Középdöntők (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. SZISZENOVA Karina HK Asztrahanyocska 7  (14 perc) 6 1,17
2. NIEDERWIESER Anika Thüringer HC 6  (12 perc) 6 1,00
3. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 6  (12 perc) 6 1,00
4. MILANOVICS-LITRE Vesna RK Krim Mercator 5  (10 perc) 6 0,83
5. FRAFJORD Marit Larvik HK 5  (10 perc) 6 0,83
6. STANGE Tine Larvik HK 5  (10 perc) 6 0,83
7. JÖRGENSEN Stine FC Midtjylland 5  (10 perc) 6 0,83
8. KREMNYEVA Szvetlána HK Asztrahanyocska 4  (8 perc) 4 1,00
9. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 4  (8 perc) 6 0,67
10. SMITS Xenia Metz Handball 4  (8 perc) 6 0,67
11. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 4  (8 perc) 6 0,67
12. PINTEA Crina Elena Thüringer HC 4  (8 perc) 6 0,67
13. ENGEL Katrin Thüringer HC 4  (8 perc) 6 0,67
14. INGSTAD Vilde Team Esbjerg 4  (8 perc) 6 0,67
15. KLIKOVAC Andrea ZsRK Vardar 3  (6 perc) 4 0,75
16. CSIGIRINOVA Natalja HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 4 0,75
17. LACRABERE Alexandra ZsRK Vardar 3  (6 perc) 6 0,50
18. PENEZICS Andrea ZsRK Vardar 3  (6 perc) 6 0,50
19. BULATOVICS Katarina ZsRK Buducnost 3  (6 perc) 6 0,50
20. CVIJICS Dragana ZsRK Buducnost 3  (6 perc) 6 0,50
21. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 3  (6 perc) 6 0,50
22. HORACEK Tamara Metz Handball 3  (6 perc) 6 0,50
23. SZUCSÁNSZKI Zita FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 6 0,50
24. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 6 0,50
25. JAKUBISOVA Lydia Thüringer HC 3  (6 perc) 6 0,50
26. ZELENKOVA Jekatyerina HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 6 0,50
27. KOZSAKAR Krisztyina HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 6 0,50
28. GROOT Nycke Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 6 0,50
29. BENKO Aneta RK Krim Mercator 3  (6 perc) 6 0,50
30. AMON Ines RK Krim Mercator 3  (6 perc) 6 0,50
31. TOFT HANSEN Ulrika Team Esbjerg 3  (6 perc) 6 0,50
32. GEORGIJEV Tamara RK Krim Mercator 2  (4 perc) 5 0,40
33. BREISTÖL Kristine Larvik HK 2  (4 perc) 5 0,40
34. ALTHAUS Anja ZsRK Vardar 2  (4 perc) 6 0,33
35. RADICSEVICS Jovanka ZsRK Vardar 2  (4 perc) 6 0,33
36. ACHRUK Kinga ZsRK Buducnost 2  (4 perc) 6 0,33
37. PLETIKOSICS Matea ZsRK Buducnost 2  (4 perc) 6 0,33
38. UJKICS Dijana ZsRK Buducnost 2  (4 perc) 6 0,33
39. POP-LAZICS Sladana Metz Handball 2  (4 perc) 6 0,33
40. BURLET Lindsay Metz Handball 2  (4 perc) 6 0,33
41. SCHATZL Nadine FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 6 0,33
42. SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 6 0,33
43. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 6 0,33
44. WOHLBOLD Kerstin Thüringer HC 2  (4 perc) 6 0,33
45. SZABIROVA Karina HK Asztrahanyocska 2  (4 perc) 6 0,33
46. ELGHAOUI Asma Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 6 0,33
47. BAJRAMOVSZKA Mirjeta RK Krim Mercator 2  (4 perc) 6 0,33
48. ZULICS Nina RK Krim Mercator 2  (4 perc) 6 0,33
49. TORSTENSSON Linnea CSM Bucuresti 2  (4 perc) 6 0,33
50. MANEA Oana CSM Bucuresti 2  (4 perc) 6 0,33
51. HAMMERSENG-EDIN Gro Larvik HK 2  (4 perc) 6 0,33
52. BLOHM Linn FC Midtjylland 2  (4 perc) 6 0,33
53. PEDERSEN Sabine FC Midtjylland 2  (4 perc) 6 0,33
54. N'DIAYE Hawa Metz Handball 1  (2 perc) 3 0,33
55. HUDÁK Anette Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 3 0,33
56. KAMDOP Laura RK Krim Mercator 1  (2 perc) 3 0,33
57. ZACHARIASSEN Rikke Team Esbjerg 1  (2 perc) 3 0,33
58. EDWIGE Beatrice Metz Handball 1  (2 perc) 4 0,25
59. KANOR Orlane Metz Handball 1  (2 perc) 4 0,25
60. SCHEFFKNECHT Beate Thüringer HC 1  (2 perc) 4 0,25
61. JÓNSDÓTTIR Rut FC Midtjylland 1  (2 perc) 4 0,25
62. SZOROKINA Krisztyina HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 5 0,20
63. IVANOVA Szvetlána HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 5 0,20
64. RACSITELEVA Marija HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 5 0,20
65. KOREN Alja RK Krim Mercator 1  (2 perc) 5 0,20
66. KURTOVIC Amanda Larvik HK 1  (2 perc) 5 0,20
67. VESTERGAARD Maria Team Esbjerg 1  (2 perc) 5 0,20
68. ABINA Ana RK Krim Mercator 1  (2 perc) 5 0,20
69. LAZOVICS Barbara ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
70. DAMNJANOVICS Sanja ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
71. MAVSAR Tamara ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
72. HERREM Camilla ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
73. GRIBICS Itana ZsRK Buducnost 1  (2 perc) 6 0,17
74. RAMUSEVICS Ema ZsRK Buducnost 1  (2 perc) 6 0,17
75. NEAGU Cristina ZsRK Buducnost 1  (2 perc) 6 0,17
76. GROS Ana Metz Handball 1  (2 perc) 6 0,17
77. PENA Nerea FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17
78. MONORI Orsolya FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17
79. SCHMELZER Meike Thüringer HC 1  (2 perc) 6 0,17
80. HOUETTE Manon Thüringer HC 1  (2 perc) 6 0,17
81. POSZTNOVA Ljudmila HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 6 0,17
82. LEVSA Jekatyerina HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 6 0,17
83. SICSKINA Viktorija HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 6 0,17
84. SZERJOGIN Mihail HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 6 0,17
85. KNEDLIKOVA Jana Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 6 0,17
86. MÖRK Nora Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 6 0,17
87. TOMORI Zsuzsanna Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 6 0,17
88. BÓDI Bernadett Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 6 0,17
89. HRNCSICS Lara RK Krim Mercator 1  (2 perc) 6 0,17
90. MARTIN Carmen CSM Bucuresti 1  (2 perc) 6 0,17
91. NIOMBLA Gnonsiane CSM Bucuresti 1  (2 perc) 6 0,17
92. LOBACH Anastasija CSM Bucuresti 1  (2 perc) 6 0,17
93. MEHMEDOVICS Majda CSM Bucuresti 1  (2 perc) 6 0,17
94. HAMMERSENG-EDIN Anja Larvik HK 1  (2 perc) 6 0,17
95. JACOBSEN Sabina FC Midtjylland 1  (2 perc) 6 0,17
96. KRISTIANSEN Veronica FC Midtjylland 1  (2 perc) 6 0,17
97. BURGAARD Louise FC Midtjylland 1  (2 perc) 6 0,17
98. KARLSSON Ida Team Esbjerg 1  (2 perc) 6 0,17
99. GONZALES Lara Team Esbjerg 1  (2 perc) 6 0,17

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk