3. forduló (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. JANKOWSKI Mateusz Gwardia Opole 4  (8 perc) 2 2,00
2. LYNGGAARD Alexander Saint-Raphael Var Handball 4  (8 perc) 2 2,00
3. FERNANDES DA SILVA Jorge Fraikin BM Granollers 3  (6 perc) 2 1,50
4. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 2 1,50
5. VRANJES Vladimir Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 2 1,50
6. GUJON Jakov Füchse Berlin 3  (6 perc) 2 1,50
7. HERNANDEZ Angel Futebol Clube do Porto 3  (6 perc) 2 1,50
8. THOMSEN Klaus Bjerringbro-Silkeborg 3  (6 perc) 2 1,50
9. LÖNN Adam HK Malmö 3  (6 perc) 2 1,50
10. NOSAN Blazs RD Riko Ribnica 3  (6 perc) 2 1,50
11. NOSAN Mitja RD Riko Ribnica 3  (6 perc) 2 1,50
12. MRDENOVICS Marko RK Nexe 3  (6 perc) 2 1,50
13. GUCSEK Janezs RD Koper 2013 3  (6 perc) 2 1,50
14. USAL Alekszej SKA Minszk 3  (6 perc) 2 1,50
15. GARABAYA Ruben CBM Logrono La Rioja 3  (6 perc) 2 1,50
16. BUNETA Marin RK Dubrava 3  (6 perc) 2 1,50
17. SURACS Domagoj Alpla HC Hard 3  (6 perc) 2 1,50
18. GLATTHARD Viktor Wacker Thun 3  (6 perc) 2 1,50
19. SIMONSEN Sander OIF Arendal 2  (4 perc) 2 1,00
20. JOHANSON Munk OIF Arendal 2  (4 perc) 2 1,00
21. PEDERSEN EIRIK OIF Arendal 2  (4 perc) 2 1,00
22. DAMGAARD Allan Frisch Auf Göppingen 2  (4 perc) 2 1,00
23. GARCÍA DIEGUEZ Marc Fraikin BM Granollers 2  (4 perc) 2 1,00
24. Dr. CZINA József CYEB Budakalász 2  (4 perc) 2 1,00
25. NAGY Bence CYEB Budakalász 2  (4 perc) 2 1,00
26. LEIMETER Csaba CYEB Budakalász 2  (4 perc) 2 1,00
27. DOD SANTOS Oswaldo Helvetia Anaitasuna 2  (4 perc) 2 1,00
28. SPELICS Nikola Futebol Clube do Porto 2  (4 perc) 2 1,00
29. AMADOR SALINA Daymaro Futebol Clube do Porto 2  (4 perc) 2 1,00
30. NÖDDESBO Jesper Bjerringbro-Silkeborg 2  (4 perc) 2 1,00
31. PERSSON Linus HK Malmö 2  (4 perc) 2 1,00
32. MILOSEVICS Nemanja Lugi HF 2  (4 perc) 2 1,00
33. TAMMINEN Teemu Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
34. LUKJANCSUK Jurij Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
35. ZUPANJACS Bojan Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
36. BASARICS Davor Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
37. CSITU Alekszandr Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
38. HENIGMAN Nik RD Riko Ribnica 2  (4 perc) 2 1,00
39. KOVACSICS David RD Riko Ribnica 2  (4 perc) 2 1,00
40. KARLSSON Lukas Ribe-Esbjerg HH 2  (4 perc) 2 1,00
41. ZSVIZSEJ Miha Ribe-Esbjerg HH 2  (4 perc) 2 1,00
42. NIELSEN Kasper Ribe-Esbjerg HH 2  (4 perc) 2 1,00
43. SIPICS Marin RK Nexe 2  (4 perc) 2 1,00
44. LAVRICS Aljaz RK Nexe 2  (4 perc) 2 1,00
45. KRECSICS Grega RD Koper 2013 2  (4 perc) 2 1,00
46. MORAWSKI Mateusz Gwardia Opole 2  (4 perc) 2 1,00
47. MOKRZKI Kamil Gwardia Opole 2  (4 perc) 2 1,00
48. GRZELAK Pawel KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 2 1,00
49. NIELSEN Lars TTH Holstebro 2  (4 perc) 2 1,00
50. PORUP Jonas TTH Holstebro 2  (4 perc) 2 1,00
51. ZSILA Mihail SKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
52. KULES Vladiszlav SKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
53. HMAN Wissem Saint-Raphael Var Handball 2  (4 perc) 2 1,00
54. GODEC Karlo RK Dubrava 2  (4 perc) 2 1,00
55. GRAHOVAC Nikola RK Dubrava 2  (4 perc) 2 1,00
56. VON DESCHWANDEN Lukas Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
57. CASPAR Roman Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
58. LINDER Luca Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
59. GOLUZSA Slavko TATRAN Presov 2  (4 perc) 2 1,00
60. GERNTKE Erik Füchse Berlin 1  (2 perc) 1 1,00
61. BARRICART Inigo Helvetia Anaitasuna 1  (2 perc) 1 1,00
62. TRITTA Alexandre Chambery Savoie Mont Blanc HB 1  (2 perc) 1 1,00
63. DÄHLER Jonas Wacker Thun 1  (2 perc) 1 1,00
64. MLADENOVICS Nemanja HC Dobrogea Süd Constanta 1  (2 perc) 1 1,00
65. EKMAN Per Kenny OIF Arendal 1  (2 perc) 2 0,50
66. PEDERSEN August OIF Arendal 1  (2 perc) 2 0,50
67. KOZINA Kresimir Frisch Auf Göppingen 1  (2 perc) 2 0,50
68. FONTAINE Daniel Frisch Auf Göppingen 1  (2 perc) 2 0,50
69. SESUM Zsarko Frisch Auf Göppingen 1  (2 perc) 2 0,50
70. TROST Alexander Frisch Auf Göppingen 1  (2 perc) 2 0,50
71. RITTERBACH Joscha Frisch Auf Göppingen 1  (2 perc) 2 0,50
72. FERRER VECILLA Alvaro Fraikin BM Granollers 1  (2 perc) 2 0,50
73. GERDÁN Tibor Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
74. DEBRECZENI Dávid Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
75. KASPAREK Stanislav Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
76. KEMÉNY László Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
77. PATUREL Pierre Chambery Savoie Mont Blanc HB 1  (2 perc) 2 0,50
78. MARESCOT Johannes Chambery Savoie Mont Blanc HB 1  (2 perc) 2 0,50
79. OBRANOVICS Sandro Chambery Savoie Mont Blanc HB 1  (2 perc) 2 0,50
80. VRANKOVICS Jakov Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 2 0,50
81. SIPOS Adrián Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 2 0,50
82. JUHÁSZ Ádám Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 2 0,50
83. TÓTH Ádám CYEB Budakalász 1  (2 perc) 2 0,50
84. REZNICEK Tomas CYEB Budakalász 1  (2 perc) 2 0,50
85. GASTON FERNANDEZ Alvaro Helvetia Anaitasuna 1  (2 perc) 2 0,50
86. AGUIRREZABALAGA Mikel Helvetia Anaitasuna 1  (2 perc) 2 0,50
87. VUKOVICS Drago Füchse Berlin 1  (2 perc) 2 0,50
88. STRUCK Kevin Füchse Berlin 1  (2 perc) 2 0,50
89. ZACHRISSON Mattias Füchse Berlin 1  (2 perc) 2 0,50
90. FÄTH Steffen Füchse Berlin 1  (2 perc) 2 0,50
91. ITURRIZA Victor Futebol Clube do Porto 1  (2 perc) 2 0,50
92. KNUDSEN Michael V. Bjerringbro-Silkeborg 1  (2 perc) 2 0,50
93. HUNDSTRUP Stefan Bjerringbro-Silkeborg 1  (2 perc) 2 0,50
94. MARKUSSEN Nikolaj Bjerringbro-Silkeborg 1  (2 perc) 2 0,50
95. LASSEN Jacob Bjerringbro-Silkeborg 1  (2 perc) 2 0,50
96. BLICKHAMMAR Anton HK Malmö 1  (2 perc) 2 0,50
97. LINDAHL Fredrik HK Malmö 1  (2 perc) 2 0,50
98. ANDERSSON Jim HK Malmö 1  (2 perc) 2 0,50
99. HENNINGSSON Hampus Lugi HF 1  (2 perc) 2 0,50
100. WALLINIUS Karl Lugi HF 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk