Kézilabda kupa
2. forduló (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | BECHERU Ion-Mihai | CSA Steaua Bucuresti | 6 (12 perc) | 2 | 3,00 |
2. | SINDELAR Jakub | Talent Robstav MAT Plzen | 5 (10 perc) | 2 | 2,50 |
3. | ABRAO Silva | SL Benfica | 5 (10 perc) | 2 | 2,50 |
4. | BALÁZS Sándor | Sport36-Komló | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
5. | HEER Thomas | BSV Bern | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
6. | BENGHAMEN Samir | Green Park Handbal Aalsmeer | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
7. | PALSSON Sverrir | UMF Selfoss | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
8. | SIDOROWICZ Roman | Pfadi Winterthur | 4 (8 perc) | 2 | 2,00 |
9. | BAUMGARTNER Tobias | BSV Bern | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
10. | BELJANSZKI Bojan | Kadetten Schaffhausen | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
11. | OVCSINA Alen | Vojvodina | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
12. | VUJICS Stefan | Szerbia | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
13. | KOFMANN Vladislav | Maccabi Rishon Lezion | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
14. | STEINS Ivo | OCI-LIONS | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
15. | ADAMS Roel | OCI-LIONS | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
16. | STAVAST Ivar | OCI-LIONS | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
17. | JANKOWSKI Mateusz | KPR Gwardia Opole | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
18. | RAMOSAJ Bujar | KH Besa Famgas | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
19. | TAHIRUKAJ Drenit | KH Besa Famgas | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
20. | SALINA Daymaro | FC Porto | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
21. | KRISTJANSSON Kristjan | IBV Vestmannaeyjar | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
22. | DAHLHAUS Tim | PAUC Handball | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
23. | SZTOJANOVICS Ivan | HCB Karvina | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
24. | SOLAK Dominik | HCB Karvina | 3 (6 perc) | 2 | 1,50 |
25. | ARAPAKOPOULOSZ Andreasz | Olympiakosz SFP | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
26. | KARAMPURNIOTISZ Panagiotisz | Olympiakosz SFP | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
27. | SZIMANSKI Jakub | BSV Bern | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
28. | SZEVERIN Roman | ZTR Zaporozsje | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
29. | BURZSAK Ivan | ZTR Zaporozsje | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
30. | ISZANCSUK Denisz | ZTR Zaporozsje | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
31. | MEISTER Lucas | Kadetten Schaffhausen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
32. | FRIMMEL Sebastian | Kadetten Schaffhausen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
33. | MARJANAC Szasa | Vojvodina | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
34. | BOTTINGA Tim | Green Park Handbal Aalsmeer | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
35. | OUDERLAN Quinten | Green Park Handbal Aalsmeer | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
36. | GRIMSSON Hergeir | UMF Selfoss | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
37. | JÓNSSON Elvar | UMF Selfoss | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
38. | INGOLFSSON Atli | UMF Selfoss | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
39. | THRASTARSSON Haukur | UMF Selfoss | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
40. | ANTONSEN Rene | Aalborg Håndbold | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
41. | DANGERS Markus | Pfadi Winterthur | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
42. | SVAJLEN Michal | Pfadi Winterthur | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
43. | CSIKOVANI Irakli | CSM Constanța | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
44. | IGNAT Sabin | CSM Constanța | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
45. | SAFRANEK Ondrej | Talent Robstav MAT Plzen | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
46. | JANSSEN Lino | OCI-LIONS | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
47. | ZMAVC Nejc | Alpla HC Hard | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
48. | SZTOJNICS Darko | RK Gorenje Velenje | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
49. | KAVCSICS Miha | RK Gorenje Velenje | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
50. | LAMERS Joren | Achilles Bocholt | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
51. | WERTELAERS Brecht | Achilles Bocholt | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
52. | COSANTI Tommaso | Handball Kaerjeng | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
53. | TRIVICS Milasin | Handball Kaerjeng | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
54. | HERNANDEZ BORGES Alexis | FC Porto | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
55. | SVEINSSON Sigurbergur | IBV Vestmannaeyjar | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
56. | CAMARERO Jordan | PAUC Handball | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
57. | BJÖRNSHAUGE Morten | PAUC Handball | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
58. | VASZILEVSZKI Alekszandar | HC Prolet 62 | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
59. | VASZILEVSZKI Filip | HC Prolet 62 | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
60. | INGVARSSON Johann | FH Hafnarfjordur | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
61. | FRIDRIKSSON Asbjorn | FH Hafnarfjordur | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
62. | VALDIMARSSON Bjarni | FH Hafnarfjordur | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
63. | BIRGISSON Agust | FH Hafnarfjordur | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
64. | GRILO PEREIRA Nuno | ABC de Braga/UMinho | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
65. | MARTINS Carlos | ABC de Braga/UMinho | 2 (4 perc) | 2 | 1,00 |
66. | KOVACSICS David | RD Riko Ribnica | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
67. | MARKOSZKI Velko | CSM Constanța | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
68. | ZIVKOVIC Boris | Alpla HC Hard | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
69. | GROBELNIK Tilen | RK Gorenje Velenje | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
70. | ISZAKOVICS Marko | CSM Constanța | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
71. | KUKICS Dragan | Vojvodina | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
72. | HERMANN Maximilian | Alpla HC Hard | 1 (2 perc) | 1 | 1,00 |
73. | ZARAVINASZ Georgiasz | Olympiakosz SFP | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
74. | TSZILISZ Angelosz | Olympiakosz SFP | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
75. | LIAPISZ Nikolaosz | Olympiakosz SFP | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
76. | OBRADOVICS Branislav | Sport36-Komló | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
77. | GRÜNFELDER Péter | Sport36-Komló | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
78. | GEBHARDT Ádám | Sport36-Komló | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
79. | SZKOKÁN Szabolcs | Sport36-Komló | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
80. | JERKOVICS Srecko | Sport36-Komló | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
81. | MARKOVICS Igor | Sport36-Komló | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
82. | KATZIRZ Dávid | Sport36-Komló | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
83. | SPINOLA Pedro | ABC de Braga/UMinho | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
84. | CAKARIASZ Jevgenyij | HC Szpartak Moszkva | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
85. | SZELICSEV Lev | HC Szpartak Moszkva | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
86. | AFLITULIN Inal | HC Szpartak Moszkva | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
87. | JEVDOKIMOV Egor | HC Szpartak Moszkva | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
88. | KOVALJEV Dmitrij | HC Szpartak Moszkva | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
89. | SZTRELNYIKOV Makszim | ZTR Zaporozsje | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
90. | KONSZTANTINOV Jevgenyij | ZTR Zaporozsje | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
91. | GANCSEV Olekszij | ZTR Zaporozsje | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
92. | HAAS Noah | Kadetten Schaffhausen | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
93. | MAROS Luka | Kadetten Schaffhausen | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
94. | CELICA Dusko | Vojvodina | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
95. | POTPARA Milan | Vojvodina | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
96. | RATKOVICS Nemanja | Vojvodina | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
97. | TOMICS Branko | Vojvodina | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
98. | NIKOLICS Jovica | Vojvodina | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
99. | MILASEVICS Mirko | Vojvodina | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
100. | TRAINAVICIUSZ Vaidasz | Green Park Handbal Aalsmeer | 1 (2 perc) | 2 | 0,50 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.