Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. BIRGISSON Agust FH Hafnarfjardar 6  (12 perc) 3 2,00
2. PESQUEIRA Ricardo SL Benfica 6  (12 perc) 4 1,50
3. HOLMSTAD Egil BSK Handball Elite 6  (12 perc) 4 1,50
4. ÖZTÜRK Csaglayan Beykoz BLD SK 6  (12 perc) 4 1,50
5. GISLASON Orri Valur FC 6  (12 perc) 4 1,50
6. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 5  (10 perc) 2 2,50
7. VOLAR Kristijan RK Dubrava 5  (10 perc) 4 1,25
8. PUCHNIK Miha Achilles Bocholt 5  (10 perc) 4 1,25
9. SZPASZOVSZKI Bojan HC Ohrid 2013 5  (10 perc) 4 1,25
10. CSEZLOV Anatolij Pölva Serviti 5  (10 perc) 4 1,25
11. FELLMANN Daniel HC Kriens-Luzern 5  (10 perc) 4 1,25
12. QUINTUS Tom Handball Esch 4  (8 perc) 2 2,00
13. JOSEF Jan KRAS/Volendam 4  (8 perc) 2 2,00
14. ZADURA Przemyslav Gwardia Opole 4  (8 perc) 2 2,00
15. KEZICS Josip HC Ohrid 2013 4  (8 perc) 3 1,33
16. FRANCISCO DA SILVA Joao SL Benfica 4  (8 perc) 4 1,00
17. ABRAO Silva SL Benfica 4  (8 perc) 4 1,00
18. FRIMMEL Sebastian SG INSIGNIS Handball Westwien 4  (8 perc) 4 1,00
19. ENGLER Luca HC Kriens-Luzern 4  (8 perc) 4 1,00
20. PEKTAS Alp Beykoz BLD SK 4  (8 perc) 4 1,00
21. CSAGALJ Igor Vojvodina 4  (8 perc) 4 1,00
22. KREMERIS Kestutis Klaipeda Dragunas 3  (6 perc) 2 1,50
23. VAN SCHIE Léon KRAS/Volendam 3  (6 perc) 2 1,50
24. BAMMER Dominik Bregenz Handball 3  (6 perc) 2 1,50
25. ZVJEZDOV Artyem ZTR Zaporozsje 3  (6 perc) 2 1,50
26. AKIMENKO Andrij ZTR Zaporozsje 3  (6 perc) 2 1,50
27. RAMOSAJ Bujar KH BESA Fam Gas 3  (6 perc) 2 1,50
28. PERVANCSICS Alekszej HC Olimpus-85-USEFS 3  (6 perc) 2 1,50
29. INNEREBNER Hannes SSV Bozen Loacker Volksbank 3  (6 perc) 2 1,50
30. SZITA Zoltán Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 2 1,50
31. MILITARU Robert CSM Bucuresti 3  (6 perc) 2 1,50
32. RAMBA Ionut CSM Bucuresti 3  (6 perc) 2 1,50
33. FELDMANN Kai OCI-LIONS 3  (6 perc) 2 1,50
34. EKMAN Per Kenny OIF Arendal 3  (6 perc) 2 1,50
35. KOFMANN Vladislav Maccabi Srugo Rishon Lezion 3  (6 perc) 2 1,50
36. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 3  (6 perc) 4 0,75
37. BUNETA Marin RK Dubrava 3  (6 perc) 4 0,75
38. MEDICS Petar RK Dubrava 3  (6 perc) 4 0,75
39. VINKOVICS Luka RK Dubrava 3  (6 perc) 4 0,75
40. VIDA Ivan RK Dubrava 3  (6 perc) 4 0,75
41. PAULSEN Sondre OIF Arendal 3  (6 perc) 4 0,75
42. RANNEKLEIV Laurits OIF Arendal 3  (6 perc) 4 0,75
43. CREMERS Jordi Achilles Bocholt 3  (6 perc) 4 0,75
44. TASZESZKI Ivan HC Ohrid 2013 3  (6 perc) 4 0,75
45. RAMMEL Kristian BSK Handball Elite 3  (6 perc) 4 0,75
46. NEEME Indrek Pölva Serviti 3  (6 perc) 4 0,75
47. PRATSCHNER Julian SG INSIGNIS Handball Westwien 3  (6 perc) 4 0,75
48. JELINEK Wilhelm SG INSIGNIS Handball Westwien 3  (6 perc) 4 0,75
49. SEITZ Philipp SG INSIGNIS Handball Westwien 3  (6 perc) 4 0,75
50. ASKARI Afshin Beykoz BLD SK 3  (6 perc) 4 0,75
51. HERSHKOVITZ Shay Maccabi Srugo Rishon Lezion 3  (6 perc) 4 0,75
52. IGNATYENKÓ Ernest Klaipeda Dragunas 2  (4 perc) 1 2,00
53. ZSUJOVICS Petar HC Dinamo Pancsevo 2  (4 perc) 2 1,00
54. PALEVICIUS Laurynas Klaipeda Dragunas 2  (4 perc) 2 1,00
55. KALUDEROVICS Vuk RK Partizan 1949 Tivat 2  (4 perc) 2 1,00
56. ARNARSON Ernir Afturelding 2  (4 perc) 2 1,00
57. CSAVAR Davor HRK Gorica 2  (4 perc) 2 1,00
58. VLADUSICS Andro HRK Gorica 2  (4 perc) 2 1,00
59. ISZANCSUK Denisz ZTR Zaporozsje 2  (4 perc) 2 1,00
60. SPENGLER Luca HC Kriens-Luzern 2  (4 perc) 2 1,00
61. HLAVATY Mojmir HC Dukla Praha 2  (4 perc) 2 1,00
62. SVITAK Jakub HC Dukla Praha 2  (4 perc) 2 1,00
63. GAETA Felipe SSV Bozen Loacker Volksbank 2  (4 perc) 2 1,00
64. PAPAPOULIOS Dionysios AC Doukas 2  (4 perc) 2 1,00
65. FERREIRA DA SILVA Uelington Csurgó KK 2  (4 perc) 2 1,00
66. MIKITA Jakab Csurgó KK 2  (4 perc) 2 1,00
67. GERDÁN Tibor Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 2 1,00
68. GARCIA ROBLEDO Antonio CSM Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
69. BOHAN Vjacseszlav SKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
70. PODSIVALOV Alekszandr SKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
71. ALEHIN Nyikolaj SKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
72. ÖSTLUND Viktor TTH Holstebro 2  (4 perc) 2 1,00
73. PEDERSEN Anders TTH Holstebro 2  (4 perc) 2 1,00
74. CSITU Alekszandr Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
75. ZUPANJACS Bojan Cocks 2  (4 perc) 2 1,00
76. JELINICS Marin RK Nexe 2  (4 perc) 2 1,00
77. KRAINER Sven Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
78. HUWYLER Stefan Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
79. SUTER Nicolas Wacker Thun 2  (4 perc) 2 1,00
80. ROEFS Jeroen OCI-LIONS 2  (4 perc) 2 1,00
81. STEINS Ivo OCI-LIONS 2  (4 perc) 2 1,00
82. JOHANSON Munk OIF Arendal 2  (4 perc) 2 1,00
83. LANGOWSKI Antoni Gwardia Opole 2  (4 perc) 2 1,00
84. LÖNN Adam HK Malmö 2  (4 perc) 2 1,00
85. RAKCSEVICS Mladen HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
86. VUJADINOVICS Predrag HC Dobrogea Süd Constanta 2  (4 perc) 2 1,00
87. CHMELIK Jan Talent Robstav MAT Plzen 2  (4 perc) 3 0,67
88. WERTELAERS Brecht Achilles Bocholt 2  (4 perc) 3 0,67
89. FRIDRIKSSON Asbjorn FH Hafnarfjardar 2  (4 perc) 3 0,67
90. RIKHARDSSON Odinn FH Hafnarfjardar 2  (4 perc) 3 0,67
91. SAFRANEK Ondrej Talent Robstav MAT Plzen 2  (4 perc) 4 0,50
92. GODEC Karlo RK Dubrava 2  (4 perc) 4 0,50
93. MARICSICS Davor RK Dubrava 2  (4 perc) 4 0,50
94. MYHRA Anders OIF Arendal 2  (4 perc) 4 0,50
95. VIDOVICS Josip OIF Arendal 2  (4 perc) 4 0,50
96. VALKENBORGH Roal Achilles Bocholt 2  (4 perc) 4 0,50
97. KOOIJMAN Evert Achilles Bocholt 2  (4 perc) 4 0,50
98. WINTERS Wout Achilles Bocholt 2  (4 perc) 4 0,50
99. BIRDAHICS Dervis HC Ohrid 2013 2  (4 perc) 4 0,50
100. MLADENOVSZKI Jovica HC Ohrid 2013 2  (4 perc) 4 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk