Selejtező (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. AYDOGAN Duygu Ankara Yenimahalle BSK 3  (6 perc) 2 1,50
2. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 2 1,50
3. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 2 1,50
4. NOORDINK Annika Morenhoff Jansen Dalfsen 3  (6 perc) 2 1,50
5. HABÁNKOVÁ Veronika IUVENTA Michalovce 3  (6 perc) 2 1,50
6. ANDENAES June Glassverket HE 2  (4 perc) 2 1,00
7. ÖZEL YELIZ Ankara Yenimahalle BSK 2  (4 perc) 2 1,00
8. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00
9. VIDAK Marijeta HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00
10. MINEVSKAJA Ewgenija HC Leipzig 2  (4 perc) 2 1,00
11. DEDIC Mirela Hypo Niederösterreich 2  (4 perc) 2 1,00
12. BRUNEAU Audrey Hypo Niederösterreich 2  (4 perc) 2 1,00
13. SANS SERRA Judith Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 2 1,00
14. OMOREGIE Elizabeth RK Krim Mercator 2  (4 perc) 2 1,00
15. KOREN Alja RK Krim Mercator 2  (4 perc) 2 1,00
16. GEGA Marta MKS Selgros Lublin 2  (4 perc) 2 1,00
17. DRABIK Joanna MKS Selgros Lublin 2  (4 perc) 2 1,00
18. SKRZSYNIARZS Kamila MKS Selgros Lublin 2  (4 perc) 2 1,00
19. ROTONDO Laura Indeco Conversano 2  (4 perc) 2 1,00
20. ALBERTINI Cintia Indeco Conversano 2  (4 perc) 2 1,00
21. MERG Tiril Günther Glassverket HE 1  (2 perc) 2 0,50
22. JÖSENDAL Amailia Glassverket HE 1  (2 perc) 2 0,50
23. BRONSTA Tine Glassverket HE 1  (2 perc) 2 0,50
24. IVERSEN Marianne Glassverket HE 1  (2 perc) 2 0,50
25. TÜRKOGLU Beyza Ankara Yenimahalle BSK 1  (2 perc) 2 0,50
26. AKGÜN Nurceren Ankara Yenimahalle BSK 1  (2 perc) 2 0,50
27. ILKOVA Lenke Ankara Yenimahalle BSK 1  (2 perc) 2 0,50
28. KRSNIK Dora HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
29. MRDEN Ivona HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 2 0,50
30. PAVKOVIC Ana Morenhoff Jansen Dalfsen 1  (2 perc) 2 0,50
31. NUSSER Larissa Morenhoff Jansen Dalfsen 1  (2 perc) 2 0,50
32. ROS Alineke Morenhoff Jansen Dalfsen 1  (2 perc) 2 0,50
33. SCHULZE Luisa HC Leipzig 1  (2 perc) 2 0,50
34. BÖSCH Tamara HC Leipzig 1  (2 perc) 2 0,50
35. HUBINGER Anne HC Leipzig 1  (2 perc) 2 0,50
36. LANG Saskia HC Leipzig 1  (2 perc) 2 0,50
37. PLATANOVICS Natalja HC Homel 1  (2 perc) 2 0,50
38. BURDUKOV Lili HC Homel 1  (2 perc) 2 0,50
39. REDKA Anna HC Homel 1  (2 perc) 2 0,50
40. AKRAMENKO Kristina HC Homel 1  (2 perc) 2 0,50
41. BUDECEVIC Marina Hypo Niederösterreich 1  (2 perc) 2 0,50
42. THURNER Jennifer Hypo Niederösterreich 1  (2 perc) 2 0,50
43. ARROJERIA Esther Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
44. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
45. ELORZA Patricia Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
46. MARTINEZ Alba Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
47. BENKO Aneta RK Krim Mercator 1  (2 perc) 2 0,50
48. BLAZSEVICS Valentina RK Krim Mercator 1  (2 perc) 2 0,50
49. PANDZSICS Amra RK Krim Mercator 1  (2 perc) 2 0,50
50. KAMDOP Laura RK Krim Mercator 1  (2 perc) 2 0,50
51. REBICOVÁ Marianna IUVENTA Michalovce 1  (2 perc) 2 0,50
52. DUBAUTCOVA Katarina IUVENTA Michalovce 1  (2 perc) 2 0,50
53. KOWALSZKA Agnieszka MKS Selgros Lublin 1  (2 perc) 2 0,50
54. MIHAJLOVA Aleszja MKS Selgros Lublin 1  (2 perc) 2 0,50
55. DURAN MORENS Arassy Indeco Conversano 1  (2 perc) 2 0,50
56. BARANI Elena Indeco Conversano 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk