Kézilabda kupa
Csoportmérkőzések (Kiállítás (2'))
# | NÉV | KLUB | 2' | MÉRKŐZÉS | ÁTLAG |
1. | DEBELICS Ana | HC Podravka Vegeta | 10 (20 perc) | 6 | 1,67 |
2. | BJERREGAARD Mathilde | Ikast Handbold | 8 (16 perc) | 6 | 1,33 |
3. | TRIFUNOVICS Jelena | SCM Craiova | 8 (16 perc) | 6 | 1,33 |
4. | FROLOVA Jaroszlava | Kubany | 7 (14 perc) | 6 | 1,17 |
5. | MOLDOVAN Ada | SC Magura Cisnadie | 7 (14 perc) | 6 | 1,17 |
6. | ANDENAES June | Larvik HK | 6 (12 perc) | 6 | 1,00 |
7. | MOLID Mari | Randers HK | 6 (12 perc) | 6 | 1,00 |
8. | HALLAGÅRD Elin | IK Sävehof | 6 (12 perc) | 6 | 1,00 |
9. | JÖRGENSEN Kristina | Viborg HK | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
10. | IANASI Maria | SCM Craiova | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
11. | GJEORGJIEVSZKA Elena | SCM Craiova | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
12. | VISSER Maura | SG BBM Bietigheim | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
13. | SZKOROBOGATCSENKO Antonia | Kubany | 5 (10 perc) | 6 | 0,83 |
14. | HÖGDAHL Moa | Viborg HK | 4 (8 perc) | 5 | 0,80 |
15. | MILOSZAVLJEVICS Dejana | HC Podravka Vegeta | 4 (8 perc) | 5 | 0,80 |
16. | JENSEN Line | Viborg HK | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
17. | SERICS Andrea | SCM Craiova | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
18. | JAKOBSEN Isabella | Nykøbing Falster Håndbold | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
19. | LAUENROTH Antje | SG BBM Bietigheim | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
20. | SCHULZE Luisa | SG BBM Bietigheim | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
21. | ROBERT Pauline | ES Besancon Feminin | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
22. | BOUQUET Chloe | ES Besancon Feminin | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
23. | JÖRGENSEN Line | Team Esbjerg | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
24. | ETXEBERRIA Maitane | Super Amara Bera Bera | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
25. | MENÉNDEZ Alba | Super Amara Bera Bera | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
26. | TERÉS Nekane | Super Amara Bera Bera | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
27. | MILOSEVICS Selena | HC Podravka Vegeta | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
28. | HAGGERTY Tamara | TusSies Metzingen | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
29. | FORSBERG Johanna | IK Sävehof | 4 (8 perc) | 6 | 0,67 |
30. | APETREI Oana-Valentina | SC Magura Cisnadie | 3 (6 perc) | 4 | 0,75 |
31. | LÖSETH Tonje | Ikast Handbold | 3 (6 perc) | 5 | 0,60 |
32. | LOERPER Anna | SG BBM Bietigheim | 3 (6 perc) | 5 | 0,60 |
33. | MÖLLER Sara | Larvik HK | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
34. | DAHL Ida-Marie | Viborg HK | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
35. | IVERSEN Sarah | Ikast Handbold | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
36. | KOBETICS Andrea | ZsRK Vardar | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
37. | JEZICS Katarina | Siófok KC | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
38. | AOUSTIN Camille | Siófok KC | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
39. | WALLÉN Angelica | Nykøbing Falster Håndbold | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
40. | WESTBERG Emelie | Nykøbing Falster Håndbold | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
41. | PEDERSEN Laerke | Nykøbing Falster Håndbold | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
42. | NESTAKER Guro | Storhamar Handball Elite | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
43. | ZSILINSZKAJTYE Jana | Kubany | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
44. | MATLASKOVA Jekatyerina | Kubany | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
45. | SZAVINOVA Jana | Kubany | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
46. | LEVEQUE Alice | ES Besancon Feminin | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
47. | FRECON Alizee | ES Besancon Feminin | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
48. | BREISTÖL Kristine | Team Esbjerg | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
49. | SANS SERRA Judith | Super Amara Bera Bera | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
50. | IHNYEVA Alena | HC Podravka Vegeta | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
51. | DZSONO Dragica | HC Podravka Vegeta | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
52. | KORSÓS Dorina | TusSies Metzingen | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
53. | OLSSON Tilda | IK Sävehof | 3 (6 perc) | 6 | 0,50 |
54. | FREDRIKSSON Moa | Storhamar Handball Elite | 2 (4 perc) | 3 | 0,67 |
55. | BURLET Lindsay | ES Besancon Feminin | 2 (4 perc) | 3 | 0,67 |
56. | NIELSEN Stine | Viborg HK | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
57. | ELGHAOUI Asma | Siófok KC | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
58. | MELLEGÅRD Olivia | IK Sävehof | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
59. | PETTERSON Linnea | IK Sävehof | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
60. | NIELSEN Line | Nykøbing Falster Håndbold | 2 (4 perc) | 5 | 0,40 |
61. | BERGUM Mari | Larvik HK | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
62. | CHRISTENSEN Emilie | Larvik HK | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
63. | GANTZEL PEDERSEN Julie | Ikast Handbold | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
64. | FAUSKE Helene | Ikast Handbold | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
65. | GONZÁLEZ Mireya | Siófok KC | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
66. | BÖHME Simone | Siófok KC | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
67. | LAGERQUIST Anna | Nykøbing Falster Håndbold | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
68. | NIELSEN Matilde | Nykøbing Falster Håndbold | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
69. | RIEGELHUTH Betina | Storhamar Handball Elite | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
70. | SVELE SOLBERG Mia | Storhamar Handball Elite | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
71. | ENKERUD Tonje | Storhamar Handball Elite | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
72. | FOLKVORD Ellen | Storhamar Handball Elite | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
73. | SKINNEHAUGEN Elise | Storhamar Handball Elite | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
74. | BARKALOVA Jekatyerina | Kubany | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
75. | GOLUB Diana | Kubany | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
76. | NUNEZ NISTA Maria | ES Besancon Feminin | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
77. | KIEFFER Ilona | ES Besancon Feminin | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
78. | DANIELSSON Clara | Team Esbjerg | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
79. | TOMESCU Andrada | SC Magura Cisnadie | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
80. | BOLJEVICS Jasna | CSM Roman | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
81. | INGSTAD Vilde | Team Esbjerg | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
82. | SOLBERG Sanna | Norvégia | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
83. | EZKURDIA Uxue | Super Amara Bera Bera | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
84. | JEZSIKAVA Karina | HC Podravka Vegeta | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
85. | KARLOVCAN Korina | HC Podravka Vegeta | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
86. | DANO Nina | IK Sävehof | 2 (4 perc) | 6 | 0,33 |
87. | GARJEVA Julia | Kubany | 1 (2 perc) | 3 | 0,33 |
88. | FRANUSICS Lea | HC Podravka Vegeta | 1 (2 perc) | 4 | 0,25 |
89. | COSTA Mariana | Brazília | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
90. | KRÖNELL Thess | IK Sävehof | 1 (2 perc) | 5 | 0,20 |
91. | WOLFF Martine | Larvik HK | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
92. | LUND Karoline | Larvik HK | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
93. | LÖKEN Hege | Larvik HK | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
94. | HANSEN Amalie | Viborg HK | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
95. | HAUGSTED Line | Viborg HK | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
96. | ANDERSEN Stine | Viborg HK | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
97. | KRISTIANSEN Kristian | Ikast Handbold | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
98. | VINTER BURGAARD Louise | Ikast Handbold | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
99. | MOEN Tor Odvar | Siófok KC | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
100. | SELARU Carmen | SCM Craiova | 1 (2 perc) | 6 | 0,17 |
A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.