1. forduló (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. HOTI Emine KHF Pristina 5  (10 perc) 2 2,50
2. WASIAK Agata Metraco Zaglebie Lubin 4  (8 perc) 2 2,00
3. VOLOVNYIK Natalja Galicsanka 4  (8 perc) 2 2,00
4. KLIMENKO Irina NUR Mingecsavir 4  (8 perc) 2 2,00
5. GUETA Amit Holon Handball Club 3  (6 perc) 2 1,50
6. MEKOLLI Lena KHF Pristina 3  (6 perc) 2 1,50
7. KÄHR Charlotte LK Zug Handball 3  (6 perc) 2 1,50
8. GROATEN Jenny Byasen Handball Elite 3  (6 perc) 2 1,50
9. KOOIJ Jill Morenhoff Jansen Dalfsen 3  (6 perc) 2 1,50
10. SZAVCSIN Natalija Galicsanka 3  (6 perc) 2 1,50
11. HAUSHEER Dione Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 3  (6 perc) 2 1,50
12. DE HAZE Rachel Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 3  (6 perc) 2 1,50
13. ZORJA Valerija Ankara Yenimahalle BSK 3  (6 perc) 2 1,50
14. BACHSHI Naor Holon Handball Club 2  (4 perc) 2 1,00
15. HORNYÁK Bernadett Váci NKSE 2  (4 perc) 2 1,00
16. WAZNA Zuzana Metraco Zaglebie Lubin 2  (4 perc) 2 1,00
17. WOJTAS Alina Metraco Zaglebie Lubin 2  (4 perc) 2 1,00
18. TRABER Martina LK Zug Handball 2  (4 perc) 2 1,00
19. SCHERER Sibylle LK Zug Handball 2  (4 perc) 2 1,00
20. PETERSEN Larissa HSG Blomberg-Lippe 2  (4 perc) 2 1,00
21. PETERSEN Silje HSG Blomberg-Lippe 2  (4 perc) 2 1,00
22. YTTERENG Hanna Byasen Handball Elite 2  (4 perc) 2 1,00
23. VAN LEEUWEN Roos Morenhoff Jansen Dalfsen 2  (4 perc) 2 1,00
24. KOPPE Silvana Morenhoff Jansen Dalfsen 2  (4 perc) 2 1,00
25. SZTRJUKOVA Natalija Galicsanka 2  (4 perc) 2 1,00
26. BOUWER Maike Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 2  (4 perc) 2 1,00
27. VAN WETERING Bo Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 2  (4 perc) 2 1,00
28. ELIA Malvina AC Latsia Nicosia 2  (4 perc) 2 1,00
29. NOVOTNA Adela DHC Slavia Praha 2  (4 perc) 2 1,00
30. SETELIKOVA Alena DHC Slavia Praha 2  (4 perc) 2 1,00
31. RUDKOVSZKAJA Tatjana BNTU-BelAZ Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
32. SZUHAMIRAVA Hanna BNTU-BelAZ Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
33. LANDRI Valentina Jomi Salerno 2  (4 perc) 2 1,00
34. GOMEZ Suleikiy Jomi Salerno 2  (4 perc) 2 1,00
35. DALLA COSTA Ilaria Jomi Salerno 2  (4 perc) 2 1,00
36. TROMBETTA Rita Jomi Salerno 2  (4 perc) 2 1,00
37. DEWEZ Eloise Cercle Dijon Bourgogne 2  (4 perc) 2 1,00
38. TERZI Lea Cercle Dijon Bourgogne 2  (4 perc) 2 1,00
39. ZYGOURA Agni OFN Ionias 2  (4 perc) 2 1,00
40. ANDREASEN Natasja Silkeborg-Voel KFUM 1  (2 perc) 1 1,00
41. DEMICS Edina HZRK Grude 1  (2 perc) 2 0,50
42. KRALJEVICS Martina HZRK Grude 1  (2 perc) 2 0,50
43. PRUSZINA Andrea HZRK Grude 1  (2 perc) 2 0,50
44. RIMACS Csiara HZRK Grude 1  (2 perc) 2 0,50
45. FERFOLJA Teja CSM Roman 1  (2 perc) 2 0,50
46. STANCULESCU Mihaela CSM Roman 1  (2 perc) 2 0,50
47. AMINOV Nelly Holon Handball Club 1  (2 perc) 2 0,50
48. LEVI Kim Holon Handball Club 1  (2 perc) 2 0,50
49. HELEMBAI Fanny Váci NKSE 1  (2 perc) 2 0,50
50. LAKATOS Rita Váci NKSE 1  (2 perc) 2 0,50
51. ARENHART Barbara Váci NKSE 1  (2 perc) 2 0,50
52. BARJÁN Bianka Váci NKSE 1  (2 perc) 2 0,50
53. FERATAJ Pranvera KHF Pristina 1  (2 perc) 2 0,50
54. SOPJANI 0Luljeta KHF Pristina 1  (2 perc) 2 0,50
55. ALICKAJ Era KHF Pristina 1  (2 perc) 2 0,50
56. USSIA Laura LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
57. MUSTAFOSKA Azra LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
58. ALBRECHT Stefanie LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
59. DOKOVIC Sladana LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
60. FUDGE Kathryn LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
61. SCHLACHTER Marina LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
62. OBERLI Laura LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
63. SEMENIUK Karolina Metraco Zaglebie Lubin 1  (2 perc) 2 0,50
64. TRAWCZYNSKA Malgorzata Metraco Zaglebie Lubin 1  (2 perc) 2 0,50
65. PIECHNIK Paulina Metraco Zaglebie Lubin 1  (2 perc) 2 0,50
66. RAVLIC Ivana LK Zug Handball 1  (2 perc) 2 0,50
67. EGLI Nives LK Zug Handball 1  (2 perc) 2 0,50
68. GWERDER Yael LK Zug Handball 1  (2 perc) 2 0,50
69. SCHNACK Kira HSG Blomberg-Lippe 1  (2 perc) 2 0,50
70. VAN BUREN Tess HSG Blomberg-Lippe 1  (2 perc) 2 0,50
71. VAN ZIJL Tessa HSG Blomberg-Lippe 1  (2 perc) 2 0,50
72. REMELS Femke HB Sint-Truiden 1  (2 perc) 2 0,50
73. MATELEUR Sara HB Sint-Truiden 1  (2 perc) 2 0,50
74. CASTERMANS Charlotte HB Sint-Truiden 1  (2 perc) 2 0,50
75. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
76. AZURMENDI Nora Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
77. ARDERIUS Silvia Super Amara Bera Bera 1  (2 perc) 2 0,50
78. RODRIQUES Sabino Colegio de Gaia 1  (2 perc) 2 0,50
79. SOARES Helena Colegio de Gaia 1  (2 perc) 2 0,50
80. RESENDE Patrícia Colegio de Gaia 1  (2 perc) 2 0,50
81. SWIERCZEK Justyna Kram Start Elblag 1  (2 perc) 2 0,50
82. SWIERZEWSKA Patrycija Kram Start Elblag 1  (2 perc) 2 0,50
83. AARDAHL Maren Byasen Handball Elite 1  (2 perc) 2 0,50
84. VENN Kristin Byasen Handball Elite 1  (2 perc) 2 0,50
85. SKOGEN Eirin Byasen Handball Elite 1  (2 perc) 2 0,50
86. DE WILD Nienke Morenhoff Jansen Dalfsen 1  (2 perc) 2 0,50
87. NUSSER Larissa Morenhoff Jansen Dalfsen 1  (2 perc) 2 0,50
88. LOKKART Chantal Morenhoff Jansen Dalfsen 1  (2 perc) 2 0,50
89. NOOITMEER Sharon Morenhoff Jansen Dalfsen 1  (2 perc) 2 0,50
90. HAJKOVA Ilona Galicsanka 1  (2 perc) 2 0,50
91. LOJPUR Marija ZsRK Medicinar 1  (2 perc) 2 0,50
92. RUCSNOV Alekszandra ZsRK Medicinar 1  (2 perc) 2 0,50
93. RADOVICS Ana ZsRK Medicinar 1  (2 perc) 2 0,50
94. VAN DER ELST Kelsey Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 1  (2 perc) 2 0,50
95. DIMITRIJEVICS Andjela AC Latsia Nicosia 1  (2 perc) 2 0,50
96. IOANNOU Vaso AC Latsia Nicosia 1  (2 perc) 2 0,50
97. GALUSKOVA Veronika DHC Slavia Praha 1  (2 perc) 2 0,50
98. GYENICSKINA Julia BNTU-BelAZ Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
99. GOLUBEVA Anna BNTU-BelAZ Minszk 1  (2 perc) 2 0,50
100. ARCJUKOVICS Lilja BNTU-BelAZ Minszk 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk