1. forduló (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. BELJANSZKI Bojan Kadetten Schaffhausen 5  (10 perc) 2 2,50
2. KAVCSICS Aleksz RK Gorenje Velenje 4  (8 perc) 2 2,00
3. TELEPNEV Ivan Pölva Serviti 3  (6 perc) 2 1,50
4. SZRETENOVICS Stevan RK Zseleznyicsar 1949 Nis 3  (6 perc) 2 1,50
5. JEVTICS Vladimir RK Zseleznyicsar 1949 Nis 3  (6 perc) 2 1,50
6. GRZENTICS Nino RD Koper 2013 3  (6 perc) 2 1,50
7. THRASTARSSON Haukur UMF Selfoss 3  (6 perc) 2 1,50
8. BUTKUS Benas Klaipeda Dragunas 3  (6 perc) 2 1,50
9. SOARES MARTINS Miguel Futebol Clube do Porto 3  (6 perc) 2 1,50
10. JANSSEN Lino OCI-LIONS 3  (6 perc) 2 1,50
11. VRDOLJAK Jakov GRK Varazsdin 1930 3  (6 perc) 2 1,50
12. SVERRISSON Einar UMF Selfoss 2  (4 perc) 1 2,00
13. STEF Radu AHC Potaissa Turda 2  (4 perc) 1 2,00
14. NOVAK Dominik GRK Varazsdin 1930 2  (4 perc) 1 2,00
15. MILOVANOVICS Nemanja RK Zseleznyicsar 1949 Nis 2  (4 perc) 2 1,00
16. TRIVICS Milasin Handball Kaerjeng 2  (4 perc) 2 1,00
17. COSANTI Tommaso Handball Kaerjeng 2  (4 perc) 2 1,00
18. RACSICS Marko RK Dubrava 2  (4 perc) 2 1,00
19. EIDSSON Einar FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 2 1,00
20. VALDIMARSSON Bjarni FH Hafnarfjordur 2  (4 perc) 2 1,00
21. FRIMMEL Sebastian Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 2 1,00
22. HAAS Noah Kadetten Schaffhausen 2  (4 perc) 2 1,00
23. VLAH Aleksz RD Koper 2013 2  (4 perc) 2 1,00
24. DOLENC Dean RD Koper 2013 2  (4 perc) 2 1,00
25. JONSSON Elvar UMF Selfoss 2  (4 perc) 2 1,00
26. PALSSON Sverrir UMF Selfoss 2  (4 perc) 2 1,00
27. KREMERIS Kestutis Klaipeda Dragunas 2  (4 perc) 2 1,00
28. VIRBAUSKAS Zanas Klaipeda Dragunas 2  (4 perc) 2 1,00
29. PAVEL Razvan AHC Potaissa Turda 2  (4 perc) 2 1,00
30. TÁLAS Elemér AHC Potaissa Turda 2  (4 perc) 2 1,00
31. GLOAGUEN Yoann Glasgow HC 2  (4 perc) 2 1,00
32. MICHNAK Dominik Glasgow HC 2  (4 perc) 2 1,00
33. NILSSON Johan Alingsas HK 2  (4 perc) 2 1,00
34. SPELICS Nikola RK Gorenje Velenje 2  (4 perc) 2 1,00
35. BECHERU Ion-Mihai CSA Steaua Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
36. MILOSEVICS Krsto CSA Steaua Bucuresti 2  (4 perc) 2 1,00
37. KASTELAN Nikola GRK Varazsdin 1930 2  (4 perc) 2 1,00
38. VIDACSEK Jurica GRK Varazsdin 1930 2  (4 perc) 2 1,00
39. SPRUK Tomislav GRK Varazsdin 1930 2  (4 perc) 2 1,00
40. TALAHADZE Akaki BSB Batumi 2  (4 perc) 2 1,00
41. IDRIZI Bajram KH Besa Famgas 2  (4 perc) 2 1,00
42. SIMENAS Lukas Klaipeda Dragunas 1  (2 perc) 1 1,00
43. VOLAR Kristijan RK Dubrava 1  (2 perc) 1 1,00
44. MÜHLEMANN Luca BSV Bern 1  (2 perc) 2 0,50
45. ARN Kasper BSV Bern 1  (2 perc) 2 0,50
46. ROHR Lucas BSV Bern 1  (2 perc) 2 0,50
47. SZIMANSKI Jakub BSV Bern 1  (2 perc) 2 0,50
48. STRAHM Marco BSV Bern 1  (2 perc) 2 0,50
49. GERLICH Matth BSV Bern 1  (2 perc) 2 0,50
50. BAUMGARTNER Tobias BSV Bern 1  (2 perc) 2 0,50
51. NEEME Indrek Pölva Serviti 1  (2 perc) 2 0,50
52. LJUBCSENKO Szergej Pölva Serviti 1  (2 perc) 2 0,50
53. JANKOVICS Stefan RK Zseleznyicsar 1949 Nis 1  (2 perc) 2 0,50
54. BANDUKA Pavle HC Dinamo Pancsevo 1  (2 perc) 2 0,50
55. VUJOVICS Veszelin RK Zseleznyicsar 1949 Nis 1  (2 perc) 2 0,50
56. RAHIM Yacine Handball Kaerjeng 1  (2 perc) 2 0,50
57. MOLITOR Mikel Handball Kaerjeng 1  (2 perc) 2 0,50
58. SUKER Mislav RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
59. MEDICS Petar RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
60. GODEC Karlo RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
61. GRAHOVAC Mislav RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
62. GRAHOVAC Nikola RK Dubrava 1  (2 perc) 2 0,50
63. BIRGISSON Birgir FH Hafnarfjordur 1  (2 perc) 2 0,50
64. JOHANNSSON Johann FH Hafnarfjordur 1  (2 perc) 2 0,50
65. TOMANEC Nikola Kadetten Schaffhausen 1  (2 perc) 2 0,50
66. SESUM Zsarko Kadetten Schaffhausen 1  (2 perc) 2 0,50
67. GERBL Maximilian Kadetten Schaffhausen 1  (2 perc) 2 0,50
68. MEISTER Lucas Kadetten Schaffhausen 1  (2 perc) 2 0,50
69. BRATKOVICS Adam RD Koper 2013 1  (2 perc) 2 0,50
70. SZOKOLICS Tilen RD Koper 2013 1  (2 perc) 2 0,50
71. SZMOLNIK Zsiga RD Koper 2013 1  (2 perc) 2 0,50
72. MOLJK Jaka RD Koper 2013 1  (2 perc) 2 0,50
73. STEINTHORSSON Arni UMF Selfoss 1  (2 perc) 2 0,50
74. JUSKÉNAS Arturas Klaipeda Dragunas 1  (2 perc) 2 0,50
75. STROPUS Karolis Klaipeda Dragunas 1  (2 perc) 2 0,50
76. GOMES Andre Futebol Clube do Porto 1  (2 perc) 2 0,50
77. SEMEDO Leandro Futebol Clube do Porto 1  (2 perc) 2 0,50
78. ITURRIZA ALVEREZ Victor Futebol Clube do Porto 1  (2 perc) 2 0,50
79. SAVICS Nenad AHC Potaissa Turda 1  (2 perc) 2 0,50
80. LAZAR Radu AHC Potaissa Turda 1  (2 perc) 2 0,50
81. ZACACIURIN Roman AHC Potaissa Turda 1  (2 perc) 2 0,50
82. ADAMS Jasper OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
83. STAVAST Ivar OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
84. STEINS Ivo OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
85. FELDMANN Kai OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
86. SCHMEITS Rob OCI-LIONS 1  (2 perc) 2 0,50
87. FUCHS Felix SG INSIGNIS Handball Westwien 1  (2 perc) 2 0,50
88. PRATSCHNER Julian SG INSIGNIS Handball Westwien 1  (2 perc) 2 0,50
89. JELINEK Wilhelm SG INSIGNIS Handball Westwien 1  (2 perc) 2 0,50
90. KOFLER Elias SG INSIGNIS Handball Westwien 1  (2 perc) 2 0,50
91. HELGASSON Gudmundur SG INSIGNIS Handball Westwien 1  (2 perc) 2 0,50
92. SEITZ Philipp SG INSIGNIS Handball Westwien 1  (2 perc) 2 0,50
93. NEJDL Tomas Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
94. IVANCEV Milan Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
95. STEHLIK Jan Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
96. KACIN Jan Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
97. RIHA Martin Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
98. CVIKL Martin Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
99. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 1  (2 perc) 2 0,50
100. ARRARAS BASTA Inigo Glasgow HC 1  (2 perc) 2 0,50

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk