NŐI (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 13  (26 perc) 16 0,81
2. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 12  (24 perc) 14 0,86
3. FRAFJORD Marit Larvik HK 12  (24 perc) 14 0,86
4. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 11  (22 perc) 16 0,69
5. OMOREGIE Elizabeth RK Krim Mercator 10  (20 perc) 10 1,00
6. ANDENAES June Glassverket HE 9  (18 perc) 5 1,80
7. NIEDERWIESER Anika Thüringer HC 9  (18 perc) 12 0,75
8. PENEZICS Andrea ZsRK Vardar 9  (18 perc) 15 0,60
9. GROOT Nycke Győri Audi ETO KC 9  (18 perc) 16 0,56
10. MINEVSKAJA Ewgenija HC Leipzig 8  (16 perc) 7 1,14
11. JAKUBISOVA Lydia Thüringer HC 8  (16 perc) 12 0,67
12. SZABIROVA Karina HK Asztrahanyocska 8  (16 perc) 12 0,67
13. SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 8  (16 perc) 14 0,57
14. MILANOVICS-LITRE Vesna RK Krim Mercator 8  (16 perc) 14 0,57
15. ACHRUK Kinga ZsRK Buducnost 8  (16 perc) 16 0,50
16. SMITS Xenia Metz Handball 7  (14 perc) 11 0,64
17. EDWIGE Beatrice Metz Handball 7  (14 perc) 12 0,58
18. SZISZENOVA Karina HK Asztrahanyocska 7  (14 perc) 12 0,58
19. KOZSAKAR Krisztyina HK Asztrahanyocska 7  (14 perc) 12 0,58
20. INGSTAD Vilde Team Esbjerg 7  (14 perc) 12 0,58
21. KLIKOVAC Andrea ZsRK Vardar 7  (14 perc) 13 0,54
22. JACOBSEN Sabina FC Midtjylland 7  (14 perc) 13 0,54
23. BENKO Aneta RK Krim Mercator 7  (14 perc) 14 0,50
24. HAMMERSENG-EDIN Gro Larvik HK 7  (14 perc) 14 0,50
25. JÖRGENSEN Stine FC Midtjylland 7  (14 perc) 14 0,50
26. LACRABERE Alexandra ZsRK Vardar 7  (14 perc) 15 0,47
27. RAMUSEVICS Ema ZsRK Buducnost 7  (14 perc) 16 0,44
28. STANGE Tine Larvik HK 6  (12 perc) 9 0,67
29. ZACHARIASSEN Rikke Team Esbjerg 6  (12 perc) 9 0,67
30. CSIGIRINOVA Natalja HK Asztrahanyocska 6  (12 perc) 10 0,60
31. TOMORI Zsuzsanna Győri Audi ETO KC 6  (12 perc) 10 0,60
32. GEORGIJEV Tamara RK Krim Mercator 6  (12 perc) 13 0,46
33. BREISTÖL Kristine Larvik HK 6  (12 perc) 13 0,46
34. HORACEK Tamara Metz Handball 6  (12 perc) 14 0,43
35. SZUCSÁNSZKI Zita FTC-Rail Cargo Hungaria 6  (12 perc) 14 0,43
36. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 6  (12 perc) 14 0,43
37. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 6  (12 perc) 14 0,43
38. TÓTH Gabriella Győri Audi ETO KC 5  (10 perc) 6 0,83
39. HUBINGER Anne HC Leipzig 5  (10 perc) 8 0,63
40. CVIJICS Dragana ZsRK Buducnost 5  (10 perc) 10 0,50
41. CANADIJA Andrea ZsRK Vardar 5  (10 perc) 12 0,42
42. PINTEA Crina Elena Thüringer HC 5  (10 perc) 12 0,42
43. SCHMELZER Meike Thüringer HC 5  (10 perc) 12 0,42
44. ENGEL Katrin Thüringer HC 5  (10 perc) 12 0,42
45. POSZTNOVA Ljudmila HK Asztrahanyocska 5  (10 perc) 12 0,42
46. ALTHAUS Anja ZsRK Vardar 5  (10 perc) 14 0,36
47. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 5  (10 perc) 14 0,36
48. BURGAARD Louise FC Midtjylland 5  (10 perc) 14 0,36
49. LAZOVICS Barbara ZsRK Vardar 5  (10 perc) 15 0,33
50. AYGLON Saurine CSM Bucuresti 5  (10 perc) 16 0,31
51. TORSTENSSON Linnea CSM Bucuresti 5  (10 perc) 16 0,31
52. NIOMBLA Gnonsiane CSM Bucuresti 5  (10 perc) 16 0,31
53. KREMNYEVA Szvetlána HK Asztrahanyocska 4  (8 perc) 5 0,80
54. RAJCSEVICS Milena ZsRK Buducnost 4  (8 perc) 5 0,80
55. PETROVA Majja HK Rosztov Don 4  (8 perc) 6 0,67
56. KARLSSON Elin Hallagard IK Sävehof 4  (8 perc) 6 0,67
57. WOJTAS Alina Larvik HK 4  (8 perc) 6 0,67
58. MALOVICS Djurdjina ZsRK Buducnost 4  (8 perc) 7 0,57
59. LEIPART Mette Glassverket HE 4  (8 perc) 8 0,50
60. EINARSDOTTIR Hildigunnur HC Leipzig 4  (8 perc) 8 0,50
61. WOHLBOLD Kerstin Thüringer HC 4  (8 perc) 11 0,36
62. KAMDOP Laura RK Krim Mercator 4  (8 perc) 11 0,36
63. KANOR Orlane Metz Handball 4  (8 perc) 12 0,33
64. HOUETTE Manon Thüringer HC 4  (8 perc) 12 0,33
65. ZELENKOVA Jekatyerina HK Asztrahanyocska 4  (8 perc) 12 0,33
66. TOFT HANSEN Ulrika Team Esbjerg 4  (8 perc) 12 0,33
67. POP-LAZICS Sladana Metz Handball 4  (8 perc) 14 0,29
68. AMON Ines RK Krim Mercator 4  (8 perc) 14 0,29
69. KRISTIANSEN Veronica FC Midtjylland 4  (8 perc) 14 0,29
70. PEDERSEN Sabine FC Midtjylland 4  (8 perc) 14 0,29
71. BULATOVICS Katarina ZsRK Buducnost 4  (8 perc) 16 0,25
72. IRMAN Neli ZsRK Buducnost 4  (8 perc) 16 0,25
73. PLETIKOSICS Matea ZsRK Buducnost 4  (8 perc) 16 0,25
74. MANEA Oana CSM Bucuresti 4  (8 perc) 16 0,25
75. AYDOGAN Duygu Ankara Yenimahalle BSK 3  (6 perc) 2 1,50
76. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 2 1,50
77. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 2 1,50
78. NOORDINK Annika Morenhoff Jansen Dalfsen 3  (6 perc) 2 1,50
79. HABÁNKOVÁ Veronika IUVENTA Michalovce 3  (6 perc) 2 1,50
80. MANAHAROVA Julia HK Rosztov Don 3  (6 perc) 6 0,50
81. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 3  (6 perc) 6 0,50
82. PETTERSON Linnea IK Sävehof 3  (6 perc) 6 0,50
83. HARALDSDOTTIR Birna Glassverket HE 3  (6 perc) 8 0,38
84. IVERSEN Marianne Glassverket HE 3  (6 perc) 8 0,38
85. STURM Luisa HC Leipzig 3  (6 perc) 8 0,38
86. ELGHAOUI Asma Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 10 0,30
87. LEVSA Jekatyerina HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 12 0,25
88. KOREN Alja RK Krim Mercator 3  (6 perc) 13 0,23
89. BLOHM Linn FC Midtjylland 3  (6 perc) 13 0,23
90. NEAGU Cristina ZsRK Buducnost 3  (6 perc) 14 0,21
91. GROS Ana Metz Handball 3  (6 perc) 14 0,21
92. BURLET Lindsay Metz Handball 3  (6 perc) 14 0,21
93. BARICS Polona RK Krim Mercator 3  (6 perc) 14 0,21
94. DAMNJANOVICS Sanja ZsRK Vardar 3  (6 perc) 16 0,19
95. HERREM Camilla ZsRK Vardar 3  (6 perc) 16 0,19
96. MÖRK Nora Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 16 0,19
97. BROCH Yvette Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 16 0,19
98. ÖZEL YELIZ Ankara Yenimahalle BSK 2  (4 perc) 2 1,00
99. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00
100. VIDAK Marijeta HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk