Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. USAL Alekszej SZKA Minszk 8  (16 perc) 5 1,60
2. GRZENTICS Nino RD Koper 2013 8  (16 perc) 6 1,33
3. BOHAN Vjacseszlav SZKA Minszk 7  (14 perc) 6 1,17
4. GUJON Jakov Füchse Berlin 6  (12 perc) 6 1,00
5. DIPANDA Adrien Saint-Raphael Var Handball 6  (12 perc) 6 1,00
6. THOMSEN Klaus Bjerringbro-Silkeborg 6  (12 perc) 6 1,00
7. HENNINGSSON Hampus Lugi HF 6  (12 perc) 6 1,00
8. TAMMINEN Teemu Cocks 6  (12 perc) 6 1,00
9. SESUM Zsarko Frisch Auf Göppingen 6  (12 perc) 6 1,00
10. HMAN Wissem Saint-Raphael Var Handball 5  (10 perc) 6 0,83
11. KOCH Johan Füchse Berlin 5  (10 perc) 6 0,83
12. VUCSKO Leon TATRAN Presov 5  (10 perc) 6 0,83
13. SEVER Ivan RD Koper 2013 5  (10 perc) 6 0,83
14. LAVRICS Aljaz RK Nexe 5  (10 perc) 6 0,83
15. SIPICS Marin RK Nexe 5  (10 perc) 6 0,83
16. GRZELAK Pawel KS Azoty-Pulawy SA 5  (10 perc) 6 0,83
17. MRDENOVICS Marko RK Nexe 4  (8 perc) 4 1,00
18. MOLJK Jaka RD Koper 2013 4  (8 perc) 5 0,80
19. LYNGGAARD Alexander Saint-Raphael Var Handball 4  (8 perc) 6 0,67
20. NÖDDESBO Jesper Bjerringbro-Silkeborg 4  (8 perc) 6 0,67
21. MARTINEZ BULDAIN Cristian Helvetia Anaitasuna 4  (8 perc) 6 0,67
22. CSITU Alekszandr Cocks 4  (8 perc) 6 0,67
23. KNEULE Tim Frisch Auf Göppingen 4  (8 perc) 6 0,67
24. OSZTRUSKO Vladiszlav KS Azoty-Pulawy SA 4  (8 perc) 6 0,67
25. GILLE Benjamin Chambery Savoie Mont Blanc HB 4  (8 perc) 6 0,67
26. GARCÍA DIEGUEZ Marc Fraikin BM Granollers 4  (8 perc) 6 0,67
27. WICKMAN-MODIGH Jakob Lugi HF 3  (6 perc) 5 0,60
28. GUCSEK Janezs RD Koper 2013 3  (6 perc) 5 0,60
29. RAPOTEC Uros RD Koper 2013 3  (6 perc) 5 0,60
30. SCHÖNGARTH Jens Frisch Auf Göppingen 3  (6 perc) 5 0,60
31. HUWYLER Stefan Wacker Thun 3  (6 perc) 5 0,60
32. SCHMIDT Erik Füchse Berlin 3  (6 perc) 6 0,50
33. KARALEK Artyem Saint-Raphael Var Handball 3  (6 perc) 6 0,50
34. SKUBE Sebastian Bjerringbro-Silkeborg 3  (6 perc) 6 0,50
35. HUNDSTRUP Stefan Bjerringbro-Silkeborg 3  (6 perc) 6 0,50
36. KULES Vladiszlav SZKA Minszk 3  (6 perc) 6 0,50
37. ALEHIN Nyikolaj SZKA Minszk 3  (6 perc) 6 0,50
38. MOLINA COSANO Carlos SC Magdeburg 3  (6 perc) 6 0,50
39. MUSZA Zseljko SC Magdeburg 3  (6 perc) 6 0,50
40. PARADIS Niclas Lugi HF 3  (6 perc) 6 0,50
41. DOD SANTOS Oswaldo Helvetia Anaitasuna 3  (6 perc) 6 0,50
42. MOTA Filipe Helvetia Anaitasuna 3  (6 perc) 6 0,50
43. BAZAN LEGASA Antonio Helvetia Anaitasuna 3  (6 perc) 6 0,50
44. BASARICS Davor Cocks 3  (6 perc) 6 0,50
45. ZAJCSU Viktor Cocks 3  (6 perc) 6 0,50
46. RITTERBACH Joscha Frisch Auf Göppingen 3  (6 perc) 6 0,50
47. TOMICS Mario RK Nexe 3  (6 perc) 6 0,50
48. VON DESCHWANDEN Lukas Wacker Thun 3  (6 perc) 6 0,50
49. GLATTHARD Viktor Wacker Thun 3  (6 perc) 6 0,50
50. GIOVANELLI Marco Wacker Thun 3  (6 perc) 6 0,50
51. DÄHLER Jonas Wacker Thun 3  (6 perc) 6 0,50
52. FIGUERAS TREJO Adrian Fraikin BM Granollers 3  (6 perc) 6 0,50
53. DRUX Paul Füchse Berlin 2  (4 perc) 1 2,00
54. VIGNERON Arthur Saint-Raphael Var Handball 2  (4 perc) 3 0,67
55. SZMOLNIK Zsiga RD Koper 2013 2  (4 perc) 4 0,50
56. MINDEGIA Niko Chambery Savoie Mont Blanc HB 2  (4 perc) 4 0,50
57. CAUCHETEUX Raphael Saint-Raphael Var Handball 2  (4 perc) 5 0,40
58. JÖNSSON Alfred Lugi HF 2  (4 perc) 5 0,40
59. FONTAINE Daniel Frisch Auf Göppingen 2  (4 perc) 5 0,40
60. PANICS Marko KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 5 0,40
61. KASPRZAK Tomasz KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 5 0,40
62. OBRANOVICS Sandro Chambery Savoie Mont Blanc HB 2  (4 perc) 5 0,40
63. DOLENC Dean RD Koper 2013 2  (4 perc) 5 0,40
64. FÄTH Steffen Füchse Berlin 2  (4 perc) 6 0,33
65. ZACHRISSON Mattias Füchse Berlin 2  (4 perc) 6 0,33
66. VUKOVICS Drago Füchse Berlin 2  (4 perc) 6 0,33
67. NIELSEN Nikolaj Bjerringbro-Silkeborg 2  (4 perc) 6 0,33
68. SKAARUP Lars Bjerringbro-Silkeborg 2  (4 perc) 6 0,33
69. JENSEN Rasmus Bjerringbro-Silkeborg 2  (4 perc) 6 0,33
70. KNUDSEN Michael V. Bjerringbro-Silkeborg 2  (4 perc) 6 0,33
71. KASAL Michal TATRAN Presov 2  (4 perc) 6 0,33
72. URBAN Lukás TATRAN Presov 2  (4 perc) 6 0,33
73. BABICS Ante TATRAN Presov 2  (4 perc) 6 0,33
74. KRIVENKO Vladiszlav SZKA Minszk 2  (4 perc) 6 0,33
75. CHRAPKOWSKI Piotr SC Magdeburg 2  (4 perc) 6 0,33
76. LAGERGUIST Otto Lugi HF 2  (4 perc) 6 0,33
77. RÖNNBERG Nico Cocks 2  (4 perc) 6 0,33
78. BACSKO Alekszandr Cocks 2  (4 perc) 6 0,33
79. SZOKOLICS Tilen RD Koper 2013 2  (4 perc) 6 0,33
80. PATSZIKALIK Alekszandr Cocks 2  (4 perc) 6 0,33
81. ETER Albin RK Nexe 2  (4 perc) 6 0,33
82. PRCE Nikola KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 6 0,33
83. GUIGNET Damien Wacker Thun 2  (4 perc) 6 0,33
84. SUTER Nicolas Wacker Thun 2  (4 perc) 6 0,33
85. RUBIN Lenny Wacker Thun 2  (4 perc) 6 0,33
86. BRIFFE Romain Chambery Savoie Mont Blanc HB 2  (4 perc) 6 0,33
87. TRITTA Alexandre Chambery Savoie Mont Blanc HB 2  (4 perc) 6 0,33
88. GRAFENHORST Yves SC Magdeburg 1  (2 perc) 1 1,00
89. BANNOUR Amine Chambery Savoie Mont Blanc HB 1  (2 perc) 2 0,50
90. BRUMEN Matjaz RK Nexe 1  (2 perc) 3 0,33
91. BROVKO Ivan SZKA Minszk 1  (2 perc) 3 0,33
92. JURKA Miroslav Saint-Raphael Var Handball 1  (2 perc) 4 0,25
93. MILOSEVICS Nemanja Lugi HF 1  (2 perc) 4 0,25
94. SKRABANIA Adam KS Azoty-Pulawy SA 1  (2 perc) 4 0,25
95. MINEL Quentin Chambery Savoie Mont Blanc HB 1  (2 perc) 4 0,25
96. LEGER Antoine Chambery Savoie Mont Blanc HB 1  (2 perc) 4 0,25
97. JAROSIEWICZ Piotr KS Azoty-Pulawy SA 1  (2 perc) 4 0,25
98. LUKJANCSUK Jurij Cocks 1  (2 perc) 4 0,25
99. KOPLJAR Marko Füchse Berlin 1  (2 perc) 5 0,20
100. KRAKOWSKI Nicolas Saint-Raphael Var Handball 1  (2 perc) 5 0,20

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk