Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. HUBER Josefine Thüringer HC 6  (12 perc) 4 1,50
2. CERQUEIRA Ana Mecalia Atletico Guardes 3  (6 perc) 2 1,50
3. MÄSSING Mikaela H 65 Höörs HK 3  (6 perc) 2 1,50
4. AGBABA Jelena HC Homel 3  (6 perc) 2 1,50
5. ZYCH Aleksandra Vistal Gdynia 3  (6 perc) 2 1,50
6. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 3  (6 perc) 2 1,50
7. PEDERSEN Sabine FC Midtjylland 3  (6 perc) 3 1,00
8. BURLET Lindsay Brest Bretagne Handball 3  (6 perc) 3 1,00
9. SCHEFFKNECHT Beate Thüringer HC 3  (6 perc) 4 0,75
10. REFSNES Tonje Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 4 0,75
11. KRISTENSEN Mathilde Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 4 0,75
12. KRISTIANSEN Jeanett Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 4 0,75
13. GUTIERREZ Jennifer Mecalia Atletico Guardes 2  (4 perc) 2 1,00
14. SEMPERE Africa Mecalia Atletico Guardes 2  (4 perc) 2 1,00
15. MAGUREAN Teodora Hypo Niederösterreich 2  (4 perc) 2 1,00
16. DEDIC Mirela Hypo Niederösterreich 2  (4 perc) 2 1,00
17. FRANSSON Michaela H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
18. REDKA Anna HC Homel 2  (4 perc) 2 1,00
19. TURK Ana HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00
20. KARLOVCAN Korina HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00
21. VIDAK Marijeta HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00
22. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 2 1,00
23. YILMAZ Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 2 1,00
24. ELEZ Kristina Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 2 1,00
25. CANADIJA Andrea ZsRK Vardar 2  (4 perc) 2 1,00
26. CVIJICS Dragana ZsRK Vardar 2  (4 perc) 2 1,00
27. LEKICS Andrea ZsRK Vardar 2  (4 perc) 2 1,00
28. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 2 1,00
29. VAN DER HEIJDEN Laura FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 2 1,00
30. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 2 1,00
31. GÖRBICZ Anita Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 2 1,00
32. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 2 1,00
33. MERG Tiril Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 2 1,00
34. LAGERQUIST Anna Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 2 1,00
35. STANULEWICZ Magdalena Vistal Gdynia 2  (4 perc) 2 1,00
36. SZARAWAGA Joanna Vistal Gdynia 2  (4 perc) 2 1,00
37. WOLFF Martine Larvik HK 2  (4 perc) 2 1,00
38. ROTH Berglie Larvik HK 2  (4 perc) 2 1,00
39. LIMA DE ARAUJO Tamires Larvik HK 2  (4 perc) 2 1,00
40. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducnost 2  (4 perc) 2 1,00
41. ROZEMALEN Charris SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 2 1,00
42. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 2 1,00
43. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 2 1,00
44. JÖRGENSEN Line CSM Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
45. PEREDERIJ Olga RK Krim Mercator 2  (4 perc) 2 1,00
46. BJERREGAARD Mathilde FC Midtjylland 2  (4 perc) 3 0,67
47. N'GOUAN Astride Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 3 0,67
48. JAKUBISOVA Lydia Thüringer HC 2  (4 perc) 4 0,50
49. LANG Saskia Thüringer HC 2  (4 perc) 4 0,50
50. SKAAR Kari Vipers Kristiansand 2  (4 perc) 4 0,50
51. LUNDE BORGESEN Kristine Vipers Kristiansand 2  (4 perc) 4 0,50
52. KOZLOWSKA Joanna Vistal Gdynia 1  (2 perc) 1 1,00
53. USCINOWICZ Paulina Vistal Gdynia 1  (2 perc) 1 1,00
54. EGOZKUE Naiara Mecalia Atletico Guardes 1  (2 perc) 2 0,50
55. BERLINI Elena Hypo Niederösterreich 1  (2 perc) 2 0,50
56. VIJUNAITE Sonata Hypo Niederösterreich 1  (2 perc) 2 0,50
57. EINARSDOTTIR Hildigunnar Hypo Niederösterreich 1  (2 perc) 2 0,50
58. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 1  (2 perc) 2 0,50
59. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 1  (2 perc) 2 0,50
60. WINBERG Tilda H 65 Höörs HK 1  (2 perc) 2 0,50
61. BARDIS Anna H 65 Höörs HK 1  (2 perc) 2 0,50
62. JOHANSSON Anna H 65 Höörs HK 1  (2 perc) 2 0,50
63. OLSEN Karoline Vipers Kristiansand 1  (2 perc) 2 0,50
64. SZAMANOVSZKAJA Victoria HC Homel 1  (2 perc) 2 0,50
65. AGBABA Marija HC Homel 1  (2 perc) 2 0,50
66. AKRAMENKO Kristina HC Homel 1  (2 perc) 2 0,50
67. POPOVICS Elena HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
68. MRDEN Ivona HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
69. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
70. KOLODZIEJSKA Katarzyna Kastamonu Belediyesi GSK 1  (2 perc) 2 0,50
71. KUZNYECOVA Polina ZsRK Vardar 1  (2 perc) 2 0,50
72. PENEZICS Andrea ZsRK Vardar 1  (2 perc) 2 0,50
73. HMIROVA Tatjana ZsRK Vardar 1  (2 perc) 2 0,50
74. RISZTOVSZKA Sara ZsRK Vardar 1  (2 perc) 2 0,50
75. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 2 0,50
76. JOVANOVIC Marija FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 2 0,50
77. ELEK Gábor FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 2 0,50
78. ALTHAUS Anja Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 2 0,50
79. BROCH Yvette Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 2 0,50
80. BÓDI Bernadett Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 2 0,50
81. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 2 0,50
82. WESTBERG Johanna Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 2 0,50
83. IVERSEN Sarah Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 2 0,50
84. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 2 0,50
85. KRISTIANSEN Kristina Nykøbing Falster HB 1  (2 perc) 2 0,50
86. JANISZEWSKA Katarzyna Vistal Gdynia 1  (2 perc) 2 0,50
87. GUTKOWSKA Kinga Vistal Gdynia 1  (2 perc) 2 0,50
88. KULWINSKA Patrycja Vistal Gdynia 1  (2 perc) 2 0,50
89. BERGUM Mari Larvik HK 1  (2 perc) 2 0,50
90. RIVAS Mathilde Larvik HK 1  (2 perc) 2 0,50
91. BREISTÖL Kristine Larvik HK 1  (2 perc) 2 0,50
92. TOLLBRING Cassandra Larvik HK 1  (2 perc) 2 0,50
93. SCHMELZER Meike Thüringer HC 1  (2 perc) 2 0,50
94. MALOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 1  (2 perc) 2 0,50
95. LAUENROTH Antje SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
96. MÜLLER Nina SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
97. MÜLLER Susann SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
98. ALBERTSEN Martin SG BBM Bietigheim 1  (2 perc) 2 0,50
99. FRAFJORD Marit CSM Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50
100. JACOBSEN Sabina CSM Bucuresti 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk