Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. OMOREGIE Elizabeth RK Krim Mercator 8  (16 perc) 6 1,33
2. ANDENAES June Glassverket HE 7  (14 perc) 3 2,33
3. MINEVSKAJA Ewgenija HC Leipzig 6  (12 perc) 5 1,20
4. SZABIROVA Karina HK Asztrahanyocska 6  (12 perc) 6 1,00
5. EDWIGE Beatrice Metz Handball 5  (10 perc) 6 0,83
6. RAMUSEVICS Ema ZsRK Buducnost 5  (10 perc) 6 0,83
7. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 5  (10 perc) 6 0,83
8. JAKUBISOVA Lydia Thüringer HC 5  (10 perc) 6 0,83
9. SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 5  (10 perc) 6 0,83
10. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 5  (10 perc) 6 0,83
11. TÓTH Gabriella Győri Audi ETO KC 5  (10 perc) 6 0,83
12. HAMMERSENG-EDIN Gro Larvik HK 5  (10 perc) 6 0,83
13. FRAFJORD Marit Larvik HK 5  (10 perc) 6 0,83
14. ZACHARIASSEN Rikke Team Esbjerg 5  (10 perc) 6 0,83
15. RAJCSEVICS Milena ZsRK Buducnost 4  (8 perc) 5 0,80
16. ACHRUK Kinga ZsRK Buducnost 4  (8 perc) 6 0,67
17. MALOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 4  (8 perc) 6 0,67
18. SCHMELZER Meike Thüringer HC 4  (8 perc) 6 0,67
19. LEIPART Mette Glassverket HE 4  (8 perc) 6 0,67
20. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 4  (8 perc) 6 0,67
21. POSZTNOVA Ljudmila HK Asztrahanyocska 4  (8 perc) 6 0,67
22. KOZSAKAR Krisztyina HK Asztrahanyocska 4  (8 perc) 6 0,67
23. EINARSDOTTIR Hildigunnur HC Leipzig 4  (8 perc) 6 0,67
24. HUBINGER Anne HC Leipzig 4  (8 perc) 6 0,67
25. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 4  (8 perc) 6 0,67
26. PETROVA Majja HK Rosztov Don 4  (8 perc) 6 0,67
27. KARLSSON Elin Hallagard IK Sävehof 4  (8 perc) 6 0,67
28. WOJTAS Alina Larvik HK 4  (8 perc) 6 0,67
29. BREISTÖL Kristine Larvik HK 4  (8 perc) 6 0,67
30. GEORGIJEV Tamara RK Krim Mercator 4  (8 perc) 6 0,67
31. LAZOVICS Barbara ZsRK Vardar 3  (6 perc) 5 0,60
32. JACOBSEN Sabina FC Midtjylland 3  (6 perc) 5 0,60
33. KANOR Orlane Metz Handball 3  (6 perc) 6 0,50
34. NIEDERWIESER Anika Thüringer HC 3  (6 perc) 6 0,50
35. HOUETTE Manon Thüringer HC 3  (6 perc) 6 0,50
36. HARALDSDOTTIR Birna Glassverket HE 3  (6 perc) 6 0,50
37. CSIGIRINOVA Natalja HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 6 0,50
38. STURM Luisa HC Leipzig 3  (6 perc) 6 0,50
39. GROOT Nycke Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 6 0,50
40. MANAHAROVA Julia HK Rosztov Don 3  (6 perc) 6 0,50
41. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 3  (6 perc) 6 0,50
42. PETTERSON Linnea IK Sävehof 3  (6 perc) 6 0,50
43. BARICS Polona RK Krim Mercator 3  (6 perc) 6 0,50
44. MILANOVICS-LITRE Vesna RK Krim Mercator 3  (6 perc) 6 0,50
45. BENKO Aneta RK Krim Mercator 3  (6 perc) 6 0,50
46. INGSTAD Vilde Team Esbjerg 3  (6 perc) 6 0,50
47. MIETZNER Franziska HC Leipzig 2  (4 perc) 2 1,00
48. SMITS Xenia Metz Handball 2  (4 perc) 3 0,67
49. LÖKE Heidi Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 3 0,67
50. NEAGU Cristina ZsRK Buducnost 2  (4 perc) 4 0,50
51. WOHLBOLD Kerstin Thüringer HC 2  (4 perc) 5 0,40
52. LACRABERE Alexandra ZsRK Vardar 2  (4 perc) 5 0,40
53. HORNYÁK Dóra FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 5 0,40
54. CSAPLIGINA Darja HK Asztrahanyocska 2  (4 perc) 5 0,40
55. WOLFF Martine Glassverket HE 2  (4 perc) 6 0,33
56. IVERSEN Marianne Glassverket HE 2  (4 perc) 6 0,33
57. CANADIJA Andrea ZsRK Vardar 2  (4 perc) 6 0,33
58. HMIROVA Tatjana ZsRK Vardar 2  (4 perc) 6 0,33
59. SZUCSÁNSZKI Zita FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 6 0,33
60. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 6 0,33
61. LEVSA Jekatyerina HK Asztrahanyocska 2  (4 perc) 6 0,33
62. REIMER Nele HC Leipzig 2  (4 perc) 6 0,33
63. RODE Joanna HC Leipzig 2  (4 perc) 6 0,33
64. HÁRSFALVI Júlia Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 6 0,33
65. KORSÓS Dorina Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 6 0,33
66. JÖRGENSEN Stine FC Midtjylland 2  (4 perc) 6 0,33
67. KRISTIANSEN Veronica FC Midtjylland 2  (4 perc) 6 0,33
68. WOLLER Fie FC Midtjylland 2  (4 perc) 6 0,33
69. AYGLON Saurine CSM Bucuresti 2  (4 perc) 6 0,33
70. MANEA Oana CSM Bucuresti 2  (4 perc) 6 0,33
71. NIOMBLA Gnonsiane CSM Bucuresti 2  (4 perc) 6 0,33
72. SZLIVINSZKAJA Elena HK Rosztov Don 2  (4 perc) 6 0,33
73. VJEHIRJEVA Anna HK Rosztov Don 2  (4 perc) 6 0,33
74. MELLEGARD Olivia IK Sävehof 2  (4 perc) 6 0,33
75. ERIKSSON Julia IK Sävehof 2  (4 perc) 6 0,33
76. ENHÖRNING Elin IK Sävehof 2  (4 perc) 6 0,33
77. ODEN Ida IK Sävehof 2  (4 perc) 6 0,33
78. KAMDOP Laura RK Krim Mercator 2  (4 perc) 6 0,33
79. POLMAN Estavana Team Esbjerg 2  (4 perc) 6 0,33
80. LANG Saskia HC Leipzig 1  (2 perc) 3 0,33
81. LAZOVICS Szuzana ZsRK Buducnost 1  (2 perc) 4 0,25
82. ALTHAUS Anja ZsRK Vardar 1  (2 perc) 4 0,25
83. IGNATOVICS Szofija HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 4 0,25
84. ELLERTSEN Line Glassverket HE 1  (2 perc) 5 0,20
85. PENEZICS Andrea ZsRK Vardar 1  (2 perc) 5 0,20
86. KLIKOVAC Andrea ZsRK Vardar 1  (2 perc) 5 0,20
87. BLOHM Linn FC Midtjylland 1  (2 perc) 5 0,20
88. PUHALÁK Szidónia Győri Audi ETO KC 1  (2 perc) 5 0,20
89. BURLET Lindsay Metz Handball 1  (2 perc) 6 0,17
90. POP-LAZICS Sladana Metz Handball 1  (2 perc) 6 0,17
91. HORACEK Tamara Metz Handball 1  (2 perc) 6 0,17
92. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 1  (2 perc) 6 0,17
93. PINTEA Crina Elena Thüringer HC 1  (2 perc) 6 0,17
94. ENGEL Katrin Thüringer HC 1  (2 perc) 6 0,17
95. BJÖRNSEN Line Glassverket HE 1  (2 perc) 6 0,17
96. CHRISTENSEN Emilia Glassverket HE 1  (2 perc) 6 0,17
97. BRONSTA Tine Glassverket HE 1  (2 perc) 6 0,17
98. MAVSAR Tamara ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
99. DAMNJANOVICS Sanja ZsRK Vardar 1  (2 perc) 6 0,17
100. PENA Nerea FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 6 0,17

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk