Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 7  (14 perc) 6 1,17
2. ANDENAES June Larvik HK 7  (14 perc) 6 1,17
3. ZYCH Aleksandra Vistal Gdynia 6  (12 perc) 6 1,00
4. YILMAZ Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 6  (12 perc) 6 1,00
5. BREISTÖL Kristine Larvik HK 6  (12 perc) 6 1,00
6. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 5  (10 perc) 6 0,83
7. ALM Jenny Köbenhavn Haandbold 5  (10 perc) 6 0,83
8. IRIMIA Raluca HC Zalau 5  (10 perc) 6 0,83
9. MANGUÉ Marta Brest Bretagne Handball 5  (10 perc) 6 0,83
10. KLIKOVAC Bobana SCM Craiova 5  (10 perc) 6 0,83
11. WAADE Silje Byasen Handball Elite 4  (8 perc) 6 0,67
12. KOTCSINA Natalja Kastamonu Belediyesi GSK 4  (8 perc) 6 0,67
13. ISKENDEROGLU Serpil Kastamonu Belediyesi GSK 4  (8 perc) 6 0,67
14. JANOUSKOVÁ Michaela DHK Banik Most 4  (8 perc) 6 0,67
15. DMITRIJEVA Darja Handball Club Lada 4  (8 perc) 6 0,67
16. GAFONOVA Maria Handball Club Lada 4  (8 perc) 6 0,67
17. SNOPOVA Irina Handball Club Lada 4  (8 perc) 6 0,67
18. PINTEA Crina Paris 92 4  (8 perc) 6 0,67
19. DRAGUT Ana HC Zalau 4  (8 perc) 6 0,67
20. TAMAS Larisa HC Zalau 4  (8 perc) 6 0,67
21. ARDEAN ELISEI Valentina SCM Craiova 4  (8 perc) 6 0,67
22. FLORIANU Florina SCM Craiova 4  (8 perc) 6 0,67
23. SZAVINOVA Jana Kubany 4  (8 perc) 6 0,67
24. DRAGENBERG Josefine Randers HK 4  (8 perc) 6 0,67
25. SZARAWAGA Joanna Vistal Gdynia 3  (6 perc) 4 0,75
26. NOSIKOVA Alena Handball Club Lada 3  (6 perc) 5 0,60
27. SVALASTOG Louise Köbenhavn Haandbold 3  (6 perc) 5 0,60
28. USCINOWICZ Paulina Vistal Gdynia 3  (6 perc) 6 0,50
29. VENN Kristin Byasen Handball Elite 3  (6 perc) 6 0,50
30. STRÖMBERG Carin Viborg HK 3  (6 perc) 6 0,50
31. JÖRGENSEN Kristina Viborg HK 3  (6 perc) 6 0,50
32. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 3  (6 perc) 6 0,50
33. MÄSSING Mikaela H 65 Höörs HK 3  (6 perc) 6 0,50
34. OLSSON Anna H 65 Höörs HK 3  (6 perc) 6 0,50
35. KAKMOLJA Julia Handball Club Lada 3  (6 perc) 6 0,50
36. TARASZOVA Kristina Handball Club Lada 3  (6 perc) 6 0,50
37. LUNDE BORGESEN Kristine Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 6 0,50
38. HORACEK Tamara Paris 92 3  (6 perc) 6 0,50
39. ABBINGH Lois Paris 92 3  (6 perc) 6 0,50
40. DEBA Malvine Paris 92 3  (6 perc) 6 0,50
41. N'GOUAN Astride Brest Bretagne Handball 3  (6 perc) 6 0,50
42. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 3  (6 perc) 6 0,50
43. FROLOVA Jaroszlava Kubany 3  (6 perc) 6 0,50
44. GARJEVA Julia Kubany 3  (6 perc) 6 0,50
45. HANSEN MORCH Cecilie Randers HK 3  (6 perc) 6 0,50
46. MOLID Mari Randers HK 3  (6 perc) 6 0,50
47. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 2  (4 perc) 2 1,00
48. YTTERENG Hanna Byasen Handball Elite 2  (4 perc) 5 0,40
49. SZARKOVA Simona DHK Banik Most 2  (4 perc) 5 0,40
50. RZAEVA Milana Kubany 2  (4 perc) 5 0,40
51. JANISZEWSKA Katarzyna Vistal Gdynia 2  (4 perc) 6 0,33
52. HÖGDAHL Moa Byasen Handball Elite 2  (4 perc) 6 0,33
53. NIELSEN Stine Viborg HK 2  (4 perc) 6 0,33
54. SZINICSINYA Anasztaszia Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 6 0,33
55. USKOVA Jana Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 6 0,33
56. DVORAKOVA Katerina DHK Banik Most 2  (4 perc) 6 0,33
57. CHMELAROVA Tereza DHK Banik Most 2  (4 perc) 6 0,33
58. CSERBAK Olga Handball Club Lada 2  (4 perc) 6 0,33
59. NOVOSELOVA Anasztasija Handball Club Lada 2  (4 perc) 6 0,33
60. BIDSTRUP Mia Köbenhavn Haandbold 2  (4 perc) 6 0,33
61. LARSEN Aune Vipers Kristiansand 2  (4 perc) 6 0,33
62. SKAAR Kari Vipers Kristiansand 2  (4 perc) 6 0,33
63. NOERSTEBOE Kristine Vipers Kristiansand 2  (4 perc) 6 0,33
64. KRISTIANSEN Jeanett Vipers Kristiansand 2  (4 perc) 6 0,33
65. FREY Sonja Paris 92 2  (4 perc) 6 0,33
66. LIMA DE ARAUJO Tamires Larvik HK 2  (4 perc) 6 0,33
67. TADICI Gheorghe HC Zalau 2  (4 perc) 6 0,33
68. CIOLAN Ana HC Zalau 2  (4 perc) 6 0,33
69. ROB Roxana HC Zalau 2  (4 perc) 6 0,33
70. ABED-KADER Dana HC Zalau 2  (4 perc) 6 0,33
71. PANICI Maria HC Zalau 2  (4 perc) 6 0,33
72. PINEAU Allison Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 6 0,33
73. PROUVENSIER Marie Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 6 0,33
74. SELARU Carmen SCM Craiova 2  (4 perc) 6 0,33
75. ANDERSEN Gitte Randers HK 2  (4 perc) 6 0,33
76. WOLFF Martine Larvik HK 1  (2 perc) 2 0,50
77. KARPACSEVA Kszenyja Kubany 1  (2 perc) 3 0,33
78. GULMARK Frederikke Randers HK 1  (2 perc) 3 0,33
79. LABUDA Aneta Vistal Gdynia 1  (2 perc) 3 0,33
80. DORNONVILLE Anne Köbenhavn Haandbold 1  (2 perc) 4 0,25
81. LIED Maren Roll Byasen Handball Elite 1  (2 perc) 4 0,25
82. GOMES Elaine Kastamonu Belediyesi GSK 1  (2 perc) 5 0,20
83. JOHANSSON Anna H 65 Höörs HK 1  (2 perc) 5 0,20
84. FRANSSON Michaela H 65 Höörs HK 1  (2 perc) 5 0,20
85. FOFANA Mabana-Ma Paris 92 1  (2 perc) 5 0,20
86. MÖRK Thea Larvik HK 1  (2 perc) 5 0,20
87. TUDOR Nicoleta SCM Craiova 1  (2 perc) 5 0,20
88. MONTI DANIELSSON Clara Randers HK 1  (2 perc) 5 0,20
89. NIELSEN Sidsel Viborg HK 1  (2 perc) 5 0,20
90. KAMINSKA Oliwia Vistal Gdynia 1  (2 perc) 6 0,17
91. KOZLOWSKA Joanna Vistal Gdynia 1  (2 perc) 6 0,17
92. SLIWINSKA Marta Vistal Gdynia 1  (2 perc) 6 0,17
93. MATIELI Patricia Vistal Gdynia 1  (2 perc) 6 0,17
94. AARDAHL Maren Byasen Handball Elite 1  (2 perc) 6 0,17
95. ÖRVARSDOTTIR Helena Byasen Handball Elite 1  (2 perc) 6 0,17
96. JACOBSEN Marit Byasen Handball Elite 1  (2 perc) 6 0,17
97. HERNES Ida Byasen Handball Elite 1  (2 perc) 6 0,17
98. HANSEN Amalie Viborg HK 1  (2 perc) 6 0,17
99. NOLEVSZKA Natasa Viborg HK 1  (2 perc) 6 0,17
100. STORGAARD Mathilde Viborg HK 1  (2 perc) 6 0,17

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk