Kézilabda kupa
Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | KUSZAN Tomiszlav | BM Logroño La Rioja | 10 (20 perc) | 6 | 1,67 |
2. | ERIKSEN HALD Lars | GOG Håndbold | 8 (16 perc) | 6 | 1,33 |
3. | SANCHEZ Miguel | BM Logroño La Rioja | 7 (14 perc) | 6 | 1,17 |
4. | SRSEN Domagoj | Orosházi FKSE-LINAMAR | 7 (14 perc) | 6 | 1,17 |
5. | LYNGGAARD Alexander | Saint-Raphael Var Handball | 7 (14 perc) | 6 | 1,17 |
6. | SIMAK Frederik | Füchse Berlin | 6 (12 perc) | 4 | 1,50 |
7. | MRDENOVICS Marko | RK Nexe | 6 (12 perc) | 5 | 1,20 |
8. | ITURRIZA Victor | FC Porto | 6 (12 perc) | 6 | 1,00 |
9. | GARCÍA DIEGUEZ Marc | Fraikin BM Granollers | 6 (12 perc) | 6 | 1,00 |
10. | DA SILVA FERREIRA Uelington | Balatonfüredi KSE | 5 (10 perc) | 5 | 1,00 |
11. | SIPOS Adrián | MOL-Tatabánya KC | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
12. | NIELSEN Lars | TTH Holstebro | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
13. | HERNANDEZ BORGES Alexis | FC Porto | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
14. | MOSCARIELLO Lucas | REBI Balonmano Cuenca | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
15. | CLAUSEN Frederik | GOG Håndbold | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
16. | MARSENICS Mihajlo | Füchse Berlin | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
17. | TOTO Jeremy | Saint-Raphael Var Handball | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
18. | PRCE Nikola | KS Azoty-Pulawy SA | 4 (8 perc) | 4 | 1,00 |
19. | SCHMIDT Erik | Füchse Berlin | 4 (8 perc) | 4 | 1,00 |
20. | THIELE Joshua | TSV Hannover-Burgdorf | 4 (8 perc) | 5 | 0,80 |
21. | TOMICS Mario | RK Nexe | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
22. | GADZA Ante | RK Nexe | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
23. | TOPICS Petar | Balatonfüredi KSE | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
24. | SZÖLLŐSI Balázs | MOL-Tatabánya KC | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
25. | LINDHOLT Niels | TTH Holstebro | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
26. | PORUP Jonas | TTH Holstebro | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
27. | BROZOVICS Ilija | TSV Hannover-Burgdorf | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
28. | MONTORO CABELLO Angel | REBI Balonmano Cuenca | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
29. | GRZELAK Pawel | KS Azoty-Pulawy SA | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
30. | POPOVICS Ivan | Fraikin BM Granollers | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
31. | FIRNHABER Sebastian | THW Kiel | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
32. | SVAVARSSON Vignir | TTH Holstebro | 3 (6 perc) | 4 | 0,75 |
33. | VRANKOVICS Jakov | MOL-Tatabánya KC | 3 (6 perc) | 4 | 0,75 |
34. | LAVRICS Aljaz | RK Nexe | 3 (6 perc) | 5 | 0,60 |
35. | HERNANDEZ Angel | FC Porto | 3 (6 perc) | 5 | 0,60 |
36. | ALVES PONCIANO Thiago | REBI Balonmano Cuenca | 3 (6 perc) | 5 | 0,60 |
37. | GUJON Jakov | Füchse Berlin | 3 (6 perc) | 5 | 0,60 |
38. | SIPICS Marin | RK Nexe | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
39. | ROSTA Miklós | MOL-Tatabánya KC | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
40. | KEMÉNY László | Balatonfüredi KSE | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
41. | VUJOVICS Stevan | CSM Constanța | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
42. | KUZMANOVSZKI Filip | HC Metalurg | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
43. | KUKOSKI Milorad | HC Eurofarm Pelister | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
44. | GRADJAN Elmir | HC Eurofarm Pelister | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
45. | MAGALHÃES Fabio | FC Porto | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
46. | MASLOWSKI Piotr | KS Azoty-Pulawy SA | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
47. | WIEDE Fabian | Füchse Berlin | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
48. | SIMICU Alexandru | Saint-Raphael Var Handball | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
49. | GASSAMA CISSOKHO Mamadou | Fraikin BM Granollers | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
50. | MARQUEZ COLOMA Alejandro | Fraikin BM Granollers | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
51. | VRANJES Vladimir | MOL-Tatabánya KC | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
52. | DIPANDA Adrien | Saint-Raphael Var Handball | 2 (4 perc) | 3 | 0,67 |
53. | KANCEL Ottó | Balatonfüredi KSE | 2 (4 perc) | 4 | 0,50 |
54. | BALLING Christensen | TTH Holstebro | 2 (4 perc) | 4 | 0,50 |
55. | BERGENDAHL Oscar | GOG Håndbold | 2 (4 perc) | 4 | 0,50 |
56. | GUMINSKI Wojciech | KS Azoty-Pulawy SA | 2 (4 perc) | 4 | 0,50 |
57. | HOLM Jacob | Ribe-Esbjerg HH | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
58. | GARCIA ROBLEDO Antonio | CSM Bucuresti | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
59. | DAHMKE Rune | THW Kiel | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
60. | ÖSTLUND Viktor | TTH Holstebro | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
61. | KILDELUND Kasper | TTH Holstebro | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
62. | MALINOVICS Dejan | CSM Constanța | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
63. | CSIKOVANI Irakli | CSM Constanța | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
64. | KEVICS Janko | CSM Constanța | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
65. | NIKOLICS Zoran | CSM Constanța | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
66. | CEHTE Nejc | TSV Hannover-Burgdorf | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
67. | PEVNOV Evgeni | TSV Hannover-Burgdorf | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
68. | BÖHM Fabian | TSV Hannover-Burgdorf | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
69. | OSZTRUSKO Vladiszlav | HC Eurofarm Pelister | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
70. | MARTINS Miguel | FC Porto | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
71. | DOLDAN Martin | REBI Balonmano Cuenca | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
72. | PANICS Marko | KS Azoty-Pulawy SA | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
73. | EREVIK Ole | GOG Håndbold | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
74. | LINDENCHRONE Jon | GOG Håndbold | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
75. | LAERKE Emil | GOG Håndbold | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
76. | JAKOBSEN Emil | GOG Håndbold | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
77. | MAPO Jonathan | Saint-Raphael Var Handball | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
78. | FERRER VECILLA Alvaro | Fraikin BM Granollers | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
79. | FIGUERAS TREJO Adrian | Fraikin BM Granollers | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
80. | MAESTRO DOS SANTOS Oswaldo | Fraikin BM Granollers | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
81. | DUVNJAK Domagoj | THW Kiel | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
82. | BILYK Nikola | THW Kiel | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
83. | GOMES Andre | FC Porto | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
84. | KOCH Johan | Füchse Berlin | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
85. | BARACHET Xavier | Saint-Raphael Var Handball | 1 (2 perc) | 3 | 0,33 |
86. | STRUCK Kevin | Füchse Berlin | 1 (2 perc) | 3 | 0,33 |
87. | SZITA Zoltán | Balatonfüredi KSE | 1 (2 perc) | 4 | 0,25 |
88. | SZÖLLŐSI Olivér | Balatonfüredi KSE | 1 (2 perc) | 4 | 0,25 |
89. | PETIT Timmy | Saint-Raphael Var Handball | 1 (2 perc) | 4 | 0,25 |
90. | MORTENSEN Mikkel | TTH Holstebro | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
91. | TOMA Laurentiu | CSM Constanța | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
92. | BURICEA George | CSM Constanța | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
93. | MÄVERS Veit | TSV Hannover-Burgdorf | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
94. | KRSTEVSZKI Goran | HC Eurofarm Pelister | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
95. | DUTRA FERREIRA Leonardo | Brazília | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
96. | NILSSON Lukas | THW Kiel | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
97. | JELINICS Marin | RK Nexe | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
98. | VIDA Ivan | RK Nexe | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
99. | DÉNES János | MOL-Tatabánya KC | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
100. | BORZAS Uros | MOL-Tatabánya KC | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.