Kézilabda kupa
Selejtező (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | AYDOGAN Duygu | Ankara Yenimahalle BSK | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
2. | MILOSEVICS Selena | HC Podravka Vegeta | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
3. | DEBELICS Ana | HC Podravka Vegeta | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
4. | NOORDINK Annika | Morenhoff Jansen Dalfsen | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
5. | HABÁNKOVÁ Veronika | IUVENTA Michalovce | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
6. | ANDENAES June | Glassverket HE | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
7. | ÖZEL YELIZ | Ankara Yenimahalle BSK | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
8. | DZSONO Dragica | HC Podravka Vegeta | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
9. | VIDAK Marijeta | HC Podravka Vegeta | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
10. | MINEVSKAJA Ewgenija | HC Leipzig | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
11. | DEDIC Mirela | Hypo Niederösterreich | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
12. | BRUNEAU Audrey | Hypo Niederösterreich | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
13. | SANS SERRA Judith | Super Amara Bera Bera | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
14. | OMOREGIE Elizabeth | Krim Mercator Ljubljana | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
15. | KOREN Alja | Krim Mercator Ljubljana | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
16. | GEGA Marta | MKS FunFloor Perla Lublin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
17. | DRABIK Joanna | MKS FunFloor Perla Lublin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
18. | SKRZSYNIARZS Kamila | MKS FunFloor Perla Lublin | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
19. | ROTONDO Laura | Indeco Conversano | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
20. | ALBERTINI Cintia | Indeco Conversano | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
21. | MERG Tiril Günther | Glassverket HE | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
22. | JÖSENDAL Amailia | Glassverket HE | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
23. | BRONSTA Tine | Glassverket HE | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
24. | IVERSEN Marianne | Glassverket HE | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
25. | TÜRKOGLU Beyza | Ankara Yenimahalle BSK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
26. | AKGÜN Nurceren | Ankara Yenimahalle BSK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
27. | ILKOVA Lenke | Ankara Yenimahalle BSK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
28. | KRSNIK Dora | HC Podravka Vegeta | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
29. | MRDEN Ivona | HC Podravka Vegeta | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
30. | PAVKOVIC Ana | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
31. | NÜSSER Larissa | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
32. | ROS Alineke | Morenhoff Jansen Dalfsen | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
33. | SCHULZE Luisa | HC Leipzig | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
34. | BÖSCH Tamara | HC Leipzig | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
35. | HUBINGER Anne | HC Leipzig | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
36. | LANG Saskia | HC Leipzig | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
37. | PLATANOVICS Natalja | HC Homel | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
38. | BURDUKOV Lili | HC Homel | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
39. | REDKA Anna | HC Homel | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
40. | AKRAMENKO Kristina | HC Homel | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
41. | BUDECEVIC Marina | Hypo Niederösterreich | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
42. | THURNER Jennifer | Hypo Niederösterreich | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
43. | ARROJERIA Esther | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
44. | MENÉNDEZ Alba | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
45. | ELORZA Patricia | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
46. | MARTINEZ Alba | Super Amara Bera Bera | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
47. | BENKO Aneta | Krim Mercator Ljubljana | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
48. | BLAZSEVICS Valentina | Krim Mercator Ljubljana | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
49. | PANDZSICS Amra | Krim Mercator Ljubljana | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
50. | KAMDOP Laura | Krim Mercator Ljubljana | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
51. | REBICOVÁ Marianna | IUVENTA Michalovce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
52. | DUBAUTCOVA Katarina | IUVENTA Michalovce | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
53. | KOWALSZKA Agnieszka | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
54. | MIHAJLOVA Aleszja | MKS FunFloor Perla Lublin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
55. | DURAN MORENS Arassy | Indeco Conversano | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
56. | BARANI Elena | Indeco Conversano | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.