Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. USAL Alekszej SZKA Minszk 9  (18 perc) 7 1,29
2. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 8  (16 perc) 4 2,00
3. BIRGISSON Agust FH Hafnarfjordur 8  (16 perc) 7 1,14
4. PESQUEIRA Ricardo SL Benfica 6  (12 perc) 4 1,50
5. HOLMSTAD Egil BSK Handball Elite 6  (12 perc) 4 1,50
6. ÖZTÜRK Csaglayan Beykoz BLD SK 6  (12 perc) 4 1,50
7. GISLASON Orri Valur FC 6  (12 perc) 4 1,50
8. GUJON Jakov Füchse Berlin 6  (12 perc) 4 1,50
9. GUCSEK Janezs RD Koper 2013 6  (12 perc) 5 1,20
10. BUNETA Marin RK Dubrava 6  (12 perc) 6 1,00
11. CSITU Alekszandr Cocks 6  (12 perc) 6 1,00
12. SIPICS Marin RK Nexe 6  (12 perc) 7 0,86
13. LAVRICS Aljaz RK Nexe 6  (12 perc) 7 0,86
14. PUCHNIK Miha Achilles Bocholt 5  (10 perc) 4 1,25
15. SZPASZOVSZKI Bojan HC Ohrid 2013 5  (10 perc) 4 1,25
16. CSEZLOV Anatolij Pölva Serviti 5  (10 perc) 4 1,25
17. FELLMANN Daniel HC Kriens-Luzern 5  (10 perc) 4 1,25
18. JANKOWSKI Mateusz Gwardia Opole 5  (10 perc) 4 1,25
19. LÖNN Adam HK Malmö 5  (10 perc) 4 1,25
20. GRZELAK Pawel KS Azoty-Pulawy SA 5  (10 perc) 4 1,25
21. LYNGGAARD Alexander Saint-Raphael Var Handball 5  (10 perc) 4 1,25
22. MRDENOVICS Marko RK Nexe 5  (10 perc) 5 1,00
23. HUWYLER Stefan Wacker Thun 5  (10 perc) 5 1,00
24. THOMSEN Klaus Bjerringbro-Silkeborg 5  (10 perc) 5 1,00
25. MOLJK Jaka RD Koper 2013 5  (10 perc) 5 1,00
26. VOLAR Kristijan RK Dubrava 5  (10 perc) 6 0,83
27. BASARICS Davor Cocks 5  (10 perc) 6 0,83
28. GLATTHARD Viktor Wacker Thun 5  (10 perc) 6 0,83
29. BOHAN Vjacseszlav SZKA Minszk 5  (10 perc) 7 0,71
30. QUINTUS Tom Handball Esch 4  (8 perc) 2 2,00
31. JOSEF Jan KRAS/Volendam 4  (8 perc) 2 2,00
32. KOCH Johan Füchse Berlin 4  (8 perc) 2 2,00
33. KEZICS Josip HC Ohrid 2013 4  (8 perc) 3 1,33
34. ISZAKOV Ilja St. Petersburg HC 4  (8 perc) 3 1,33
35. ZADURA Przemyslav Gwardia Opole 4  (8 perc) 3 1,33
36. SEVER Ivan RD Koper 2013 4  (8 perc) 3 1,33
37. FRANCISCO DA SILVA Joao SL Benfica 4  (8 perc) 4 1,00
38. ABRAO Silva SL Benfica 4  (8 perc) 4 1,00
39. FRIMMEL Sebastian SG INSIGNIS Handball Westwien 4  (8 perc) 4 1,00
40. ENGLER Luca HC Kriens-Luzern 4  (8 perc) 4 1,00
41. PEKTAS Alp Beykoz BLD SK 4  (8 perc) 4 1,00
42. CSAGALJ Igor Vojvodina 4  (8 perc) 4 1,00
43. JOHANSON Munk OIF Arendal 4  (8 perc) 4 1,00
44. EKMAN Per Kenny OIF Arendal 4  (8 perc) 4 1,00
45. HERNANDEZ Angel Futebol Clube do Porto 4  (8 perc) 4 1,00
46. SESUM Zsarko Frisch Auf Göppingen 4  (8 perc) 4 1,00
47. FERNANDES DA SILVA Jorge Fraikin BM Granollers 4  (8 perc) 4 1,00
48. KARALEK Artyem Saint-Raphael Var Handball 4  (8 perc) 4 1,00
49. HMAN Wissem Saint-Raphael Var Handball 4  (8 perc) 4 1,00
50. GODEC Karlo RK Dubrava 4  (8 perc) 6 0,67
51. MEDICS Petar RK Dubrava 4  (8 perc) 6 0,67
52. ZAJCSU Viktor Cocks 4  (8 perc) 6 0,67
53. TAMMINEN Teemu Cocks 4  (8 perc) 6 0,67
54. ZUPANJACS Bojan Cocks 4  (8 perc) 6 0,67
55. SUTER Nicolas Wacker Thun 4  (8 perc) 6 0,67
56. RAFNSSON Isak FH Hafnarfjordur 4  (8 perc) 7 0,57
57. ALEHIN Nyikolaj SZKA Minszk 4  (8 perc) 7 0,57
58. KREMERIS Kestutis Klaipeda Dragunas 3  (6 perc) 2 1,50
59. VAN SCHIE Léon KRAS/Volendam 3  (6 perc) 2 1,50
60. BAMMER Dominik Bregenz Handball 3  (6 perc) 2 1,50
61. ZVJEZDOV Artyem ZTR Zaporozsje 3  (6 perc) 2 1,50
62. AKIMENKO Andrij ZTR Zaporozsje 3  (6 perc) 2 1,50
63. RAMOSAJ Bujar KH BESA Fam Gas 3  (6 perc) 2 1,50
64. PERVANCSICS Alekszej HC Olimpus-85-USEFS 3  (6 perc) 2 1,50
65. INNEREBNER Hannes SSV Bozen Loacker Volksbank 3  (6 perc) 2 1,50
66. MILITARU Robert CSM Bucuresti 3  (6 perc) 2 1,50
67. RAMBA Ionut CSM Bucuresti 3  (6 perc) 2 1,50
68. FELDMANN Kai OCI-LIONS 3  (6 perc) 2 1,50
69. KOFMANN Vladislav Maccabi Srugo Rishon Lezion 3  (6 perc) 2 1,50
70. VRANJES Vladimir Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 2 1,50
71. NOSAN Blazs RD Riko Ribnica 3  (6 perc) 2 1,50
72. NOSAN Mitja RD Riko Ribnica 3  (6 perc) 2 1,50
73. GARABAYA Ruben CBM Logrono La Rioja 3  (6 perc) 2 1,50
74. SURACS Domagoj Alpla HC Hard 3  (6 perc) 2 1,50
75. SZITA Zoltán Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 3 1,00
76. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 3  (6 perc) 4 0,75
77. CREMERS Jordi Achilles Bocholt 3  (6 perc) 4 0,75
78. TASZESZKI Ivan HC Ohrid 2013 3  (6 perc) 4 0,75
79. RAMMEL Kristian BSK Handball Elite 3  (6 perc) 4 0,75
80. NEEME Indrek Pölva Serviti 3  (6 perc) 4 0,75
81. PRATSCHNER Julian SG INSIGNIS Handball Westwien 3  (6 perc) 4 0,75
82. JELINEK Wilhelm SG INSIGNIS Handball Westwien 3  (6 perc) 4 0,75
83. SEITZ Philipp SG INSIGNIS Handball Westwien 3  (6 perc) 4 0,75
84. ASKARI Afshin Beykoz BLD SK 3  (6 perc) 4 0,75
85. HERSHKOVITZ Shay Maccabi Srugo Rishon Lezion 3  (6 perc) 4 0,75
86. GERDÁN Tibor Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 4 0,75
87. ÖSTLUND Viktor TTH Holstebro 3  (6 perc) 4 0,75
88. PERSSON Linus HK Malmö 3  (6 perc) 4 0,75
89. TRITTA Alexandre Chambery Savoie Mont Blanc HB 3  (6 perc) 4 0,75
90. GARCÍA DIEGUEZ Marc Fraikin BM Granollers 3  (6 perc) 4 0,75
91. HENNINGSSON Hampus Lugi HF 3  (6 perc) 4 0,75
92. MILOSEVICS Nemanja Lugi HF 3  (6 perc) 4 0,75
93. KRECSICS Grega RD Koper 2013 3  (6 perc) 4 0,75
94. DIPANDA Adrien Saint-Raphael Var Handball 3  (6 perc) 4 0,75
95. VON DESCHWANDEN Lukas Wacker Thun 3  (6 perc) 4 0,75
96. GOLUZSA Slavko TATRAN Presov 3  (6 perc) 4 0,75
97. HUNDSTRUP Stefan Bjerringbro-Silkeborg 3  (6 perc) 5 0,60
98. NÖDDESBO Jesper Bjerringbro-Silkeborg 3  (6 perc) 5 0,60
99. GRZENTICS Nino RD Koper 2013 3  (6 perc) 5 0,60
100. GRAHOVAC Nikola RK Dubrava 3  (6 perc) 6 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk