Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. HOTI Emine KHF Pristina 5  (10 perc) 2 2,50
2. VARSÁNYI Nóra DVSC-TVP 4  (8 perc) 2 2,00
3. VOLOVNYIK Natalja Galicsanka 4  (8 perc) 2 2,00
4. KLIMENKO Irina NUR Mingecsavir 4  (8 perc) 2 2,00
5. HELEMBAI Fanny Váci NKSE 4  (8 perc) 4 1,00
6. WASIAK Agata Metraco Zaglebie Lubin 4  (8 perc) 4 1,00
7. GUETA Amit Holon Handball Club 3  (6 perc) 2 1,50
8. MEKOLLI Lena KHF Pristina 3  (6 perc) 2 1,50
9. KÄHR Charlotte LK Zug Handball 3  (6 perc) 2 1,50
10. GROATEN Jenny Byasen Handball Elite 3  (6 perc) 2 1,50
11. KOOIJ Jill Morenhoff Jansen Dalfsen 3  (6 perc) 2 1,50
12. SZAVCSIN Natalija Galicsanka 3  (6 perc) 2 1,50
13. HAUSHEER Dione Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 3  (6 perc) 2 1,50
14. DE HAZE Rachel Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 3  (6 perc) 2 1,50
15. ZORJA Valerija Ankara Yenimahalle BSK 3  (6 perc) 2 1,50
16. SEMENIUK Karolina Metraco Zaglebie Lubin 3  (6 perc) 4 0,75
17. WAZNA Zuzana Metraco Zaglebie Lubin 3  (6 perc) 4 0,75
18. WOJTAS Alina Metraco Zaglebie Lubin 3  (6 perc) 4 0,75
19. GOMEZ Carla Mecalia Atletico Guardes 2  (4 perc) 1 2,00
20. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 1 2,00
21. YILMAZ Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 1 2,00
22. KOTCSINA Natalja Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 1 2,00
23. SZINICSINYA Anasztaszia Kastamonu Belediyesi GSK 2  (4 perc) 1 2,00
24. Cifra Anita DKKA Dunaújváros KA 2  (4 perc) 2 1,00
25. MICIJEVICS Camila DKKA Dunaújváros KA 2  (4 perc) 2 1,00
26. SCHIRMER Maike Buxtehuder SV 2  (4 perc) 2 1,00
27. PUNKO Anna DVSC-TVP 2  (4 perc) 2 1,00
28. GRIGEL Lotte DVSC-TVP 2  (4 perc) 2 1,00
29. BACHSHI Naor Holon Handball Club 2  (4 perc) 2 1,00
30. TRABER Martina LK Zug Handball 2  (4 perc) 2 1,00
31. SCHERER Sibylle LK Zug Handball 2  (4 perc) 2 1,00
32. PETERSEN Larissa HSG Blomberg-Lippe 2  (4 perc) 2 1,00
33. PETERSEN Silje HSG Blomberg-Lippe 2  (4 perc) 2 1,00
34. YTTERENG Hanna Byasen Handball Elite 2  (4 perc) 2 1,00
35. VAN LEEUWEN Roos Morenhoff Jansen Dalfsen 2  (4 perc) 2 1,00
36. KOPPE Silvana Morenhoff Jansen Dalfsen 2  (4 perc) 2 1,00
37. SZTRJUKOVA Natalija Galicsanka 2  (4 perc) 2 1,00
38. BOUWER Maike Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 2  (4 perc) 2 1,00
39. VAN WETERING Bo Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam 2  (4 perc) 2 1,00
40. ELIA Malvina AC Latsia Nicosia 2  (4 perc) 2 1,00
41. NOVOTNA Adela DHC Slavia Praha 2  (4 perc) 2 1,00
42. SETELIKOVA Alena DHC Slavia Praha 2  (4 perc) 2 1,00
43. RUDKOVSZKAJA Tatjana BNTU-BelAZ Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
44. SZUHAMIRAVA Hanna BNTU-BelAZ Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
45. LANDRI Valentina Jomi Salerno 2  (4 perc) 2 1,00
46. GOMEZ Suleikiy Jomi Salerno 2  (4 perc) 2 1,00
47. DALLA COSTA Ilaria Jomi Salerno 2  (4 perc) 2 1,00
48. TROMBETTA Rita Jomi Salerno 2  (4 perc) 2 1,00
49. DEWEZ Eloise Cercle Dijon Bourgogne 2  (4 perc) 2 1,00
50. TERZI Lea Cercle Dijon Bourgogne 2  (4 perc) 2 1,00
51. ZYGOURA Agni OFN Ionias 2  (4 perc) 2 1,00
52. AZURMENDI Nora Super Amara Bera Bera 2  (4 perc) 3 0,67
53. MARICS Zana Metraco Zaglebie Lubin 2  (4 perc) 3 0,67
54. STOLERU Carmen CSM Roman 2  (4 perc) 4 0,50
55. HORNYÁK Bernadett Váci NKSE 2  (4 perc) 4 0,50
56. LAKATOS Rita Váci NKSE 2  (4 perc) 4 0,50
57. KOCSETOVA Anna HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 1 1,00
58. ANTONOVA Irina HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 1 1,00
59. PETROVA Jevgenyija HK Asztrahanyocska 1  (2 perc) 1 1,00
60. ANDREASEN Natasja Silkeborg-Voel KFUM 1  (2 perc) 1 1,00
61. NICK Viktória DKKA Dunaújváros KA 1  (2 perc) 2 0,50
62. MOLNÁR Beatrix DKKA Dunaújváros KA 1  (2 perc) 2 0,50
63. SZALAI Babett DKKA Dunaújváros KA 1  (2 perc) 2 0,50
64. DOMBI Luca DKKA Dunaújváros KA 1  (2 perc) 2 0,50
65. KAISER Isabella Buxtehuder SV 1  (2 perc) 2 0,50
66. GOOS Michelle Buxtehuder SV 1  (2 perc) 2 0,50
67. GUBERNATIS Friederike Buxtehuder SV 1  (2 perc) 2 0,50
68. HAURUM Christina Buxtehuder SV 1  (2 perc) 2 0,50
69. FISCHER Lone Buxtehuder SV 1  (2 perc) 2 0,50
70. CSÁKI Viktória DVSC-TVP 1  (2 perc) 2 0,50
71. VANTARA-KELEMEN Éva DVSC-TVP 1  (2 perc) 2 0,50
72. HAJDUCH Csenge DVSC-TVP 1  (2 perc) 2 0,50
73. BORGES Juliana DVSC-TVP 1  (2 perc) 2 0,50
74. DEMICS Edina HZRK Grude 1  (2 perc) 2 0,50
75. KRALJEVICS Martina HZRK Grude 1  (2 perc) 2 0,50
76. PRUSZINA Andrea HZRK Grude 1  (2 perc) 2 0,50
77. RIMACS Csiara HZRK Grude 1  (2 perc) 2 0,50
78. AMINOV Nelly Holon Handball Club 1  (2 perc) 2 0,50
79. LEVI Kim Holon Handball Club 1  (2 perc) 2 0,50
80. FERATAJ Pranvera KHF Pristina 1  (2 perc) 2 0,50
81. SOPJANI 0Luljeta KHF Pristina 1  (2 perc) 2 0,50
82. ALICKAJ Era KHF Pristina 1  (2 perc) 2 0,50
83. USSIA Laura LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
84. MUSTAFOSKA Azra LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
85. ALBRECHT Stefanie LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
86. DOKOVIC Sladana LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
87. FUDGE Kathryn LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
88. SCHLACHTER Marina LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
89. OBERLI Laura LC Brühl Handball 1  (2 perc) 2 0,50
90. PIECHNIK Paulina Metraco Zaglebie Lubin 1  (2 perc) 2 0,50
91. RAVLIC Ivana LK Zug Handball 1  (2 perc) 2 0,50
92. EGLI Nives LK Zug Handball 1  (2 perc) 2 0,50
93. GWERDER Yael LK Zug Handball 1  (2 perc) 2 0,50
94. SCHNACK Kira HSG Blomberg-Lippe 1  (2 perc) 2 0,50
95. VAN BUREN Tess HSG Blomberg-Lippe 1  (2 perc) 2 0,50
96. VAN ZIJL Tessa HSG Blomberg-Lippe 1  (2 perc) 2 0,50
97. REMELS Femke HB Sint-Truiden 1  (2 perc) 2 0,50
98. MATELEUR Sara HB Sint-Truiden 1  (2 perc) 2 0,50
99. CASTERMANS Charlotte HB Sint-Truiden 1  (2 perc) 2 0,50
100. RODRIQUES Sabino Colegio de Gaia 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk