEA Dan Emil Orlen Wisla Plock 3  (6 perc) 5 0,60

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk