Kézilabda kupa
Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | HVENFELTH Sofia | H 65 Höörs HK | 7 (14 perc) | 6 | 1,17 |
2. | ANDENAES June | Larvik HK | 7 (14 perc) | 6 | 1,17 |
3. | ZYCH Aleksandra | Vistal Gdynia | 6 (12 perc) | 6 | 1,00 |
4. | YILMAZ Yeliz | Kastamonu Belediyesi GSK | 6 (12 perc) | 6 | 1,00 |
5. | BREISTÖL Kristine | Larvik HK | 6 (12 perc) | 6 | 1,00 |
6. | LINDQVIST Emma | H 65 Höörs HK | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
7. | ALM Jenny | København Håndbold | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
8. | IRIMIA Raluca | HC Zalau | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
9. | MANGUÉ Marta | Brest Bretagne Handball | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
10. | KLIKOVAC Bobana | SCM Craiova | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
11. | WAADE Silje | Byasen Handball Elite | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
12. | KOTCSINA Natalja | Kastamonu Belediyesi GSK | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
13. | ISKENDEROGLU Serpil | Kastamonu Belediyesi GSK | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
14. | JANOUSKOVÁ Michaela | DHK Banik Most | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
15. | DMITRIJEVA Darja | Handball Club Lada | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
16. | GAFONOVA Marija | Handball Club Lada | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
17. | SZNOPOVA Irina | Handball Club Lada | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
18. | PINTEA Crina | Paris 92 | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
19. | DRAGUT Ana | HC Zalau | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
20. | TAMAS Larisa | HC Zalau | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
21. | ARDEAN ELISEI Valentina | SCM Craiova | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
22. | FLORIANU Florina | SCM Craiova | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
23. | SZAVINOVA Jana | Kubany | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
24. | DRAGENBERG Josefine | Randers HK | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
25. | SZARAWAGA Joanna | Vistal Gdynia | 3 (6 perc) | 4 | 0,75 |
26. | NOSIKOVA Alena | Handball Club Lada | 3 (6 perc) | 5 | 0,60 |
27. | SVALASTOG Louise | København Håndbold | 3 (6 perc) | 5 | 0,60 |
28. | USCINOWICZ Paulina | Vistal Gdynia | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
29. | VENN Kristin | Byasen Handball Elite | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
30. | STRÖMBERG Carin | Viborg HK | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
31. | JÖRGENSEN Kristina | Viborg HK | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
32. | SERICS Andrea | Kastamonu Belediyesi GSK | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
33. | MÄSSING Mikaela | H 65 Höörs HK | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
34. | OLSSON Anna | H 65 Höörs HK | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
35. | KAKMOLJA Julia | Handball Club Lada | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
36. | TARASZOVA Kristina | Handball Club Lada | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
37. | LUNDE BORGERSEN Kristine | Vipers Kristiansand | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
38. | HORACEK Tamara | Paris 92 | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
39. | ABBINGH Lois | Paris 92 | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
40. | DEBA Malvine | Paris 92 | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
41. | N'GOUAN Astride | Brest Bretagne Handball | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
42. | TRIFUNOVICS Jelena | SCM Craiova | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
43. | FROLOVA Jaroszlava | Kubany | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
44. | GARJEVA Julia | Kubany | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
45. | HANSEN MORCH Cecilie | Randers HK | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
46. | MOLID Mari | Randers HK | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
47. | BOROVSKA Michaela | DHK Banik Most | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
48. | YTTERENG Hanna | Byasen Handball Elite | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
49. | SZARKOVA Simona | DHK Banik Most | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
50. | RZAEVA Milana | Kubany | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
51. | JANISZEWSKA Katarzyna | Vistal Gdynia | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
52. | HÖGDAHL Moa | Byasen Handball Elite | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
53. | NIELSEN Stine | Viborg HK | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
54. | SZINICSINYA Anasztaszia | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
55. | USKOVA Jana | Kastamonu Belediyesi GSK | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
56. | DVORAKOVA Katerina | DHK Banik Most | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
57. | CHMELAROVA Tereza | DHK Banik Most | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
58. | CSERBAK Olga | Handball Club Lada | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
59. | NOVOSZELOVA Anasztasija | Handball Club Lada | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
60. | BIDSTRUP Mia | København Håndbold | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
61. | AUNE Malin | Vipers Kristiansand | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
62. | SKAAR Kari | Vipers Kristiansand | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
63. | NOERSTEBOE Kristine | Vipers Kristiansand | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
64. | KRISTIANSEN Jeanett | Vipers Kristiansand | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
65. | FREY Sonja | Paris 92 | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
66. | LIMA DE ARAUJO Tamires | Larvik HK | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
67. | TADICI Gheorghe | HC Zalau | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
68. | CIOLAN Ana | HC Zalau | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
69. | ROB Roxana | HC Zalau | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
70. | ABED-KADER Dana | HC Zalau | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
71. | PANICI Maria | HC Zalau | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
72. | PINEAU Allison | Brest Bretagne Handball | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
73. | PROUVENSIER Marie | Brest Bretagne Handball | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
74. | SELARU Carmen | SCM Craiova | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
75. | ANDERSEN Gitte | Randers HK | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
76. | WOLFF Martine | Larvik HK | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
77. | KARPACSEVA Kszenyja | Kubany | 1 (2 perc) | 3 | 0,33 |
78. | GULMARK Frederikke | Randers HK | 1 (2 perc) | 3 | 0,33 |
79. | LABUDA Aneta | Vistal Gdynia | 1 (2 perc) | 3 | 0,33 |
80. | DORNONVILLE Anne | København Håndbold | 1 (2 perc) | 4 | 0,25 |
81. | LIED Maren Roll | Byasen Handball Elite | 1 (2 perc) | 4 | 0,25 |
82. | GOMES Elaine | Kastamonu Belediyesi GSK | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
83. | JOHANSSON Anna | H 65 Höörs HK | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
84. | FRANSSON Michaela | H 65 Höörs HK | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
85. | FOFANA Mabana-Ma | Paris 92 | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
86. | MÖRK Thea | Larvik HK | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
87. | TUDOR Nicoleta | SCM Craiova | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
88. | DANIELSSON Clara | Randers HK | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
89. | NIELSEN Sidsel | Viborg HK | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
90. | KAMINSKA Oliwia | Vistal Gdynia | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
91. | KOZLOWSKA Joanna | Vistal Gdynia | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
92. | SLIWINSKA Marta | Vistal Gdynia | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
93. | MACHADO MATIELI Patricia | Vistal Gdynia | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
94. | AARDAHL Maren | Byasen Handball Elite | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
95. | ÖRVARSDOTTIR Helena | Byasen Handball Elite | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
96. | JACOBSEN Marit | Byasen Handball Elite | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
97. | HERNES Ida | Byasen Handball Elite | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
98. | HANSEN Amalie | Viborg HK | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
99. | NOLEVSZKA Natasa | Viborg HK | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
100. | STORGAARD Mathilde | Viborg HK | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.