Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. KONDOR János Bakonyerdő Pápa 3  (6 perc) 1 3,00
2. JAKAB Dániel VSK Tököl 3  (6 perc) 1 3,00
3. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém HC 3  (6 perc) 2 1,50
4. HORNYÁK Zoltán DEAC NK KFT 2  (4 perc) 1 2,00
5. KERÉK Máté Pilisvörösvári KSK 2  (4 perc) 1 2,00
6. MILOVITS Máté Szigetszentmiklósi KSK 2  (4 perc) 1 2,00
7. BÁTHORI Péter Budai Farkasok NKFT 2  (4 perc) 1 2,00
8. CEHTE Klemen Csurgó KK 2  (4 perc) 2 1,00
9. JEREBIE Julian Csurgó KK 2  (4 perc) 2 1,00
10. SCHUCH Timuzsin István Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 2 1,00
11. SZITA Zoltán Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 2 1,00
12. DEBRECZENI Dávid Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 2 1,00
13. PÁL Tamás DEAC NK KFT 1  (2 perc) 1 1,00
14. FÜLÖP Gábor DEAC NK KFT 1  (2 perc) 1 1,00
15. NYITRAI János ÓAM-Ózdi KC 1  (2 perc) 1 1,00
16. NYESTE Balázs ÓAM-Ózdi KC 1  (2 perc) 1 1,00
17. GERÁK Tibor Csepel DSE 1  (2 perc) 1 1,00
18. OLÁH Norbert Csepel DSE 1  (2 perc) 1 1,00
19. KALMÁR Balázs Csepel DSE 1  (2 perc) 1 1,00
20. NYIKOS Ádám Csepel DSE 1  (2 perc) 1 1,00
21. KRÁL György Pilisvörösvári KSK 1  (2 perc) 1 1,00
22. KUHN Sámuel Pilisvörösvári KSK 1  (2 perc) 1 1,00
23. DIVÉKI Péter Pilisvörösvári KSK 1  (2 perc) 1 1,00
24. VARGA László Szigetszentmiklósi KSK 1  (2 perc) 1 1,00
25. ÉLIÁS Gábor Szigetszentmiklósi KSK 1  (2 perc) 1 1,00
26. GLÓZIK Balázs Budai Farkasok NKFT 1  (2 perc) 1 1,00
27. MÉSZÁROS Gyula Budai Farkasok NKFT 1  (2 perc) 1 1,00
28. SZAKÁCS Dániel Bakonyerdő Pápa 1  (2 perc) 1 1,00
29. BORS Martin Bakonyerdő Pápa 1  (2 perc) 1 1,00
30. RÓTH Gábor Bakonyerdő Pápa 1  (2 perc) 1 1,00
31. BORS Patrik Bakonyerdő Pápa 1  (2 perc) 1 1,00
32. PORDÁN Gábor ETO-SZESE Győr 1  (2 perc) 1 1,00
33. MOLNÁR Renátó ETO-SZESE Győr 1  (2 perc) 1 1,00
34. GOÓR Kristóf ETO-SZESE Győr 1  (2 perc) 1 1,00
35. SZABÓ András ETO-SZESE Győr 1  (2 perc) 1 1,00
36. VIZI Benjámin PLER-Budapest 1  (2 perc) 1 1,00
37. KONKOLY Áron PLER-Budapest 1  (2 perc) 1 1,00
38. BORDÁCS Bence PLER-Budapest 1  (2 perc) 1 1,00
39. BUJTÁR Ádám PLER-Budapest 1  (2 perc) 1 1,00
40. BALLA Lajos VSK Tököl 1  (2 perc) 1 1,00
41. BALOGH Attila VSK Tököl 1  (2 perc) 1 1,00
42. PATAKI László VSK Tököl 1  (2 perc) 1 1,00
43. SRSEN Ivan MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 2 0,50
44. GONCALVES Thiagus Petrus MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 2 0,50
45. ZUBAI Szabolcs MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 2 0,50
46. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 2 0,50
47. ZSITNYIKOV Dmitrij MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 2 0,50
48. FERREIRA DA SILVA Uelington Csurgó KK 1  (2 perc) 2 0,50
49. SZEITL Erik Csurgó KK 1  (2 perc) 2 0,50
50. MANASZKOV Dejan Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
51. TÖNNESEN Kent Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
52. NAGY László Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
53. UGALDE GARCIA Christian Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
54. SULICS Renato Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
55. DÉBER Bence Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
56. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
57. KASPAREK Stanislav Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk